Ako sa stať modelkou aktov: jasný návod, ako vstúpiť do erotického priemyslu
Info pre záujemkyne

Základné a aktualizované info pre začiatočníčky a pre nové záujemkyne

Nie je jednoduché spísať presný návod na to, ako sa stať modelkou aktov. Pokúsim sa však pozbierať a na tomto jednom mieste (postupne) nazhromaždiť všetky rady pre začínajúce či rozbiehajúce sa modelky erotiky a aktérky porna.

Naposledy aktualizované 28.11.2019

Prvým bodom v návode ako sa stať modelkou aktov

je:

ODHODLAJ SA! Nešpekuluj okolo toho a ozvi sa mi HNEĎ TERAZ. Vyber si ponuku alebo sa ma spýtaj, čo ti odporúčam – a pusť sa do toho! Neodkladaj to, napíš mi OKAMŽITE – k čítaniu sa ľahko vrátiš, tento blog tu bude stále. 🙂

Treba sa učiť, ako sa stať modelkou aktov?

Jasné, že nie. Začať zarábať rýchle peniaze formou fotenia aktov, erotiky či nejakým podobným spôsobom je ešte jednoduchšie, než stať sa napr. striptérkou. Lebo o tom, že tancovať – a nebodaj nie iba okolo tyče, ale priamo na nej v zmysle skutočného poledance – sa treba učiť, nemusím snáď nikoho presviedčať.

Ako sa stať modelkou aktov a erotiky, ako byť pornoherečkou

S predstavou zarábania rýchlych peňazí sa spája aj nervozita

Čo je absolútne normálne a prirodzené. Rovnako ako je prirodzené, bežné a hlavne normálne, že ťa predstava vyzliekania sa pred úplne cudzím chlapom môže vzrušovať. Keď už k tomu reálne príde, nastúpi predsa len hlavne tá nervozita. Lebo fotograf aktov málokedy vyzerá ako Jason Statham. (A keby tak nejaký predsa len vyzeral… V skutočnosti nielenže by pravdepodobne nenastúpilo žiadne veľké vzrušenie, ale okrem všeobecnej nervozity by sa ti ešte aj roztriasli kolená, haha.)

S nervozitou si skúsený sprostredkovateľ poradí

A ja som skúseným sprostredkovateľom a viem pomôcť, keď hľadáš možnosti, ako sa stať modelkou aktov či prosto aktérkou erotiky.

Keď sa fotí alebo filmuje niečo pod mojou réžiou alebo vyslovene za mojej účasti, snažím sa spríjemniť to modelke. Hlavne tej začínajúcej. Nie práve tým, že by som ju držal za ruku či hladkal po hlave. 😀 Ale existuje na to pár trikov. O niektorých sa píše napr. v tomto článku, ja však mám dva účinnejšie. A fungujúce najmä v oblasti produkcie erotických záležitostí. Lebo inštrukcie k tomu, ako sa uvoľniť a zabaviť sa aj fotením naostro a so stehnami od seba – to tiež patrí do postupu, ako sa stať modelkou aktov.

Osobne som síce abstinentom a nerád niečo podobné podporujem, ale objektívne uznávam, že pri

produkcii akejkoľvek erotiky reálne pomôže alkohol. A smiech

Oba v rozumnej miere, prirodzene. Opiť sa pri psychickej nervozite je takmer nemožné, ale ak si skutočne odhodlaná vyzliecť sa pred objektívom, alkohol výrazne pomôže uvoľniť sa a odhodiť zábrany. A rehotať sa pri filmovaní porna tiež nie je vyslovene žiadúce – ale keď bude na videu (a to aj na tom bez tvojej tváre) vidieť, že si sa pri točení vyslovene bavila, nahrávka bude o 100 percent zaujímavejšia.

Prečo sa práve teraz NEozvať a NEzačať, ale ešte počkať

Nasleduje zoznam dôvodom, z ktorých aspoň niektoré určite napadli už aj tebe ako výhovorky. Ako nezmyselné výhovorky, ktoré hneď aj vyvrátim. Presne v zmysle hesla, že kto chce, hľadá spôsoby a kto nechce, hľadá dôvody. Preto “chcem si privyrobiť formou rýchlych peňazí, ale…”

  • … pribrala som a musím schudnúť. Potom sa ozvem a nafotíme prezentačné zábery. Pretože teraz by si ma aj tak nikto nevybral. (Nezmysel. Ak chceš začať, ozvi sa mi už teraz. A nechaj mňa ako človeka so skúsenosťami posúdiť, čo sa dá robiť. Keď vidím, že máš zjavne dobrú postavu a naozaj len aktuálne máš mierne bruško, viem prezentačky nafotiť tak, aby sme ho neukázali. Získaš zákazku – no a kým sa zrealizuje, stihneš na sebe popracovať.)
  • … práve som tehotná a rastie mi bruško. (Rýchlo si privyrob, kým to ide. Možnosti sú aj s bruškom. Pretože po pôrode nejaký čas nebude takmer žiadna šanca a peniažky sa ti práve teraz ešte viac hodia.)
  • … mám teraz takú prácu, že robím od rána do večera. (Zjavne za mizerné peniaze, keď hľadáš privyrobenie. Zober si na pol dňa “paragraf”, zájdi k doktorovi, nechaj si vystaviť potvrdenie pre zamestnávateľa. A zvyšný čas využi na jednoduchší zárobok, než aký máš v robote.)
  • … teraz na dva mesiace odchádzam na stáž mimo republiky – pustím sa do toho hneď, ako sa vrátim. (Medzičasom sa môže zrušiť ponuka, ktorou si teraz ešte môžeš privyrobiť. Potom možno budeš ľutovať.)
  • … a kopa ďalších nezmyslov.

Možno si nakoniec v tomto článku nedostala až taký

presný návod na to, ako sa stať modelkou aktov,

ako si si predstavovala. Verím však, že som ťa predsa len aspoň troška poposunul k tomu, aby si začala zarábať rýchle peniaze. Jednoducho, diskrétne a možno aj trvalo. Takže ma hneď kontaktuj.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *