Absolútne diskrétny zárobok v Košiciach, najrýchlejší a najjednoduchší
Filmovanie erotiky,  Špeciálne ponuky

Dva- až trikrát do týždňa € 20 za tú najjednoduchšiu prácu na východe

Táto ponuka privyrobenia, v ktorej ide o absolútne diskrétny zárobok, má len a len pozitíva. Na rozdiel od ostatných, z ktorých pri každej je možné nájsť nejaké to maličké mínus, má táto iba plusy. A riešim ju priamo ja, Andy Morávek ako autor tohto webu osobne, nesprostredkujem ju pre nikoho tretieho.

Aké plusy tento absolútne diskrétny zárobok má?

  • Ide o najrýchlejšie a aj najskôr zarobené peniaze. Celá “práca” (lebo iba ťažko to tak vôbec možno nazvať) trvá len niečo medzi piatimi a desiatimi minútami. A realizovať sa dá možno aj hneď v ten deň, keď sa rozhodneš ísť do toho a ozveš sa mi.
  • Ide o najdiskrétnejší zárobok. Všetko, čo sprostredkujem, je veľmi diskrétne. Pri tejto ponuke však je jeden prvok diskrétnosti navyše. Totiž ten, že nakoľko túto ponuku nesprostredkujem pre niekoho tretieho, ale riešim to ja sám, zostáva vedomosť o tvojej účasti na nej len medzi mnou a tebou. Iba jediné dve osoby na svete budú vedieť, že si tento absolútne diskrétny zárobok absolvovala – a keďže sú to zároveň samotní aktéri a ani jeden z nich nechce, aby o tom ktokoľvek vedel, nikto sa to nikdy nedozvie.
  • Ide jednoznačne o jednu z najjednoduchších foriem zárobku, aké vôbec existujú. Sotva si dokážem predstaviť jednoduchšiu “prácu”. Pochopíš to pri čítaní ďalšieho textu.
  • Okrem toho je to ponuka, kde je vyžadované najmenšie odhalenie sa spomedzi všetkých mojich ponúk.

Všetky tieto okolnosti dokopy robia práve túto ponuku tou najlepšou. I keď netvrdím, že najlukratívnejšou. To už by sa asi ani nedalo uveriť.

Príbeh na pochopenie pozadia ponuky alebo

ako tento absolútne diskrétny zárobok vznikol.

Nemusíš ho čítať, ak ťa nezaujíma. Ak si zvedavá čisto len na to, o čo presne ide, skoč rovno na odstavec pod titulom “Čo má byť na videu vidieť, čo sa má diať”.

Je to už bezmála 20 rokov, čo som sa počas môjho života v hlavnom meste zoznámil s istým už vtedy veľmi starým pánom. Volám ho “ujko”, i keď vhodnejšou prezývkou by bola “deduško”. Ujko je bisexuál. Je ženatý a má aj nejaké deti (nevŕtam do jeho súkromia, ale evidujem náznaky). Napriek tomu ho – teraz už viac než ženy – priťahujú mladší chlapci a muži.

Tento “môj” ujko je do mňa platonicky zamilovaný

Od začiatku našej známosti sa netajil tým, že sa mu zdám sexy. Pokúšal sa aj baliť ma – žiaľ, na niečo také ja nemám žalúdok. Som striktne heterosexuálny. Píšem “žiaľ”, pretože mať na to gule, mohol som zarobiť kopec peňazí. Moja smola. 🙂

Časom sme s ujkom dospeli k dohode, že mu budem dodávať môj vlastný erotický materiál. A práve vďaka tomu ti teraz môžem ponúknuť tento absolútne diskrétny zárobok. Že ma síce nemôže mať fyzicky, ale ukázať mu v podstate všetko nemám problém. Dodával som mu najskôr fotky, potom aj videá. Na dodanom materiáli museli byť dve základné veci: po prvé, ja v plnej kráse, totálne odkrytý. A po druhé, môj orgazmus. To je totiž niečo, z čoho úplne nezakryto šalie: môj výstrek.

Čo tam, naopak, byť nemuselo, to je moja tvár. Každý by ma síce spoznal podľa tetovania – to som sa však nikdy ani len nesnažil zakryť, pretože som si absolútne istý tým, že z ujových rúk sa môj materiál nikam ďalej nedostáva a nikdy nedostane.

Nakoľko ujko je, ako bolo zmienené, bisexuálne založený, postupne som mu dodával už nielen môj sólo materiál, ale aj párové videá. Samozrejme, všetko rovnako bez tvárí účastníkov – teda mojej a partnerkinej. Napriek tomu, že ja ujkovi dôverujem a moju tvár by som pokojne na materiáli preňho zobrazil. Keď som práve mal priateľku, ktorej nevadilo natočiť nejaké detaily pri našom milovaní alebo niečo podobné, dodal som mu to. Bolo to milé spoločné privyrobenie na kávu či na večeru.

Aktuálne som single, ale o moje sólo videá (fotky už vôbec neriešime) ujo už dávno záujem nemá. A tak si vymyslel nasledovný “scenár” extrémne jednoduchého videa, vďaka ktorému máš možnosť získať absolútne diskrétny zárobok, extrémne jednoducho si privyrobiť.

Čo má byť na videu vidieť, čo sa má diať

Ak čítaš až odtiaľto, práve si pochopila, že pri tomto zárobku ide o video. Jeho dej, jeho “scenár” je nasledovný.

Ja kľačím na gauči, ty kľačíš alebo sedíš za mojím chrbtom. Kamera ma sníma iba po krk. Z teba nie je vidieť vlastne takmer nič, pretože ťa celú zakrývam vlastným telom. Vytŕčajú spoza mňa len tvoje predlaktia a ruky. Ja som úplne nahý, ty môžeš byť do istej miery oblečená. (Preto som uviedol, že je potrebné najmenšie odhalenie sa spomedzi všetkých ponúk.)

Jediné, čo sa od teba vyžaduje (preto píšem, že ide o jednu z najjednoduchších foriem zárobku) je, aby si sa mi prstami zľahka a citlivo hrala s bradavkami. Ja sa pritom čisto len a len vlastnou masturbáciou privediem k vyvrcholeniu a k výstreku. Hotovo.

Určite sama uznáš, že dlhšie ako 5, maximálne do 10 minút tu nie je čo robiť, ani keby som chcel. (Preto hneď v úvode tvrdím, že ide o najrýchlejšie zarobené peniaze.) Prirodzene, nestrieľa sa z toho, ak príde k istým obmenám. Aj ty sama môžeš navrhnúť nejakú zmenu, ak ti niečo na scenári nevyhovuje úplne. Akékoľvek rozšírenie či oživenie priebehu je vítané.

Ak si takéto video nechceš len predstavovať, ale rada by si ho reálne videla pre overenie, že je pre ženskú aktérku dokonale diskrétnym, napíš mi. S modelkou jednej takejto nahrávky som dohodnutý, že video, kde ona totálne anonymne účinkuje, smiem potenciálnej záujemkyni ukázať. Súhlasila s tým práve s vedomím a istotou, že ju vo videu nemôže spoznať ani vlastná mama.

Kde sa absolútne diskrétny zárobok realizuje

Doslova kdekoľvek, kde je to minimum súkromia, ktoré je na to potrebné. Pretože pokým TY si ochotná to na nejakom mieste so mnou uskutočniť, tak JA som ochotný na tom mieste sa keď aj nie celkom, tak aspoň čiastočne vyzliecť a natočiť to.

  • Prirodzene, najjednoduchšie je to u mňa na byte: centrum mesta, vynikajúca dostupnosť, ľahko trafiť, diskrétny vstup, možnosť parkovať zadarmo v podzemnej garáži a nikým nevidená sa vyviezť až na moje poschodie.
  • Nemám ani najmenší problém prísť k tebe, ak to u teba ide. Domov, do kancelárie (po pracovnej dobe, dúfam), do práce…
  • Pokojne na nejakom “bezpečnom” mieste v prípade, že máš obavy zostať s cudzím človekom úplne sama uňho či u teba doma: na toalete podniku, kam chodievaš, na toalete nákupného centra, v podzemnej garáži či v parkovacom dome.
  • Ak máš auto, tak kdekoľvek vonku v tvojom aute.
  • Na schodisku v nejakom bytovom dome, kde je minimálny alebo ešte lepšie žiadny pohyb.

Atď., atď. – navrhni čokoľvek, kde ty sama si schopná takúto akciu podniknúť, ja to tam na 95 % zvládnem. 🙂

Odmena za túto 5-minútovú mikro brigádu

je príjemných € 20. Peniažky ti vyplatím na ruku skôr, než sa vôbec začneme chystať na filmovanie. Viem, že to nie je zvlášť vysoká suma. * Ale je to zárobok tak jednoduchý a rýchly, že je to prakticky takmer to isté,

ako keby si tých dvadsať eur našla ležať na zemi a iba sa po ne zohla.

* Honorár pre záujemkyňu stanovil ujko. Fakt je ten, že ja osobne nedostanem za toto video ani cent. Môj čas a všetko ostatné, čo tomu venujem, venujem tomu nie za peniaze, ale preto, aby som si tým akoby predplatil ujkove služby. Je totiž profesionálnym tlmočníkom a ja z času na čas potrebujem naozaj odborne preložiť nejaké texty na moje weby alebo na iný účel. Sám teda z nafilmovania videa žiadny zisk nemám, získam iba určitú výhodu do budúcnosti. Celý tento absolútne diskrétny zárobok patrí tebe ako jeho ženskej aktérke.

Ďalšou prednosťou tejto ponuky je to, že ak bude ujko s videom spokojný, bude chcieť ďalšie. Veľmi podobné, celkom jednoznačne rovnako rýchle, diskrétne a jednoduché. A ty môžeš

získať absolútne diskrétny zárobok opakovane.

Skutočne možno aj dvakrát či trikrát do týždňa ako to píšem hneď v nadpise. Takže ak ťa táto ponuka čo len minimálne zaujala,

Neváhaj, aby si nestratila odhodlanie a nerozmyslela si to. Pretože tým by si, žiaľ, iba sama seba pripravila o možnosť skúsiť niečo totálne nové, nepoznané, zaujímavé a v podstate vzrušujúce – a tiež o možnosť najjednoduchšieho zárobku, aký si vôbec možno predstaviť. Keď odhliadneme od hypotetickej možnosti, že by si skutočne týždeň čo týždeň našla cestou do školy či do práce na chodníku dvacku… 🙂

Možno ty sama nemáš odvahu moju ponuku využiť, no vieš o kamarátke či známej, ktorá by sa na to mohla dať. Za jej sprostredkovanie ponúkam exemplár nádhernej pikantnej knihy v hodnote bezmála € 17.


Zaujímavé alebo opakujúce sa otázky

reálnych záujemkýň z minulosti a odpovede na ne. Nakoľko tento konkrétny absolútne diskrétny zárobok ponúkam v tejto alebo vo veľmi podobnej forme už niekoľko rokov (samozrejme, vždy len vtedy, keď som práve single), nazbieralo sa ich pomerne dosť.

Mám obavy o diskrétnosť. Naozaj sa nikto nič nedozvie?

Nemá sa ako. Na videu z teba budú vidieť doslova len tvoje predlaktia a ruky. Podľa nich ťa nemôže spoznať nikto na svete ani v prípade, že by sa nahrávka niekomu dostala do rúk. To sa však nikdy nestane. Fakt, že som si tým istý, garantujem skutočnosťou, že mňa je možné spoznať okamžite podľa tetovania na paži, ktoré sa zakryť nedá a ani sa o to nepokúšam. Navyše, mňa absolútne nezaujíma, kto si. Môžeš byť vydatá, môžeš byť poslankyňou miestneho zastupiteľstva. Pokým sme sa nepoznali predtým, nemusíš mi prezradiť ani len tvoje skutočné meno. A aj napriek tomu môžeme točiť tieto videá.

Ako píšem vyššie: ak si takéto video nechceš len predstavovať, ale rada by si ho reálne videla, napíš mi. S istou modelkou som dohodnutý, že takéto video, kde ona účinkuje, smiem potenciálnej záujemkyni ukázať. Dotyčná túto dohodu akceptovala len na podklade istoty, že ju na videu nemôže spoznať ani vlastný otec.

Ak máš napriek tomuto všetkému stále ešte obavy zo vzniknutého videa alebo si sa k tejto ponuke dostala cez značku “zárobok bez fotenia/točenia” a pritom tu ide o točenie… Nuž, existuje aj verzia riešiť tento absolútne diskrétny zárobok BEZ VIDEA. Ako je to možné, to ti na vyžiadanie vysvetlím individuálne. Táto možnosť je však len pre naozaj špecifické prípady.

Obávam sa, že sa budem nezvládnuteľne hanbiť.

Rozumiem tomu. Som na tom rovnako. Vlastne ja som v podstatne horšej situácii. Uvedom si, že zatiaľ čo TY zostávaš oblečená – JA som ten, kto sa musí kompletne vyzliecť. 🙂 Ak by tento argument nestačil, môžem ti ponúknuť filmovanie takmer potme. A síce filmovanie pri nulovom osvetlení v miestnosti a to na mobil, ktorý bude svietiť bleskom. Spôsobí to ten efekt, že my dvaja na seba takmer vôbec neuvidíme, ale na videu bude pekne osvetlené len to, čo má vo výsledku byť vidieť: moje torzo, tvoje ruky na mojich bradavkách, môj penis…

Samozrejme, na uvoľnenie pre točením (ak sa bude odohrávať u mňa doma) ťa viem ponúknuť štamperlíkom alkoholu. Opiť sa pri tej nervozite nedá, ale obrovský diel stresu to odbúra. Avšak “práca” so mnou celkovo prebieha v absolútne pohodovej a zábavnej atmosfére. Stres a napätie ja sám nemám rád a snažím sa nespôsobiť ho ani mojej “filmovej” partnerke.

Akú mám záruku, že mi nikto žiadnym spôsobom neublíži?

Táto otázka prichádza do úvahy iba od záujemkyne, s ktorou sa nepoznám osobne. Inak je úplne nezmyselnou, samozrejme. 🙂 Fakt je, že stretnutie sa odohráva iba medzi štyrmi očami medzi tebou a mnou. Avšak vždy sa koná na mieste, kde sú v blízkom okolí nejakí ľudia – nie na nejakej samote pri lese. Práve preto ponúkam možnosť, aby si miesto určila TY.

Navyše, až si ma vygoogliš, určite uznáš, že som človekom príliš známym na to, aby som si dovolil robiť čo aj len najmenšie problémy. Nepíšuc o tom, že niečo podobné absolútne nemám v povahe a že som absolútnym v karmu veriacim pacifistom. Za celé tie roky, počas ktorých s prestávkami ponúkam túto formu zárobku, neprišlo ani k najmenšiemu incidentu.

A ešte mám posledný návrh “zabezpečenia”. A síce, že ak by si si ako sprievod chcela priviesť kamarátku (keď by to pre mňa za mňa bola aj tvoja mama), nemám problém s tým, aby bola priamo pri akcii. Prítomnosť ďalšieho “ženského prvku” mi neprekáža, pokým nebude vyrušovať a bude sa chovať milo. Kamarát či iný muž by musel čakať za dverami bytu, ale tiež s tým nemám problém.

Určite odo mňa nebude vyžadované nič “viac”?

Ak by som chcel niečo “viac”, pokojne by som ponúkal filmovanie sexu, čiže točenie porna či niečo veľmi podobné. O sex však vôbec nestojím (mám na to viaceré osobné dôvody) a práve preto hľadám záujemkyňu o natočenie takého videa, ako ho opisujem. Nestojím ani len o vyhonenie. Aj o to sa postarám sám presne v súlade s ujkovým “scenárom”.

Môj manžel by aj súhlasil, aby som to urobila, ale…

Naozaj rozumiem tomu, že takéto privyrobenie môže zaujať aj manželský pár. Do rodinného rozpočtu sa peniažky za nič určite hodia. Ak sú partneri čo len minimálne liberálni, nemusí jemu vadiť, že sa ona bude chvíľu hrať s niekoho bradavkami. Veď od nevery má niečo takéto veeeľmi ďaleko, prirodzene.

Priamo pri “akcii” manžel byť nemôže. * Smie však odprevadiť partnerku až k miestu konania. Ak by išlo o môj bytu, rád ho ním najprv v rýchlosti prevediem na dôkaz toho, že som tam sám. Mám maličký byt a nie je v ňom kde sa schovať. A bez problému mu ukážem môj OP na dôkaz mojej serióznosti. Tým pádom budú obaja manželia úplne presne vedieť, s kým majú dočinenia a že manželke naozaj nikto neublíži.

* Ako som zmienil vyššie: ak by si si ako svoj sprievod chcela priviesť kamarátku, sestru, spolužiačku či pokojne aj mamu, nemám problém s tým, aby bola priamo pri akcii. Prítomnosť ďalšej ženy mi neprekáža, pokým sa bude sa chovať milo a nebude nás nijako rušiť.

Prijateľným miestom sú toalety v BCK, prišiel by si tam?

Jasné, bez problému! Akékoľvek toalety na verejnom mieste, do ktorých sa dokážeme spolu dostať bez toho, aby niekto videl, že sa do kabínky zatvára pár, sú možným miestom na tvoje privyrobenie. Nemám s tým problém. (A ak by išlo o ten prípad vyššie a teda manžel by ťa sprevádzal, pokojne nech sa zatvorí do vedľajšej kabínky a počúva. Vážne. Nemá mi to prečo vadiť.)

Môžem využiť tento absolútne diskrétny zárobok aj ako tehotná?

Samozrejme. Ako sama vidíš v opise činnosti vyššie, nerobíš pri tejto forme zárobku nič, čo by mohlo akokoľvek vadiť tebe alebo plodu. A čo sa tvojho výzoru ako takého týka – na tom tehotenské bruško ani v najvyššom štádiu nehrá žiadnu rolu. Na videu to vidieť tak či tak nie je.

A ja osobne mám jedinú podmienku, čo sa výzoru záujemkyne týka: aby si mi bola sympatická a aby si na mňa bola milá. Čiže aby som sa pri tebe cítil príjemne. Inak by som nemohol “fungovať” a video by nedopadlo dobre. Nech by si bola aj držiteľkou titulu Miss Trebišov… Pokým by si, nebodaj, bola nepríjemná, drzá a pod., celé by to pre mňa stratilo význam a akciu by som musel zrušiť alebo predčasne ukončiť.

Rada by som zarobila, no mám dieťa a nemôžem z domu.

Absolútne žiadny problém. Teda v prípade, že akceptuješ realizáciu videa u teba, prirodzene. Ak je tvoje dieťa úplne maličké a ešte nerozumie tomu, čo sa okolo neho deje, nie je vlastne vôbec čo riešiť. No a ak už je väčšie a moho by nás “načapať” pri filmovaní, bolo by rozumné, aby si zabezpečila, že nás nečakane neprekvapí. Nerád by som riskoval nejaké “ohrozenie mravnej výchovy” či niečo podobné. 🙂 Prípadné vyrušenie dieťaťom a teda vynútené prerušenie točenia mi nevadí. Nie je problém dokončiť to tak či tak, aby si si zaslúžila tvoj honorár napriek prestávke.


Záverečná poznámka: ak sa nepoznáme osobne, tak len pre tvoje info: na ilustračnom zábere k článku som ja osobne. Spolieham sa na to, že aj keď to nie je ideálny záber – vidno, že nie som ani starý, ani úplne nesympatický, ani tučný… 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *