Fotenie umeleckých aktov ako príležitosť zárobku a jedinečnej skúsenosti
Fotenie aktov

Fotenie decentného umeleckého aktu v modernom štýle tzv. liquid color

Fotenie umeleckých aktov, ktoré záujemkyniam o zárobok prinášam v tejto ponuke, primárne nie je o holom tele v rôznych pózach. Ako tomu pri fotení aktov spravidla býva. Vo svojej hlbokej podstate je o zachytení jedinečného a veľmi fascinujúceho okamžiku. Ktorý nie je možné zopakovať.

Ide totiž o fotenie aktu typu “liquid color”

Nerobím to často, no pri tejto ponuke zárobku pre dievčatá a ženy si trocha zjednoduším prácu.

Namiesto zdĺhavého opisu toho, ako sa pri tomto fotení všemožnými spôsobmi leje, strieka, prská či inak aplikuje farebná tekutina na nahé ženské telo – lebo presne to všetko ponúkané fotenie umeleckých aktov obnáša – ti ukážem video.

V tomto texte prezentované a ako zárobok pre ženu ponúkané ponúkané

fotenie umeleckých aktov sa realizuje v Želiezovciach.

Tie sa nachádzajú cca 30 minút autom zo Štúrova, kam odporúčam cestovať. Do Štúrova totiž pravidelne niekoľkokrát denne jazdí EC vlak, ktorý je pohodlný a nepomerne rýchlejší než auto. Prinajmenšom pri ceste z Bratislavy resp. zo západného Slovenska… Z hlavného mesta si ním v Štúrove za 80 minút. Samozrejmosťou je vyzdvihnutie modelky na stanici v Štúrove. Spravidla fotografom osobne.

Pre koho je vhodné fotenie umeleckých aktov

  • Pre totálnu začiatočníčku bez najmenších skúseností. Tá totiž nie je ešte “nakazená” tendenciou upravovať pózy podľa vlastných predstáv.
  • Pre amatérsku modelku s okrajovými skúsenosťami, ktorú už nie je potrebné až tak detailne “štelovať” do polôh, v ktorých sa akt fotí.
  • Pre skúsenú modelku. Pretože tá zasa vie prispieť ku kvalite shootingu svojimi znalosťami a profesionalitou.

Detaily tejto ponuky zárobku pokračujú pod dvoma ukážkami fotenia v štýle “liquid color” z internetu.

Pre toto fotenie nie je pevne určená horná veková hranica. Fotograf si vyberá výlučne na podklade prezentačných fotografií modelky. Čo však podmienkou úspechu pri výbere je, to je pevná a pekne tvarovaná postava. Modelka aktu nemusí byť vyslovene štíhla či “namakaná”. Musí ale mať súmerné telo a príjemne pôsobiaci výzor.

Honorár ponúkaný za fotenie umeleckých aktov

má trocha širšiu škálu. Pohybuje sa v rozpätí od € 70 až po € 130 pre modelku. Jeho výška sa stanovuje individuálne na podklade viacerých faktorov:

  • postava a výzor záujemkyne celkovo;
  • preukázateľné a teda fotografiami zdokumentované skúsenosti modelky;
  • odvaha pózovať netradičnými spôsobmi či v neobvyklých podmienkach;
  • vzdialenosť, ktorú musí modelka precestovať na miesto shootingu atď.

Trvanie fotenia aktu v štýle tzv. liquid color

závisí hlavne od skúseností, šikovnosti a odhodlanosti modelky. Sú dievčatá, ktorým fotenie tohto typu trvalo 5 či 6 hodín. A sú modelky, ktoré porovnateľný shooting zvládli za 3 hodiny.

Náročné pri tomto type fotenia decentného aktu nie sú pózy ako také a ich kreácia. Náročné je pevne a – často doslova – bez najmenšieho mihnutia oka udržať pózu aj pri dopade/dostreku tekutiny na telo. 🙂 A do celkového trvania fotenia sa ráta aj občerstvenie (o ktoré je postarané, prirodzene), výjazd na obed či objednanie pizze priamo na shooting a podobne. Priebeh tohto fotenia decentného aktu je príjemný, pohodový, bez stresu a bez akéhokoľvek náhlenia sa.

Aká je účel fotografií vytvorených pri tomto fotení aktu

Slovensko je krajinou konzervatívnou. Výstavy aktu a rôzne verejné či spoločenské použitie tohto typu fotografie tu zvlášť neletia. Fotograf, ktorý toto fotenie umeleckých aktov na južnom Slovensku realizuje, prezentuje svoju tvorbu hlavne v Maďarsku. Ako záujemkyňa o zárobok touto formou však musíš akceptovať fakt, že fotografia tvojho pekného, veľmi decentného a hlavne maximálne umelecky ladeného aktu sa môže objaviť aj u nás.

Na druhej strane aj ty sama sa môžeš prezentovať nielen zábermi samotnými, ktoré krásne oživia a ozvláštnia pracovné portfólio. Ale hlavne skúsenosťou s podobným typom fotenia, ktoré sa stáva stále vyhľadávanejším.

Fotograf realizujúci toto fotenie umeleckých aktov

sa venuje aj ďalším, často veľmi zaujímavým a netradičným formám fotenia ženského tela. Ako príklad uvediem fotenie umeleckého aktu vo veľmi jemnej priehľadnej fólii. Alebo fotenie, pri ktorom sa na holé telo modelky nanáša tenučká vrstva sadry, ktorá následne na koži pracuje – schne, praská, láme sa atď. Pri takýchto shootingoch vznikajú podobne fascinujúce a jedinečné umelecké zábery ako pri fotení typu “liquid color“. Ich reálne ukážky priamo z dielne fotografa stojaceho za touto ponukou nájdeš v galérii pod článkom.

Zaujala ťa táto ponuka zárobku formou fotenia decentného aktu? Možnosť privyrobenia, získania jedinečnej skúsenosti a tiež fascinujúcich fotografií do tvojho vlastného portfólia? Tak konaj,

Rád s tebou všetky podrobnosti preberiem online alebo osobne pri káve v hlavnom meste, kde pôsobím, alebo na Záhorí či v Košiciach, kde sa tiež viac alebo menej často vyskytujem. Na stretnutí ti tiež rád predstavím niektorú z okamžitých možností absolútne diskrétneho zárobku, ktorý je možné realizovať pokojne aj hneď po rozhovore.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *