Fotenie amatérskeho porna - ponuka zárobku (Bratislava, Trnava, celé SK)
Filmovanie porna,  Fotenie erotiky

Fotenie erotiky a párových aktov bez tváre modelky, pikantnosť podľa tvojej voľby

Fotenie amatérskeho porna, resp. vlastne iba veľmi pikantnej párovej erotiky. Pri tomto fotení totiž ty sama ako aktérka určuješ, kam si ochotná pred objektívom zájsť. Aký a nakoľko intenzívny kontakt zo strany tvojho foto-partnera odsúhlasíš a dovolíš. Fotíš zábery bez tvojej tváre, do súkromnej zbierky producenta (zároveň mužského aktéra v jednom) a to všetko pred objektívom profesionálnej fotografky.

Čo presne fotenie amatérskeho porna obnáša, čo sa fotí

Producent je v tomto prípade zároveň zberateľom tejto tvorby a sám aj účinkuje ako mužský aktér.

Jeho zámerom je vytvoriť fotografie výrazne umeleckého charakteru. Vkusné, sexy, ladené priam až romanticky a určené výlučne do jeho súkromnej zbierky. Fotografie dokonalo diskrétne * a anonymné, čiže bez tvojej tváre. S obsahom, ktorý ty sama vopred odsúhlasíš. V skutočnosti s obsahom viac v štýle tzv. párovej erotiky než vyslovene porna.

Môže ísť o širokú škálu pikantnosti, z ktorej máš na výber. Viac o tom píšem nižšie v odstavci o honorári za fotenie amatérskeho porna.

* Detailne sa otázkou diskrétnosti a mojím rokmi prepracovaným systémom, ako ju modelke zaručiť, zaoberám v blogu o anonymnom privyrobení filmovaním porna.

Fotí sa v Bratislave, Trnave alebo v Banskej Bystrici

Primárne sa fotenie amatérskeho porna koná v Trnave, kde pôsobí producent. Je však možné zorganizovať toto fotenie aj v hlavnom meste či v Banskej Bystrici. V oboch týchto mestách má producent spolupracujúce profesionálne fotografky. V prípade rozumnej dohody pricestuje producent s fotografkou za modelkou v podstate kamkoľvek na Slovensku.

Termín fotenia je takisto vyslovene vecou dohody. Ponuka platí dlhodobo.

Požiadavky na modelku/aktérku fotenia porna bez tváre

  • Vek od 18 cca do 40 rokov. Samozrejme, ako takmer vždy aj v tomto prípade hrá podstatne väčšiu rolu tvoj reálny výzor než nejaké číslo v dokladoch.
  • Súmerná postava, „citeľné“ prsia – podľa možnosti stredné až väčšie. Nie je absolútne striktnou podmienkou, producent si však na tento „parameter“ dosť potrpí.
  • Sympatická tvár, príjemné správanie.
  • Skúsenosti vôbec nie sú potrebné, môžeš byť aj totálnou amatérkou, začiatočníčkou či napr. študentkou.
  • Na fotenie by si si mala priniesť nejakú svoju peknú, atraktívnu bielizeň. Pokým nič podobné nemáš, je dobre dohodnúť vopred, aby producent mohol niečo zabezpečiť. Iba nahé telá vytvárajú romantickú atmosféru na záberoch pomerne ťažko. Atraktívne a dojem vzbudzujúce dessous je v prípade tohto fotenia dôležitým základom. Avšak opakujem: nemusíš ho mať, je možné zabezpečiť ho zo strany produkcie.

Honorár za fotenie amatérskeho porna v BA, TT alebo BB

Odmena pre modelku za toto fotenie nie je stanovená úplne pevnou sumou. Pohybuje sa v rozpätí od € 100 za akoby „základné fotenie“ až po cca € 250 za fotenie porna bez väčších obmedzení. S tým, že práca trvá maximálne hodinu a pol, nie dlhšie. V prípade, že nemáš problém fotiť za uvedených okolností s tvárou, máš možnosť získať honorár ešte vyšší. Individuálnou dohodou s producentom, na podklade tvojho výzoru.

Fotenie amatérskeho porna a jeho stupne pikantnosti

Uvediem zopár príkladov toho, čo všetko je v prípade tejto ponuky možné fotiť a približne za aký honorár. V konečnom dôsledku je však presné nastavenie odmeny za fotenie amatérskeho porna vecou individuálnej dohody. A to aj v závislosti od výzoru, postavy, lokácie (čiže nutnosť cestovania producenta a fotografky) a podobných okolností.

  • Základom je fotenie sólo modelky, fotenie pikantných detailov (ilustračné foto číslo 1 až 5 vo fotogalérii na konci článku).
  • Vyššiu odmenu získaš za fotenie párových aktov so vzájomným dotýkaním, s honením či orálnym sexom z jednej, druhej alebo z oboch strán (zábery 6, 7 a 8).
  • Prirodzene, najvyšší honorár producent ponúka za fotenie samotného porna. Aj v tomto prípade je však viac možností: dohodnúť sa dá fotenie techník, ktoré nemusia zahŕňať priamo kopuláciu, ale len ručný, poťažmo orálny sex s výstrekom bez priamej súlože (posledné foto v galérii) a pod.

V realite o skutočné porno v pravom zmysle slova – čiže o kopuláciu pred objektívom ako takú – má producent záujem úplne minimálny. Podstatne radšej fotí len peknú a romanticky ladenú párovú erotiku s úplne decentným alebo výraznejším vzájomným dotýkaním sa.

Verím, že ťa ponuka zaujala. V tom prípade nečakaj, neodkladaj to – ale

Čím skôr ma oslovíš s tým, že by si rada, aby som ťa producentovi nechal schváliť, tým rýchlejšie prvýkrát zarobíš tvoje rýchle peniaze. Prirodzene, pokým si nič podobné zatiaľ neskúšala a nemáš ani najmenšiu predstavu, ako takéto niečo zvládneš, môžeš ešte pred realizáciou tohto fotenia skúsiť napr. najjednoduchší zárobok. Ide síce o filmovanie a nie fotenie, z pohľadu modelky/aktérky v tom však nie je prakticky žiadny rozdiel.

Všetky použité fotografie sú ilustračné zábery z internetu, nie sú to obrázky z predchádzajúcich realizácií tohto producenta. Majú ti ako modelke vytvoriť jasnú predstavu o tom, ako má vyzerať vzniknutý materiál.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *