Absolútne diskrétny zárobok v Košiciach, najrýchlejší a najjednoduchší
Filmovanie erotiky,  Špeciálne ponuky

Dva- až trikrát do týždňa € 30 za tú najjednoduchšiu prácu v Bratislave

Táto ponuka privyrobenia, v ktorej ide o absolútne diskrétny zárobok, má len a len pozitíva. Na rozdiel od ostatných, z ktorých pri každej je možné nájsť nejaké to maličké mínus, má táto iba plusy. A je tak diskrétnou, že dokonca technicky vzaté obchádza aj mňa ako jej sprostredkovateľa. (Aktualizované 02. 12. 2023)

A pozor – ponuka je ABSOLÚTNE TRVALO AKTUÁLNOU, NAOZAJ KEDYKOĽVEK! Jej aktuálnosť si nemusíš overovať, môžeš si ňou byť 100 %-ne istá.

Aké plusy tento absolútne diskrétny zárobok má?

  • Ide o najrýchlejšie a aj najskôr zarobené peniaze. Celá “práca” (lebo iba ťažko to tak vôbec možno nazvať) trvá len niečo medzi piatimi a desiatimi minútami. A realizovať sa dá možno aj hneď v ten deň, keď sa rozhodneš ísť do toho a ozveš sa. Je to jedna zo zopár ponúk, ktorých realizáciu dokážem vybaviť za priaznivých okolností doslova do hodiny od momentu, kedy sa mi ozveš.
  • Ide o najdiskrétnejší zárobok. Všetko, čo sprostredkujem, je síce veľmi diskrétne. Pri tejto ponuke však je jeden prvok diskrétnosti navyše. Totiž ten, že pri tejto ponuke sa ozývaš nie mne ako sprostredkovateľovi, ale priamo tomu, kto ju poskytuje. Tým pádom zostáva vedomosť o tvojej účasti na nej len medzi tebou a dotyčným. Iba jediné dve osoby na svete budú vedieť, že si tento absolútne diskrétny zárobok absolvovala. A keďže sú to zároveň samotní aktéri a ani jeden z nich nechce, aby o tom ktokoľvek vedel, nikto sa to nikdy nedozvie.
  • Diskrétnosť vzniknutého materiálu zaručuje fakt, že naživo priamo vidíš, čo vzniká.
  • Ide jednoznačne o jednu z najjednoduchších foriem zárobku, aké vôbec existujú. Sotva si dokážem predstaviť jednoduchšiu “prácu”. Pochopíš to pri čítaní ďalšieho textu.
  • Okrem toho je to ponuka, kde je vyžadované najmenšie odhalenie sa spomedzi všetkých mojich ponúk.

Všetky tieto okolnosti dokopy robia práve túto ponuku tou najlepšou. I keď netvrdím, že najlukratívnejšou. To už by sa asi ani nedalo uveriť.

Príbeh na pochopenie pozadia ponuky alebo

ako tento absolútne diskrétny zárobok vznikol.

Nemusíš ho čítať, ak ťa nezaujíma. Možno si zvedavá čisto len na to, o čo presne ide. V tom prípade skoč rovno na odstavec pod titulom “Čo má byť…“.

V hlavnom meste žije istý sympatický chlapík. Nazvime si ho pracovne Dávid. Ten už sa bezmála 20 rokov pozná s istým veľmi starým pánom. Tomu zasa pracovne hovorme “ujko”, i keď vhodnejšou prezývkou by bola “deduško”. Ujko je bisexuál. Je ženatý a má aj nejaké deti. Napriek tomu ho – teraz už viac než ženy – priťahujú výrazne mladší chlapci a muži.

Tento ujko je do Dávida platonicky zamilovaný

Od začiatku ich známosti sa netajil tým, že sa mu Dávid zdá ohromne sexy. Pokúšal sa aj baliť ho – žiaľ, na niečo také Dávid nemá žalúdok. Je striktne heterosexuálny. Píšem “žiaľ”, pretože mať na to gule, mohol už zarobiť kopec peňazí. Dávidova smola. 🙂

Časom Dávid s ujkom dospeli k dohode, že mu bude dodávať jeho vlastný erotický materiál. A práve vďaka tomu ti teraz môžem ponúknuť tento absolútne diskrétny zárobok. Ujko Dávida síce nemôže mať fyzicky, ale ukázať mu v podstate všetko nemá Dávid žiadny problém. Dodával mu najskôr fotky, potom aj videá. Na dodanom materiáli museli byť dve základné veci: po prvé, Dávid v plnej kráse, totálne odkrytý. A po druhé, jeho orgazmus. To je totiž

niečo, z čoho ujko úplne nezakryto šalie

a čo je základom a nevyhnutnou podmienkou obsahu každého videa: Dávidov výstrek.

Čo tam, naopak, byť nemuselo, to je tvár. Každý, kto ho osobne pozná, by ho spoznal podľa tetovania. To sa však Dávid nikdy ani len nesnažil zakryť. Je si totiž absolútne istý tým, že z ujových rúk sa jeho materiál nikam ďalej nedostáva a nikdy nedostane.

Nakoľko ujko je, ako bolo zmienené, bisexuálne založený, postupne mu chalanisko dodával už nielen sólo materiál, ale aj párové videá. Samozrejme, všetko rovnako bez tvárí účastníkov – teda jeho a partnerkinej. Napriek tomu, že Dávid ujkovi dôveruje a svoju tvár by pokojne na materiáli preňho zobrazil. Keď mal práve priateľku, ktorej nevadilo nasnímať nejaké detaily pri ich milovaní alebo niečo podobné, dodal mu to. Bolo to pre nich príjemné spoločné privyrobenie na kávu či na večeru.

Aktuálne je Dávid single, ale o jeho sólo videá (fotky už neriešia vôbec) ujo už dávno záujem nemá. A tak si vymyslel nasledovný “scenár” extrémne jednoduchého videa. Vďaka ktorému ty máš možnosť získať absolútne diskrétny zárobok a až neskutočne jednoducho si privyrobiť.

Čo má byť na videu vidieť, čo sa má diať

Ak čítaš až odtiaľto, práve si pochopila, že pri tomto zárobku ide o video. Jeho dej, “scenár” je nasledovný.

Dávid kľačí na gauči, ty kľačíš za jeho chrbtom. Kamera ho sníma iba po krk. Z teba nie je vidieť prakticky nič, pretože ťa celú zakrýva svojím telom. Vytŕčajú ti spoza neho len predlaktia a časť nôh. On je úplne nahý, ty môžeš byť oblečená viac-menej štandardne. * (Práve preto som vyššie uviedol, že je potrebné najmenšie odhalenie sa spomedzi všetkých ponúk.)

Jediné, čo sa od teba vyžaduje (a to je dôvodom, prečo píšem, že ide o jednu z najjednoduchších foriem zárobku) je nasledovné. Aby si sa mu prstami zľahka a citlivo hrala s bradavkami. To je celé. Dávid sa pritom čisto len a len vlastnou masturbáciou privedie k vyvrcholeniu a výstreku. Hotovo.

Filmuje sa na mobil v režime selfie. Tým pádom od prvého momentu sama vidíš na displeji, čo presne sa nahráva. Vďaka tomu máš absolútnu istotu, že ti skutočne nevidno tvár ani nič iné, podľa čoho by bolo možné spoznať ťa. Že z teba na videu naozaj vidno len predlaktia a ruky, ako bolo uvedené vyššie.

* Jasné, že byť v kožuchu by nebolo vhodné, pekné ani praktické.

Oblečené by si mala mať niečo ľahké, tenké, pohodlné

Aby sa ti dobre hýbalo. Paže by si mala mať holé, takže hore by bolo dobre mať tielko či niečo podobné. A veľmi dobre vyzerá – pokým máš na to postavu – ak máš odhalené aj nohy. Ideálna teda je suknička, kraťasky alebo jednoducho iba nohavičky.

Určite sama uznáš, že

dlhšie ako 5, maximálne nech 10 minút tu nie je čo robiť.

Ani ak by ste snáď obaja obaja chceli. (Preto hneď v úvode tvrdím, že ide o najrýchlejšie zarobené peniaze.) Prirodzene, nestrieľa sa z toho, ak príde k istým obmenám. Aj ty sama môžeš navrhnúť nejakú zmenu, ak ti niečo na scenári nevyhovuje úplne. Akékoľvek rozšírenie či oživenie priebehu je vítané.

Ak si takéto video nechceš len predstavovať, ale rada by si ho reálne videla pre overenie, že je pre ženskú aktérku dokonale diskrétnym, napíš mi. S modelkou jednej takejto nahrávky sa Dávid dohodol, že video, kde ona totálne anonymne účinkuje, mi poskytne. A ja ti ho teda ako potenciálnej záujemkyni smiem ukázať. Dotyčná s tým súhlasila práve s vedomím a istotou, že ju vo videu nemôže spoznať ani vlastná mama.

Je tu aj možnosť nefilmovať presne vyššie opísaný scenár. Priebeh videa môžeš ovplyvniť aj ty sama. Máš možnosť sama vymyslieť, čo presne sa bude diať a ako. Ak ťa to zaujíma, prečítaj si ponuku najjednoduchšieho zárobku.

Kde sa absolútne diskrétny zárobok realizuje

Doslova kdekoľvek, kde je to minimum súkromia, ktoré je na to potrebné. Pretože pokým TY si ochotná to na nejakom mieste s Dávidom uskutočniť, tak ON je ochotný na tom mieste sa keď aj nie celkom, tak aspoň čiastočne vyzliecť a nafilmovať to.

  • Prirodzene, najjednoduchšie je to u Dávida na byte a to v podstate úplne kedykoľvek.
  • Chalanisko nemá ani najmenší problém prísť k tebe, ak to u teba ide. Domov, do kancelárie (snáď po pracovnej dobe), do práce…
  • Pokojne na nejakom “bezpečnom” mieste v prípade, že máš obavy zostať s cudzím človekom úplne sama uňho či u teba doma. Napr. na toalete podniku, kam chodievaš, na toalete nákupného centra, v podzemnej garáži či v parkovacom dome.
  • Ak máš auto, tak kdekoľvek vonku v tvojom aute.
  • Na schodisku v nejakom bytovom dome, kde je minimálny alebo ešte lepšie žiadny pohyb.

Atď., atď. – navrhni čokoľvek, kde ty sama si schopná takúto akciu podniknúť. On to tam takmer určite zvládne.

Odmena za túto 5-minútovú mikro brigádu

je príjemných € 30. Peniažky ti tvoj filmový kolega vyplatí na ruku skôr, než sa vôbec začnete chystať na filmovanie. Obava, že by si snáď za tvoju “prácu” (stále to tak chceme nazývať?) nedostala zaplatené, je teda absolútne bezpredmetnou.

Viem, že nejde o zvlášť vysokú suma. * Ale je to zárobok tak jednoduchý a rýchly, že je to prakticky takmer to isté,

ako keby si tých tridsať eur našla ležať na zemi

a iba sa po ne zohla.

* Honorár pre záujemkyňu stanovil ujko. Fakt je ten, že Dávid sám nedostanem za toto video ani cent. Jeho čas a všetko ostatné, čo tomu venuje, venuje tomu nie za peniaze, ale preto, aby si tým akoby predplatil ujkove služby. Ten je totiž profesionálnym tlmočníkom a Dávid (rovnako ako aj ja) z času na čas potrebuje naozaj odborne preložiť nejaké texty na svoje weby alebo na iný účel. Sám teda z nafilmovania videa žiadny zisk nemá, získa iba určitú výhodu do budúcnosti. Celý budget alebo honorár určený na tento absolútne diskrétny zárobok patrí tebe ako jeho ženskej aktérke.

Ďalšou prednosťou tejto ponuky je to, že ak bude ujko s videom spokojný, bude chcieť ďalšie. Veľmi podobné, celkom jednoznačne rovnako rýchle, diskrétne a jednoduché. A ty môžeš

získať absolútne diskrétny zárobok opakovane.

Skutočne možno aj dvakrát či trikrát do týždňa ako to píšem hneď v nadpise. Ak ťa teda táto ponuka čo len minimálne zaujala…

Kontaktuj okamžite priamo Dávida mailom na jeho vlastnej adrese naozajstny@gmail.com. Obídeš tým kohokoľvek ďalšieho, kto by tým pádom o tvojom záujem realizovať tento absolútne diskrétny zárobok mohol vedieť.

Neváhaj, aby si nestratila odhodlanie a nerozmyslela si to. Pretože tým by si, žiaľ, iba sama seba pripravila o možnosť skúsiť niečo totálne nové, nepoznané, zaujímavé a v podstate vzrušujúce – a tiež o možnosť najjednoduchšieho zárobku, aký si vôbec možno predstaviť. Keď teda odhliadneme od hypotetickej možnosti, že by si skutočne týždeň čo týždeň našla cestou do školy či do práce na chodníku desinu a dvacku… 🙂

Možno ty sama nemáš odvahu túto ponuku využiť, no vieš o kamarátke či známej, ktorá by sa na to mohla dať. Za jej sprostredkovanie ponúkam exemplár nádhernej pikantnej knihy v hodnote bezmála € 17.


Zaujímavé alebo opakujúce sa otázky

reálnych záujemkýň z minulosti a originálne Dávidove odpovede na ne. Nakoľko tento konkrétny absolútne diskrétny zárobok ponúkam v tejto alebo vo veľmi podobnej forme už niekoľko rokov (samozrejme, vždy len vtedy, keď je Dávid práve single), nazbieralo sa ich pomerne dosť.

Chce to asi kusisko odvahy od ženy, zarobiť si touto formou…

Dávidova odpoveď: Trošku odvahy to naozaj asi chce. Myslím si však, že potrebný je skôr zmysel pre zábavu a dobrodružstvo. Ako si sama čítala vyššie a budeš čítať nižšie, celý tento absolútne diskrétny zárobok je realizovaný tak, že sa (ti) nemá čo stať. Po stránke fyzickej ani po stránke diskrétnosti a anonymity. Čiže odvahu ako takú v prípade tohto privyrobenia potrebuješ snáď len na to, aby si sa prihlásila.

Mám obavy o diskrétnosť. Naozaj sa nikto nič nedozvie?

Dávidova odpoveď: Nemá sa ako. Na videu z teba budú vidieť doslova len tvoje predlaktia a ruky. Podľa nich ťa nemôže spoznať nikto na svete ani v prípade, že by sa nahrávka niekomu dostala do rúk. To sa však nikdy nestane. Fakt, že som si tým istý, garantujem skutočnosťou, že mňa je možné spoznať okamžite podľa tetovania na paži, ktoré sa zakryť nedá a ani sa o to nepokúšam. Navyše, mňa absolútne nezaujíma, kto si. Môžeš byť vydatá, môžeš byť poslankyňou miestneho zastupiteľstva. Pokým sme sa nepoznali predtým, nemusíš mi prezradiť ani len tvoje skutočné meno. A aj napriek tomu môžeme filmovať tieto videá.

Ako píšem vyššie: ak si nechceš len predstavovať, ale

rada by si také video reálne videla,

napíš mne alebo Andymu na niektorý z jeho kontaktov. S istou modelkou som dohodnutý, že takéto video, kde ona účinkuje, smiem ja osobne alebo Andy potenciálnej záujemkyni ukázať. Dotyčná túto dohodu akceptovala len na podklade istoty, že ju na videu nemôže spoznať ani vlastný otec.

Ak máš napriek tomuto všetkému stále ešte obavy zo vzniknutého videa alebo si sa k tejto ponuke dostala cez značku “zárobok bez fotenia/filmovania” a pritom tu ide o filmovanie… tak áno, existuje aj verzia riešiť tento absolútne diskrétny zárobok BEZ VIDEA. Ako je to možné, to ti na vyžiadanie bude vysvetlené individuálne. Táto možnosť je však len pre naozaj špecifické prípady.

Obávam sa, že sa budem nezvládnuteľne hanbiť.

Dávidova odpoveď: Rozumiem tomu. Som na tom rovnako. Vlastne ja som v podstatne horšej situácii. Uvedom si, že zatiaľ čo TY zostávaš oblečená – JA som ten, kto sa musí kompletne vyzliecť. 🙂 Ak by tento argument nestačil, môžem ti ponúknuť filmovanie takmer potme. A síce filmovanie pri nulovom osvetlení v miestnosti a to na mobil, ktorý bude svietiť bleskom. Spôsobí to ten efekt, že my dvaja na seba takmer vôbec neuvidíme, ale na videu bude pekne osvetlené len to, čo má vo výsledku byť vidieť: moje torzo, tvoje ruky na mojich bradavkách, môj penis…

Samozrejme, na uvoľnenie pre filmovaním (ak sa bude odohrávať u mňa doma) ťa viem ponúknuť štamperlíkom alkoholu. Opiť sa pri tej nervozite nedá, ale obrovský diel stresu to odbúra. Avšak “práca” so mnou celkovo prebieha v absolútne pohodovej a zábavnej atmosfére. Stres a napätie ja sám nemám rád a snažím sa nespôsobiť ho ani mojej “filmovej” partnerke.

Akú mám záruku, že mi nikto žiadnym spôsobom neublíži?

Dávidova odpoveď: Táto otázka prichádza do úvahy iba od záujemkyne, s ktorou sa nepoznám osobne a/alebo ktorá nepozná poriadne ani Andyho. Inak je úplne nezmyselnou, samozrejme. 🙂 Fakt je, že stretnutie sa odohráva iba medzi štyrmi očami medzi tebou a mnou. Avšak vždy sa koná na mieste, kde sú v blízkom okolí nejakí ľudia – nie na nejakej samote pri lese. Práve preto ponúkam možnosť, aby si miesto určila TY.

Kto pozná Andyho ako sprostredkovateľa mojej ponuky, vie, že on by sa podobným spôsobom určite nezaručil za nikoho, za koho by nebol schopný strčiť ruku do ohňa.

A mám aj taký návrh “zabezpečenia”. A síce, že ak by si si ako sprievod chcela priviesť kamarátku (keď by to pre mňa za mňa bola aj tvoja mama), nemám problém s tým, aby bola priamo pri akcii. Prítomnosť ďalšieho “ženského prvku” mi neprekáža, pokým nebude vyrušovať a bude sa chovať milo. Kamarát či iný muž by musel čakať za dverami bytu, ale tiež s tým nemám problém.

Určite odo mňa nebude vyžadované nič “viac”?

Dávidova odpoveď: Ak by som chcel niečo “viac”, pokojne by som ponúkal filmovanie sexu, čiže filmovanie porna či niečo veľmi podobné. O sex však vôbec nestojím (mám na to viaceré osobné dôvody) a práve preto hľadám záujemkyňu o vznik takého videa, ako ho opisujem. Nestojím ani len o vyhonenie. Aj o to sa postarám sám presne v súlade s ujkovým “scenárom”.

Môj manžel by aj súhlasil, aby som to urobila, ale…

Dávidova odpoveď: Naozaj rozumiem tomu, že takéto privyrobenie môže zaujať aj manželský pár. Do rodinného rozpočtu sa peniažky za nič určite hodia. Ak sú partneri čo len minimálne liberálni, nemusí jemu vadiť, že sa ona bude chvíľu hrať s niekoho bradavkami. Veď od nevery má niečo takéto veeeľmi ďaleko, prirodzene.

Priamo pri “akcii” manžel byť nemôže. * Smie ťa však odprevadiť až k miestu konania. Ak by išlo o môj byt, rád ho ním najprv v rýchlosti prevediem na dôkaz toho, že som tam sám. Mám maličký byt a nie je v ňom kde sa schovať. A bez problému mu ukážem môj OP na dôkaz mojej serióznosti. Tým pádom budú obaja manželia úplne presne vedieť, s kým majú dočinenia a že manželke naozaj nikto neublíži.

* Ako som zmienil vyššie: ak by si si ako svoj sprievod chcela priviesť kamarátku, sestru, spolužiačku či pokojne aj mamu, nemám problém s tým, aby bola priamo pri akcii. Prítomnosť ďalšej ženy mi neprekáža, pokým sa bude sa chovať milo a nebude nás nijako rušiť.

Prijateľným miestom sú toalety v Auparku, prišiel by si tam?

Dávidova odpoveď: Jasné, bez problému! Akékoľvek toalety na verejnom mieste, do ktorých sa dokážeme spolu dostať bez toho, aby niekto videl, že sa do kabínky zatvára pár, sú možným miestom na tvoje privyrobenie. Nemám s tým problém. (A ak by išlo o ten prípad vyššie a teda manžel by ťa sprevádzal, pokojne nech sa zatvorí do vedľajšej kabínky a počúva. Vážne. Nemá mi to prečo vadiť.)

Môžem využiť tento absolútne diskrétny zárobok aj ako tehotná?

Dávidova odpoveď: Samozrejme. Ako sama vidíš v opise činnosti vyššie, nerobíš pri tejto forme zárobku nič, čo by mohlo akokoľvek vadiť tebe alebo plodu. A čo sa tvojho výzoru ako takého týka – na tom tehotenské bruško ani v najvyššom štádiu nehrá žiadnu rolu. Na videu to vidieť tak či tak nie je.

A ja osobne mám jedinú podmienku, čo sa výzoru záujemkyne týka: aby si mi bola sympatická a aby si na mňa bola milá. Čiže aby som sa pri tebe cítil príjemne. Inak by som nemohol “fungovať” a video by nedopadlo dobre. Nech by si bola aj držiteľkou titulu Miss Trebišov… Pokým by si, nebodaj, bola nepríjemná, drzá a pod., celé by to pre mňa stratilo význam a akciu by som musel zrušiť alebo predčasne ukončiť.

Rada by som zarobila, no mám dieťa a nemôžem z domu.

Dávidova odpoveď: Absolútne žiadny problém. Teda v prípade, že akceptuješ realizáciu videa u teba, prirodzene. Ak je tvoje dieťa úplne maličké a ešte nerozumie tomu, čo sa okolo neho deje, nie je vlastne vôbec čo riešiť. No a ak už je väčšie a moho by nás “načapať” pri filmovaní, bolo by rozumné, aby si zabezpečila, že nás nečakane neprekvapí. Nerád by som riskoval nejaké “ohrozenie mravnej výchovy” či niečo podobné. 🙂 Prípadné vyrušenie dieťaťom a teda vynútené prerušenie nahrávania mi nevadí. Nie je problém dokončiť to tak či tak, aby si si zaslúžila tvoj honorár napriek prestávke.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

4 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *