Fotenie decentnej erotiky: predstierané vešanie, obesenie na slučke
Fotenie erotiky

Erotické fotenie predstieraného vešania, fiktívne obesenie na slučke

Znie to možno hrozivo, ale prakticky ide len trocha zvláštne fotenie decentnej erotiky. Za výrazne zaujímavý honorár. Realizácia fotenia v nitrianskom regióne, v Bratislave, no po dohode aj inde na Slovensku. Možnosť ďalšieho rozšírenia zárobku hneď pri fotení na podklade individuálnej dohody s fotografom. Automatické získanie zaujímavých fotografií do portfólia modelky.

Hneď na úvod zdôrazním, že

vešanie sa skutočne LEN PREDSTIERA, hrá sa to.

Modelka neprežíva nič ani len minimálne bolestivé, nepríjemné či nebodaj násilné.

Pózuje sa veľmi opatrne, fotograf je pozorný. Všetko sa robí tak, že počas rádovo asi desiatich takýchto fotení, ktoré už sa uskutočnili (stav ku koncu roka 2019), žiadna aktérka nikdy neutrpela ani najmenšiu ujmu či zranenie.

Fotenie decentnej erotiky resp. vzniknuté zábery vešania

slúžia ako podkladový materiál pre istého maďarského maliara. Ten na ich báze maľuje obrazy s touto tématikou. Fotografom je istý mladý muž – úplne normálny, sympatický chlap. Vedie modelku, presne ju inštruuje a stavia do póz, ktoré požaduje. Netreba teda nič vymýšľať.

Celé fotenie decentnej erotiky trvá asi hodinu a pol až dve

Fotiť sa dá vo všemožných interiérových priestoroch – podľa toho, v akej lokalite sa fotenie uskutočňuje a aké sú miestne možnosti. Vždy, keď to počasie umožňuje, fotí sa v prírode. Popri fotení sa fotoaparátom robí aj zopár jednoduchých krátkych vidí. Celé sa to dá poňať tak, že modelke v podstate nebude úplne priamo vidieť do tváre – i keď na 100 % sa tomu vyhnúť nedá. Faktom však zostáva, že sa nepodpisuje žiadna zmluva a to dáva záruku, že vytvorený materiál nesmie byť použitý na komerčné účely.

Honorár za fotenie hraného vešania, obesenia sa na slučke

sa hýbe v rozpätí € 100 až € 170. Presná výška základaného honorára je vecou dohody. Rozhoduje o nej fotograf na podklade prezentačných fotografií záujemkyne, jej skúseností, odvahy, podľa lokality fotenia atď.

Navyše ako už bolo zmienené zárobok je možné rozšíriť o ďalšiu zaujímavú čiastku. A síce v prípade, že modelka nemá problém nafotiť aj výrazne pikantnejšie a odvážnejšie zábery. Tie však už jednoznačne a výlučne bez jej tváre, bez akéhokoľvek poznávacieho znamenia. Viac o tejto možnosti napíšem na vyžiadanie. Samozrejme, takéto modelky sú aj uprednostnené a o niečo viac sa im vychádza v ústrety čo sa plánovania termínu aj lokality týka.

Toto fotenie decentnej erotiky netreba brať vážne,

ale ako zábavu. V podstate sa na to dá pozerať ako na niečo vtipné a fotenie samotné prebieha v uvoľnenej a pohodovej atmosfére. Fotia sa fotky maximálne typu “open legs”, čiže nejde o nič prehnane drsné či nebodaj pornografické. Na záver dodám už to, že toto fotenie (okrem iného) spomínam v interview pre online vydanie Plus 7 dní.

Ilustratívne zábery z niektorých doterajších realizácií tohto fotenia decentnej erotiky pribudnú čoskoro. Ak ťa táto ponuka zaujala a máš o toto fotenie záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Košiciach preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *