Ako sa stať modelkou aktov: jasný návod, ako vstúpiť do erotického priemyslu
Info pre záujemkyne

Základné, stále aktualizované info pre začiatočníčky a nové záujemkyne

Nie je úplne jednoduché spísať presný návod na to, ako sa stať modelkou aktov. Pokúsim sa však pozbierať a na tomto jednom mieste (postupne) nazhromaždiť všetky rady pre začínajúce či rozbiehajúce sa modelky erotiky a aktérky porna. (Aktualizované 31. 12. 2022)

Prvým bodom v návode ako sa stať modelkou aktov

či erotiky, poťažmo priamo aktérkou porna (keď aj len amatérskeho, diskrétneho a teda anonymného) je prostá vec, jednoduchý krok:

ODHODLAJ SA! Nešpekuluj okolo toho a ozvi sa mi HNEĎ TERAZ. Vyber si ponuku alebo sa ma spýtaj, čo ti odporúčam – a pusť sa do toho! Neodkladaj to, napíš mi OKAMŽITE – k čítaniu sa ľahko vrátiš, tento blog tu bude stále. 🙂 A uvedené odkazy sa ti otvoria v nových oknách prehliadača, čiže tento článok zostane tiež otvorený.

Treba sa učiť, ako sa stať modelkou aktov?

Pravdaže nie. Začať zarábať rýchle peniaze formou fotenia aktov, erotiky či nejakým podobným spôsobom je ešte jednoduchšie, než stať sa napr. striptérkou. Lebo o tom, že tancovať – a nebodaj nie iba okolo tyče, ale priamo na nej v zmysle skutočného poledance – sa treba učiť, nemusím snáď nikoho presviedčať.

S predstavou

zarábania rýchlych peňazí sa spája aj nervozita.

Čo je absolútne normálne a prirodzené. Rovnako ako je prirodzené, bežné a hlavne zdravé, že ťa predstava vyzliekania sa pred úplne cudzím chlapom môže vzrušovať. Keď už k tomu reálne príde, nastúpi predsa len hlavne tá nervozita. Lebo fotograf aktov málokedy vyzerá ako Jason Statham. (A keby tak nejaký predsa len vyzeral… V skutočnosti nielenže by pravdepodobne nenastúpilo žiadne veľké vzrušenie, ale okrem všeobecnej nervozity by sa ti ešte aj roztriasli kolená, haha.)

S nervozitou si skúsený sprostredkovateľ poradí

A ja som skúseným sprostredkovateľom. Viem pomôcť, keď hľadáš možnosti, ako sa stať modelkou aktov alebo aktérkou erotiky.

Keď sa fotí alebo filmuje niečo pod mojou réžiou * alebo vyslovene za mojej účasti, snažím sa spríjemniť to modelke, ako len dokážem. Hlavne tej začínajúcej. Nie práve tým, že by som ju držal za ruku či hladkal po hlave. 😀 Ale existuje na to pár trikov. O niektorých sa píše v pár článkoch, ja však mám dva účinnejšie. A fungujúce najmä v oblasti produkcie erotických záležitostí. Lebo inštrukcie k tomu, ako sa uvoľniť a zabaviť aj fotením naostro a so stehnami od seba – to tiež patrí do postupu, ako sa stať modelkou aktov.

* Príp. keď fotím či filmujem priamo ja. A keď filmujem ja, spravidla (nie úplne vždy) to znamená, že aj účinkujem. Pretože mám aj také ponuky. A ak sa poznáme, môže sa ti práve toto zdať ako najjednoduchšia a najpohodlnejšia cesta, ako sa stať modelkou aktov, resp. skôr aktérkou anonymného amatérskeho porna bez tváre…

Osobne som síce abstinentom a nerád niečo podobné podporujem. Objektívne však uznávam, že pri

produkcii akejkoľvek erotiky reálne pomôže alkohol.

A smiech. Oba tieto prvky v rozumnej miere, prirodzene. Opiť sa pri nervozite z fotenia/filmovania je takmer nemožné. Ak si teda skutočne odhodlaná vyzliecť sa pred objektívom, alkohol ti výrazne pomôže uvoľniť sa a odhodiť zábrany. A rehotať sa pri filmovaní porna tiež nie je vyslovene žiadúce. Ale keď bude na videu (a to aj na tom bez tvojej tváre) vidieť či cítiť, že si sa pri jeho vzniku vyslovene bavila, nahrávka bude o 100 percent zaujímavejšia.

Prečo sa hneď NE-ozvať a NE-začať, ale radšej počkať…

Nasleduje zoznam dôvodom, z ktorých aspoň niektoré určite napadli už aj tebe ako výhovorky. Ako nezmyselné výhovorky, ktoré hneď aj vyvrátim. Presne v zmysle hesla, že kto chce, hľadá spôsoby a kto nechce, hľadá dôvody. Preto “chcem si privyrobiť formou rýchlych peňazí, ale…”

  • … pribrala som a musím teda najprv schudnúť. Potom sa ozvem a nafotíme prezentačné zábery. Pretože teraz by si ma aj tak nikto nevybral. ► Nezmysel. Ak chceš začať, ozvi sa mi už teraz. A nechaj mňa ako človeka so skúsenosťami posúdiť, čo sa dá robiť. Keď vidím, že máš zjavne dobrú postavu a naozaj len aktuálne máš mierne bruško, viem tzv. prezentačky nafotiť tak, aby sme ho neukázali. Získaš zákazku – no a kým sa zrealizuje, stihneš na sebe popracovať.
  • … práve som tehotná a rastie mi bruško. ► Blahoželám. Rýchlo si privyrob, kým to ide. Možnosti sú aj s bruškom. Pretože po pôrode nejaký čas nebude takmer žiadna šanca. A predpokladám, že peniažky sa ti práve teraz ešte viac hodia.
  • … mám teraz takú prácu, že robím od rána do večera. ► Zjavne za mizerné peniaze, keď hľadáš privyrobenie. Zober si na pol dňa “paragraf”, zájdi k doktorovi, nechaj si vystaviť potvrdenie pre zamestnávateľa. A zvyšný čas využi na podstatne jednoduchší a asi aj zábavnejší zárobok, než aký máš v robote.
  • … teraz na dva mesiace odchádzam na stáž mimo republiky – pustím sa do toho hneď, ako sa vrátim. ► Medzičasom sa môže zrušiť ponuka, ktorou si teraz ešte môžeš privyrobiť. Potom možno budeš ľutovať.
  • … a kopa ďalších nezmyslov.

Možno si nakoniec v tomto článku nedostala až taký

presný návod na to, ako sa stať modelkou aktov,

ako si si predstavovala. Verím však, že som ťa predsa len aspoň troška posunul k tomu, aby si začala zarábať rýchle peniaze. Jednoducho, diskrétne a možno aj trvalo. Takže ma okamžite kontaktuj!

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *