Andy Morávek, kontakt na sprostredkovateľa v oblasti zábavného, erotického priemyslu

Kontakty na sprostredkovateľa rýchlych peňazí (alebo modeliek)

Nižšie uvedený mobil nie je policajné číslo, info-linka a ani žiadny prieskum. Naozaj sa na ňom dovoláš mne, je to priamy kontakt na mňa. Budem rád, ak mi budeš tykať – nemám rád zbytočnú formálnosť. Nezvyšuje automaticky dôveru medzi ľuďmi a ani vzájomnú úctu a rešpekt (na to slúžia úplne iné veci). Preto ju ja osobne považujem za zbytočnú.

Okrem online formulára ma môžeš kontakt-ovať mailom na adrese ja@AndyMoravek.sk, cez messenger, instagram alebo na 0915 122 222 – žiadne sms, prosím. Buď uvedený WhatsApp alebo keď tak iMessage.

V prípade, že si nezbadal/a odkaz v hlavnom menu, tu sú moje referencie sprostredkovateľa v zábavnom a erotickom priemysle. A ak si sa sem dostal/a s tým, že vlastne ani presne nevieš, s kým máš tú česť – tu sa dozvieš o niečo viac o mne, ergo o osobe menom Andy Sebastian Morávek. 🙂 A ak ťa zaujíma, čomu všetkému sa vlastne venujem a v čom pôsobím, pozri si moje portfólio činnosti a aktivít.

Dôkladne si ho skontroluj , aby vôbec bolo kam odpísať
Použi iba čísla
* Hviezdičkové políčka je nevyhnutné vyplniť. Inak formulár nebude možné odoslať a vypĺňaš ho úplne zbytočne. Fotografie je možné poslať mi jedine do mailu: ja@andymoravek.sk.