Zárobok na onlyfans - ako ho naozaj brutálne podporiť na slovenskom trhu
Fotenie erotiky,  Špeciálne ponuky

Zarábaš cez OnlyFans? A zarábaš dosť…? Alebo chceš vystreliť tvoj účet do výšky?!

Ak riešiš zárobok na onlyfans a zároveň máš záujem aj o slovenskú klientelu, mám pre teba fantastickú ponuku. Dokážem totiž spropagovať tvoj účet, tvoje meno a tvoje príspevky jedinečným spôsobom. A nielenže ťa to nebude vôbec nič stáť – naopak. Ak si z Bratislavy, získaš ešte aj fotoshooting zadarmo!

Prevádzkujem erotický portál “profesionálky“. Jeho náplňou sú blogy o erotike, sexe a sexbiznise na slovensku. Ak googliš takmer čokoľvek z tejto oblasti, skôr či neskôr na tento web spoľahlivo narazíš. (Pokojne to skús, zadaj napr. výraz “sexprivát”, ktorý je jedným z najvyhľadávanejších v tejto kategórii vôbec. A nájdeš “profesionálky” hneď na prvej strane.)

Ďalej prevádzkujem stránku “Radodajka” slúžiacu na webovú podporu rovnomennej knihy.

Ak skutočne riešiš zárobok na onlyfans

a teda máš aspoň minimálny prehľad o trhu, zrejme vieš, že toto knižné dielo som editoval a vydal ja osobne. Ktorej celý názov znie “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. A ktorá sa bezprostredne po príchode na trh stala hitom ako v e-verzii, tak vo forme tlačenej knihy. Aj tento môj web ti skôr či neskôr vyskočí pri surfovaní po slovenských stránkach s erotickou tematikou.

Podporiť tvoj zárobok na onlyfans dokážem tým,

že na oboch týchto mojich webových stránkach zverejním tvoje fotografie s odkazom priamo na tvoj profil na onlyfans.

Získaš tým okamžite platiacich odberateľov. Zadarmo. Nebude ťa to stáť ani cent, pretože nevyžadujem platbu. Jediné, čo od teba chcem, sú fotografie, ktoré mne zasa oživia moje weby. Ide teda o obojstranne prínosný obchod bez akéhokoľvek finančného vkladu.

Ak máš čo i len

minimálne obchodnícke/podnikateľské zmýšľanie,

nemáš prečo váhať. Čím viac fotiek v dostatočnej kvalite a na dostatočnej vizuálnej úrovni mi poskytneš, tým väčšiu propagáciu získaš. Fotky musia mať nasledovné parametre:

  • rozmer minimálne 1000×500 pixelov;
  • kvalitu, ostrosť, úroveň;
  • na titulný záber k blogu musia byť na šírku ergo naležato a musia byť relatívne decentnejšie;
  • dovnútra článku sú vhodnejšie zábery na výšku a tie môžu akokoľvek pikantné, aj vyslovene pornografické.

A ako som zmienil na začiatku:

ak sa ti pre tvoj zárobok na onlyfans hodia nové fotky,

môžeš ich odo mňa získať zadarmo. Nafotím ti ich ja sám v Bratislave na bežnom súkromnom byte alebo v exteriérovom prostredí. Pozor: vôbec to nemusí znamenať vyslovene vonku. V databáze mám

  • pivnicu s protiatómovým krytom v Ružinove;
  • absolútne nepoužívané dlhé schodisko v bytovom dome v Novom Meste;
  • rôzne staré budovy, v ktorých je možné urobiť zaujímavé zábery aj za toho najstudenšieho počasia atď.

Za takýto fotoshooting rovnako nevyžadujem nič iné, iba možnosť použiť niektoré zo vzniknutých fotografií na mojich weboch. Kompletný nafotený materiál dostaneš k dispozícii na ľubovoľné použitie bez obmedzení. Pre tvoju predstavu o mojich fotografických schopnostiach tu nájdeš ukážky fototvorby Andyho Morávka.

Mám pre teba ponuku aj v prípade, že onlyfans poznáš, vieš, ako ten systém funguje – ale otázka, či riešiš zárobok na onlyfans, nie je pre teba úplne správna. Pretože sa ti nechce babrať sa s tým celým. Spýtaj sa ma, ako môžeš zarábať aj úplne bez námahy. 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *