Zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu je v oblasti erotiky veľmi zaujímavý
Info pre záujemkyne

Aký zárobok a za akých podmienok dokážem ponúknuť cezpoľnej záujemkyni

Na tento článok som ťa pravdepodobne odkázal, aby som ti vysvetlil, či dokážem ponúknuť zaujímavý zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu. Občas totiž deklarujem, že naozaj citeľné peniaze sa v oblasti erotiky * dajú na Slovensku zarobiť jedine v hlavnom meste. Za tým si stojím. A tvrdím to na podklade dvadsaťročných skúseností.

* Jasné, robiť jednoducho prostitútku môžeš kdekoľvek. A takmer určite v každom aspoň trošku väčšom meste budeš schopná niečo zarobiť. Ak si však oslovila mňa, zrejme obyčajnou kurvou byť nechceš. Ja sa totiž od sexuálnych služieb ako takých dištancujem, nakoľko ich sprostredkovanie je u nás ilegálne.

Možno si v istom štádiu nášho kontaktu položila sama sebe otázku, či vôbec môže fungovať spolupráca medzi nami, keď nie si z Bratislavy. Či skutočne

dokážem ponúknuť zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu.

Moja odpoveď znie: Áno. Spolupráca s cezpoľnými dievčatami/ženami mi funguje veľmi dobre. Pokým majú a teda aj ty máš seriózny záujem zarábať a niečo pre to urobiť.

Pracovné pôsobenie v Bratislave v prípade, že v nej nežiješ, má jednu obrovskú výhodu: ešte väčšiu diskrétnosť. Píšem “ešte väčšiu”, pretože spoľahlivo diskrétnou a anonymnou je spolupráca so mnou vždy. Avšak privyrábať si formami, ktoré ponúkam, mimo miesta bydliska je ešte o niečo diskrétnejšie.

Kedy má naša spolupráca zmysel, ak nie si z Bratislavy

Viac-menej iba ak máš záujem privyrábať si účinkovaním v amatérskom porne. Nie je to úplne “zabité” a teda beznádejné ani v prípade, že práve toto robiť nechceš, avšak… Vysvetlím nižšie.

Ak máš záujem zarábať (aj) filmovaním domáceho, amatérskeho porna, má naša spolupráca základný predpoklad pre úspech. V takom prípade som si totiž takmer istý, že ti nejaké privyrobenie sprostredkujem. A to veľmi rýchlo, pokojne aj okamžite. Pokým máš aspoň trochu vhodný výzor, postavu a prístup, bude tento zárobok takmer určite pravidelný alebo aspoň opakovaný.

Naopak, ak nemáš o účinkovanie v amatérskom porne bez tváre záujem, možnosti sa výrazne okliešťujú. Ale úplne nulové tiež nie sú. Napíšem o nich v závere článku.

Aké sú podmienky na to, aby si cezo mňa mohla zarábať

v prípade, keď nežiješ v Bratislave? Čo treba splniť pre to, aby bol zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu možný a zaujímavý? V stručnosti sú potrebné dva predpoklady.

  • Po prvé, musíš byť ochotná urobiť si čas a pricestovať za prácou.
  • A po druhé, musí to byť aj technicky možné. Pretože len ochota a záujem vždy nestačia, keď aj sú nevyhnutným základom.

Keď ti raz vytvoríme profil v katalógu modeliek a nejaký producent prejaví o prácu s tebou záujem, musíš byť schopná pricestovať. Či už v producentom stanovený alebo vzájomným kompromisom dohodnutý termín.

Zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu: presný postup

Budem písať o postupe v prípade, že tvojím záujmom je skutočne zarobiť citeľné peniaze. A teda že chceš realizovať aj spomínané filmovanie amatérskeho porna bez tvojej tváre a identity. Prirodzene, okrem toho je možné (u)robiť aj čokoľvek ďalšie z mojej ponuky.

Filmovanie je však jednoznačne najlukratívnejšou a najdlhodobejšou možnosťou privyrobenia. A pokým bývaš citeľne ďalej od hlavného mesta a/alebo necestuješ zadarmo (nie si študentkou), je to zrejme aj jediná forma zárobku v erotike, kvôli ktorej sa jednoznačne oplatí do Bratislavy cestovať. Jednorazovo aj opakovane.

Základom je vytvoriť tvoj profil modelky. Samozrejme, stále platí mnou garantovaná anonymita privyrobenia filmovaním porna, ako o tom píšem.

Ide to aj na diaľku. Ak mi dodáš naozaj vhodné fotky – pekné, ilustratívne a provokatívne, no realistické a teda nie totálne upravené vo photoshope – mohol by som byť schopný sprostredkovať ti prvú prácu aj bez nášho stretnutia.

Podstatne jednoduchšie a lepšie je to však osobne

Okrem technických vecí, ktoré viem najlepšie a najdiskrétnejšie vybaviť ja sám, dôležitým pre mňa je osobný dojem. Potrebujem ťa vidieť naživo, hovoriť s tebou tvárou v tvár. Reálne vidieť tvoju postavu, pretože fotky vždy aspoň trocha skresľujú. Tiež je pre mňa dôležité, či dodržíš plán: ako rýchlo sa so mnou dokážeš dohodnúť na termíne, či ho dodržíš, či bez problémov prídeš tak, ako sme sa dohodli. Na podklade tohto všetkého ja totiž odovzdávam záujemcom – fotografom, producentom atď. – referencie o tebe. Všetci chcú vedieť, že sa im oplatí investovať do príprav nejakej spolupráce s tebou. Že si majú vybrať teba a nie inú modelku.

Reálny priebeh nášho prvého stretnutia

by bol nasledovný:

  • Vyzdvihnutie na stanici alebo na zastávke mhd v mojej blízkosti. To ak sa ukážeš byť natoľko šikovnou, že sa (na podklade detailných inštrukcií, ak budú potrebné) dokážeš dostaviť až na miesto. Skôr či neskôr to môže byť potrebné.
  • Pokec u mňa doma pri dobrom espresse alebo čaji. O všetkom, čo bude potrebné prebrať. Moje texty síce zodpovedajú takmer všetko, ale zopár otázok ešte určite máš.
  • Urobia sa prezentačné fotky. Ak aj náhodou – na vlastnú škodu – nechceš byť priamo, diskrétne a anonymne prezentovaná v katalógu modeliek, i tak potrebujem fotky na odprezentovanie záujemcom o spoluprácu s tebou. Bez nich je zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu takmer nemožný.
  • Na záver by sme realizovali dohodnutú platenú zákazku na pokrytie tvojich nákladov. A v prípade, že nemáš zatiaľ žiadnu skúsenosť s filmovaním tohto typu, aby si si to aj reálne skúsila.

Výhovorka, že je cesta do Bratislavy nákladná, neuspeje

Ako to jasno píšem vyššie: vždy som schopný ponúknuť ti nejaké privyrobenie, ktorým pokryješ ak nie celé, tak aspoň väčšiu časť cestovných nákladov. Keď by si aj cestovala trebárs až zo Sniny.

Pri našej prvotnej online komunikácii (mailom, cez messenger, whatsapp alebo ktorou cestou si sa mi ozvala) o tom,

aký zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu ponúkam,

nastane skôr či neskôr moment, kedy písanie už nestačí. Vtedy ti napíšem, že si máme radšej zavolať. Cez whatsapp aj messenger to ide úplne zadarmo a ja ťa v istom štádiu chcem aj počuť. Už len pre overenie, že komunikujem so skutočnou ženou.

Samozrejme, nejaký zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu sa môže vyskytnúť aj v tvojom okolí. Mimo Bratislavy sa však napr. amatérske porno filmuje extrémne zriedkavo. Vtedy je to síce pre teba jednoduchšie, nakoľko nemusíš (ďaleko) cestovať. Avšak zasa sa zvyšuje riziko, že môžeš natrafiť na niekoho známeho.

Možný

zárobok pre cezpoľnú záujemkyňu mimo filmovania

Pre Bratislavčanku je zaujímavý aj absolútne diskrétny zárobok € 20 za 5-minútovú “prácu” (reálne skôr zábavu), aj viackrát do týždňa. Pre teba ako cezpoľnú záujemkyňu to zaujímavé nie je, to je logické. Alebo keď tak iba ako doplnok k zaujímavejšiemu “hlavnému” privyrobeniu, za ktorým sa ti do hlavného mesta oplatí pricestovať. Na posilnenie zárobku, ktorý si odnesieš. Avšak suma € 150, € 200 či ešte vyššia by ti za cestu do Bratislavy stáť mohla. V tom prípade môžem ponúknuť napr.:

Nie všetky zmienené ponuky však, na rozdiel od filmovania amatérskeho porna, musia byť platné permanentne. Môže tu byť uvedená ponuka, ktorú už v skutočnosti nemám v databáze alebo ktorá bola platná len po nejaký čas. Aktuálne je to, čo je stále reálne zaradené medzi mojimi ponukami zárobku.

Ak máš reálny záujem, neváhaj. Prečítaj si, ako zarobiť filmovaním porna a rovno aj vyplň formulár. Pošli mi na ja@andymoravek.sk dve, tri fotky pre moju základnú predstavu o tvojom výzore – tvári aj postave. A začni hneď zarábať tvoje rýchle peniaze. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *