Fotenie decentnej erotiky: predstierané vešanie, obesenie na slučke
Filmovanie porna,  Fotenie erotiky

Erotické fotenie predstieraného vešania, fiktívne obesenie na slučke

Znie to možno hrozivo, ale prakticky ide len o trocha zvláštne fotenie decentnej erotiky. Za výrazne zaujímavý honorár. Realizácia fotenia môže v nitrianskom regióne alebo v Bratislave, no po dohode aj inde na Slovensku. Plus možnosť ďalšieho rozšírenia zárobku na podklade individuálnej dohody s fotografom. Automatické získanie zaujímavých fotografií do portfólia modelky.

Hneď na úvod zdôrazním, že

vešanie sa skutočne LEN PREDSTIERA, hrá sa to.

Modelka neprežíva nič ani len minimálne bolestivé, nepríjemné či nebodaj násilné.

Pózuje sa veľmi opatrne, fotograf je pozorný. Celé fotenie funguje tak, že počas rádovo asi desiatich takýchto fotení, ktoré už sa uskutočnili (stav ku koncu roka 2019), žiadna aktérka nikdy neutrpela ani najmenšiu ujmu či zranenie.

Fotenie decentnej erotiky resp. vzniknuté zábery vešania

slúžia ako podkladový materiál pre istého maďarského maliara. Ten na ich báze maľuje obrazy s touto tématikou. Fotografom je istý mladý muž – úplne normálny, sympatický chlap. Vedie modelku, presne ju inštruuje a stavia do póz, ktoré požaduje. Netreba teda nič vymýšľať, modelka nemá s pózovaním vôbec žiadny stres. Aj vďaka tomuto faktu je ponuka maximálne vhodnou aj pre totálnu začiatočníčku. Na nazbieranie skúseností a získanie fotografií do portfólia.

Celé fotenie decentnej erotiky trvá asi hodinu a pol až dve

Fotiť sa dá vo všemožných interiérových priestoroch – podľa toho, v akej lokalite sa fotenie uskutočňuje a aké sú miestne možnosti. Vždy, keď to počasie umožňuje, fotí sa v prírode. Popri fotení sa fotoaparátom robí aj zopár jednoduchých krátkych vidí.

Celé toto fotenie decentnej erotiky sa dá poňať tak, že modelke v podstate nebude úplne priamo vidieť do tváre – i keď na 100 % sa tomu vyhnúť nedá. Faktom však zostáva, že sa nepodpisuje žiadna zmluva a to dáva záruku, že vytvorený materiál nesmie byť použitý na komerčné účely.

Honorár za fotenie hraného vešania, obesenia sa na slučke

sa hýbe v rozpätí € 100 až € 150. Presná výška základaného honorára je vecou dohody. Rozhoduje o nej fotograf na podklade

  • prezentačných fotografií záujemkyne;
  • jej skúseností;
  • modelkinej odvahy;
  • podľa lokality fotenia atď.

Navyše ako už bolo zmienené zárobok je možné rozšíriť o ďalšiu zaujímavú čiastku. A síce v prípade, že modelka nemá problém nafotiť aj výrazne pikantnejšie a odvážnejšie zábery. Tie však už jednoznačne a výlučne bez jej tváre, bez akéhokoľvek poznávacieho znamenia. Viac o tejto možnosti napíšem na vyžiadanie. Samozrejme, takéto modelky sú aj uprednostnené a o niečo viac sa im vychádza v ústrety čo sa plánovania termínu aj lokality týka.

Toto fotenie decentnej erotiky netreba brať vážne,

ale ako zábavu. V podstate sa na to dá pozerať ako na niečo vtipné a veselé, i keď tváriť sa pri fotení treba vážne. 🙂 Aj fotenie samotné prebieha v uvoľnenej a pohodovej atmosfére. Fotia sa fotky maximálne typu “open legs”, čiže nejde o nič prehnane drsné či nebodaj pornografické. Na záver dodám už to, že toto fotenie (okrem iného) spomínam v interview pre online vydanie Plus 7 dní.

Ilustratívne zábery z jednej z minulých realizácií tohto fotenia decentnej erotiky sú nižšie. Ak ťa táto ponuka zaujala a máš o toto fotenie záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *