Fotenie pikantnej umeleckej erotiky ako lukratívny a opakovaný zárobok
Fotenie aktov,  Fotenie erotiky

Erotické fotenie “open legs” v umeleckom štýle, zárobok až do € 200, Bratislava a SR

Aj v tejto ponuke povedia ukážkové fotografie o obsahu práce viac než zdĺhavý opis. V každom prípade, ide o fotenie pikantnej umeleckej erotiky za dosť zaujímavé peniaze. Na rozdiel od prevažnej väčšiny ostatných mojich (doterajších) ponúk však táto už nie je vyslovene anonymnou. Nejde teda o garantovane diskrétny zárobok bez tváre a identity modelky. Vzniknuté fotografie však nie sú primárne určené pre slovenský ani český trh. (Aktualizované 01. 08. 2023)

STRUČNÝ SÚHRN PONUKY s názvom
“fotenie pikantnej umeleckej erotiky”

  • ČO PRESNE – Ide o umelecké sólo fotenie samotnej modelky v pikantnosti od glamour cez akt až po “open legs” a “pink”. Vo fotogalérii nižšie nájdeš ukážkové fotografie pre jasnú predstavu.
  • KDE – Bratislava
  • KEDY – Dlhodobo platná ponuka čiže kedykoľvek po schválení producentom.
  • ZA KOĽKO – Čistý honorár pre modelku je v rozpätí od € 100 do 200. Podľa počtu nafotených setov.
  • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie modelky na toto fotenie sú nevyhnutným základom dobré prezentačné fotky a základné údaje o tebe ako výška, skúsenosti (nie sú nevyhnutné) s fotením a odkiaľ si. Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v texte.

Fotenie pikantnej umeleckej erotiky sa koná v Bratislave

Aspoň vo väčšine prípadov, nakoľko práve tu, v hlavnom meste žije slovenský producent, ktorý tento zárobok ponúka. A ktorý je zároveň aj fotografom v jednej osobe. Konkrétne miesto sa stanovuje podľa aktuálnych okolností. Môže to byť ateliér, za priaznivého počasia exteriér (príroda atď.), niekedy jednoducho byt či iný priestor. Využiť sa dajú aj tvoje priestory, ak máš nejaké vhodné k dispozícii a je ti to pohodlné.

V prípade, že nie si z Bratislavy, no dokážeš producentovi na fotenie pikantnej umeleckej erotiky ponúknuť vhodný priestor v mieste tvojho bydliska, rád pricestuje za tebou.

Naopak, ak by si mala pricestovať z výrazne väčšej vzdialenosti – čo platí aj pre cudzinky, napr. pre české modelky – producent ti rád zabezpečí ubytovanie v Bratislave na jeho náklady. A následne fotenie jedného setu v prvý a druhého setu v druhý deň tvojho pobytu. Aby si mala možnosť regenerácie medzi jednotlivými shootingmi.

Fotenie pikantnej umeleckej erotiky: štýl a obsah

Iba úplne stručne, pretože presnú a jasnú predstavu si urobíš vo fotogalérii na konci textu. Fotí sa výhradne sólo modelka a to v štýle od jemnej erotiky cez “open legs” až po detailné zábery. Žiadny hardcore, fotografie musia pôsobiť vkusne a na úrovni napriek tomu, že ukážu tvoje telo do najhlbších detailov. Presný obsah fotenia závisí od producentovho plánu, lokácie, tvojich schopností atď.

Použitie vzniknutého materiálu

Jedným slovom: internet. V tomto zmysle sa aj podpisuje model release čiže zmluva o použití vzniknutého umeleckého diela. Nejde však o slovenskú ani českú webstránku. Ide o nadnárodný projekt, ktorého propagácia na tak maličkých trhoch, akým je tan náš, nemá pre producenta žiadny význam.

Na rovinu však napíšem, že treba bezvýhradne akceptovať akúkoľvek možnosť šírenia vzniknutého materiálu. Preto je fotenie pikantnej umeleckej erotiky vhodné pre dievčatá a ženy, ktoré nemajú problém a zábrany prezentovať sa ako modelky erotiky.

V prípade, že ti ide o zárobok fotením, avšak chceš zostať anonymnou a vzniknuté zábery majú byť bez tvojej tváre, odporúčam ti fotenie z domu. S tým, že v rámci Bratislavy sa nemusíš fotiť sama. Môžeš celú prácu nechať na mňa ako sprostredkovateľa tohto zárobku, ktorý sa zároveň venuje aj fototvorbe.

Honorár za fotenie pikantnej umeleckej erotiky

je stanovený na € 100 za jeden tematický set fotografií. Je na tvojej šikovnosti, či takýto set dokážeš nafotiť za 2 alebo za 4 či 5 hodín. V prípade, že si šikovná a pózovanie máš v krvi alebo už dobre nacvičené, zarobíš rýchlejšie. Tiež je za týchto okolností možné urobiť hneď dva sety naraz. Tým pádom za tých cca 5 hodín môžeš zarobiť až € 200 ako to uvádzam v nadpise.

Samozrejme, fotenie pikantnej umeleckej erotiky je možné opakovať aj niekoľkokrát. Závisí to od tvojho výzoru, šikovnosti a ochoty pózovať. Čím menej zábran pri sólo fotení máš, tým viac materiálu s tebou môže vzniknúť.

Požiadavky na modelku umeleckej pikantnej erotiky:

  • príjemná tvár;
  • pekná, súmerná a pevná postava, nemusí byť nevyhnutne super štíhla;
  • ochota predviesť vlastné telo bez zábran so všetkými detailmi.

Na fotenie ťa upraví sám fotograf. Podrobné inštrukcie k tomu, ako sa sama môžeš vopred čo najlepšie pripraviť, dostaneš takisto priamo od neho včas pred fotením. V prípade, že ťa ponuka zaujala,

Na záver už len ukážkové vzory toho, ako majú vyzerať fotografie vzniknuté týmto fotením (ich zdrojom je archív producenta, i keď nejde priamo o jeho vlastnú prácu):

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *