Rýchle peniaze, diskrétny zárobok, jednoduché privyrobenie - Andy Morávek, odborník na erotiku
Sprostredkovateľ

Rýchle peniaze od vyhláseného odborníka na erotický priemysel

Moje meno je Andy Sebastian Morávek. Sprostredkovaniu práce pre dievčatá a ženy (tie “rýchle peniaze” v názve stránky) na jednej strane a sprostredkovaniu hostesiek, modeliek, aktérok pre fotografov a produkcie na strane druhej sa venujem od roku 2002 – keď aj s dvoma menšími pauzami.

Ak si ŽENSKÉHO RODU, zaujíma ťa zárobok, ktorý ponúkam

Sprostredkujem všetko, čo sa dá zaradiť do niektorej z nasledujúcich kategórií: tzv. rýchle peniaze, jednoduchý zárobok, diskrétne privyrobenie. Ponúkam okrem iného nasledovné možnosti zárobku (v prípade, že mám v tej ktorej oblasti aktuálne platnú ponuku, otvoríš si ju v novom okne kliknutím na link):

… a rýchle peniaze za všeličo ďalšie, jednoduché zárobky.

Ak pri niektorej ponuke nie je živý link, ktorú by si si mohla hneď otvoriť, napíš mi. Obratom ti dám vedieť, ako to vyzerá – či predsa len mám niečo “pod pultom” alebo či chystám niečo v blízkom období.

Obrátiť sa na mňa môžeš, ak

hľadáš rýchle peniaze, ak túžiš po pikantnom dobrodružstve,

ak chceš skúsiť podniknúť niečo dráždivé – niečo, na čo si doteraz nenabrala odvahu alebo si prosto nemala príležitosť, ak sa chceš ľahko dostať k zárobku.

V každom prípade, nesprostredkujem sexuálne služby ako také. Neponúkam dievčatám a ženám, s ktorými spolupracujem, ponuky prostitúcie – jednoducho preto, lebo takéto sprostredkovanie je na Slovensku ilegálne.

Či už si si vybrala nejaké aktuálne ponúkané rýchle peniaze alebo máš záujem o zárobok toho druhu, aké ponúkam – kontaktuj ma a niečo vymyslíme. Som si istý, že nejaké tie peniažky u mňa aj rýchlo a aj jednoducho zarobíš.

So záujemkyňami o rýchle peniaze som vždy jednal a jednám na rovinu

Upozorňujem ich aj na negatíva – na nástrahy pri fungovaní v tejto oblasti. V jednom z mojich blogov napr. píšem o tom, aké obrovské rozdiely môžu byť medzi tým, keď chcú rôzne inteligentné a rôzne zmýšľajúce ženy robiť rýchle peniaze. Že sa dajú robiť na úrovni, ale aj primitívnym kurvením sa.

Rýchle peniaze od sprostredkovateľa s vynikajúcim renomé: Andy Sebastian Morávek

Ak si RODU MUŽSKÉHO, zaujímajú ťa modelky a aktérky

Mám databázu dievčat, žien aj dám, ktoré rady poskytnú svoje služby v oblasti hostessingu, fotenia glamour, spodnej bielizne, aktov či ostrej erotiky, v oblasti filmovania porna a pod. Prirodzene, neponúkam sprostredkovanie prostitúcie, pretože to by bolo kupliarstvom – a to je u nás ilegálne.

Nehrá rolu, kde na Slovensku máš o moje služby záujem

Jednak spolupracujem s dievčatami a ženami z celej republiky a jednak v prípade zaujímavej a “garantovanej” ponuky nemajú záujemkyne problém cestovať v rámci republiky v podstate kamkoľvek. Ak teda hľadáš dievčatá na fotenie aktov či erotiky, modelky na točenie porna alebo niečo podobné, pokračuj na uvedenom linku.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *