Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou - ponuka zárobku fotením
Fotenie aktov,  Fotenie erotiky

Fejkové „svadobné fotenie“ ženícha s nahou nevestou bez tváre, Bratislava

Fiktívna, predstieraná svadba dominantného, oblečeného „samca“ so submisívnou, úplne nahou nevestou. A to dokonca anonymnou, bez identity… Si šokovaná? 🙂 Nemusíš byť, ide iba o ponuku privyrobenia pre modelku. Privyrobenia fotením párovým, pomerne pikantným a kontaktným. Avšak ohromne zaujímavým a za príjemne honorovaným. (Aktualizované 01. 07. 2022)

Za prijateľného počasia – nakoľko preferované je fotenie v exteriéri – sa uskutoční simulovaná čiže

fiktívna, predstieraná svadba oblečeného ženícha

v role dominantného samca s vyzlečenou „nevestou“. V ateliéri Bratislave alebo v zmienenom exteriéri niekde v jej okolí, na nejakom fascinujúcom mieste. S nevestou/partnerkou bez tváre a bez identity, zato však výrazne odhalenou, poťažmo vyslovene nahou.

Ako ti to znie? Zdá sa ti predstava hrať takúto nevestu atraktívna a mierne adrenalínová? Vidíš za tým tak trochu scenár z „päťdesiatich odtieňov sivej“? Bavilo by ťa nafotiť niečo takéto a okrem príjemného zárobku vo výške bezmála sto eur získať aj extrémne zaujímavé fotografie do vlastného portfólia? Potom čítaj ďalej!

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou

ako ponuka zárobku vo výške € 90 (detaily nižšie). Tento raz sa viac spoľahnem na ukážkové ilustračné fotografie v závere ponuky než na zdĺhavý opis toho, ako má výsledok tohto fotenia, tejto ponuky privyrobenia vyzerať. Opíšem preto iba ostatné dôležité informácie, ktoré ťa ako potenciálnu modelku a záujemkyňu o diskrétny zárobok a/alebo o pekné prezentačné fotografie, ale tiež o vzrušujúcu skúsenosť určite zaujímajú.

Ak ti však po zhliadnutí obrázkov vo fotogalérii príde na um, že to skutočne – zmieňujem to vyššie – má byť fotenie ako z knihy „Fifty Shades of Grey“, máš úplnú pravdu. Práve také niečo je zámerom autora tejto ponuky. A práve takéto fotografie môžeš aj ty vlastniť a realizovať na nich aj tvoje vlastné nápady.

Požiadavky na modelku fotenia „ženích a nevesta“

Fiktívna, predstieraná svadba je fotením bez identity modelky/nevesty. Nemusíš mať teda „dokonalú“ tvár na to, aby si si mohla týmto fotením privyrobiť. * Dôležitá je iba postava. Tá má byť pevná a súmerná. Nemusí byť vyslovene super štíhla, i keď je to vítané. Akceptovateľná je však aj mierne ženskejšie stavaná postava, pokým je – ako bolo spomenuté – pekne tvarovaná a pevná.

* Samozrejme, v prípade, že ti nijako neprekáža mať aspoň na niektorých takýchto záberoch aj tvár alebo si to vyslovene želáš (napr. kvôli prezentačným záberom pre tvoje potreby, ktoré z tohto fotenia chceš získať), stačí povedať.

Skúsenosti nemusíš mať absolútne žiadne

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou bez tváre sa dá nafotiť aj s totálnou začiatočníčkou alebo s modelkou s úplným minimom skúseností. Samozrejme, nie je žiadny problém, ak si skúsenou profesionálkou. V každom prípade, do potrebných póz ťa pri tomto fotení bude „štelovať“ tvoj dominantný fiktívny ženích, občas fotograf/ka.

Tvoj vek nehrá žiadnu rolu, rovnako ako výška či veľkosť pŕs. Dokonca ak máš napr. tetovanie či nejaké poznávacie znamenie na prednej alebo na zadnej strane tela, ktoré nechceš ukázať kvôli tvojej anonymite, dá sa to riešiť. Pretože celé toto

fotenie v štýle „fiktívna, predstieraná svadba“

je realizovateľné buď len z prednej alebo naopak iba zo zadnej strany modelky. Dajú sa tomu prispôsobiť pózy a pohľady objektívu. Je to len a len vecou dohody. Rovnako ako mnoho iných okolností tejto ponuky diskrétneho privyrobenia.

Čo sa štýlu fotenia resp. pikantnosti záberov týka, pôjde o

fotografie typu glamour, nezakrytý akt až „pink“.

Čiže zábery síce ešte pikantnejšie a provokatívnejšie než ukážky nižšie. Avšak v žiadnom prípade nič vyslovene vulgárne, žiadne porno. Len veľmi pikantná erotika. (Ak náhodou nemáš jasno, mrkni na význam foto pojmov.) Najmä však – to si ako potenciálna modelka musíš uvedomiť a byť s tým absolútne v pohode – pôjde o výrazne kontaktné párové fotenie.

Fotografie budú použité výhradne na nekomerčné účely objednávateľky tohto fotenia, iba pre jej súkromné potreby. Vzniknúť majú veľmi provokatívne a dráždivé fotografie. Tie budú vo forme veľkých plagátov zdobiť spálňu zadávateľky. Uvidia ich teda len vybraní návštevníci jej bytu, ktorí sa do tejto miestnosti dostanú. Opakovane však zdôrazňujem, že modelka tak či tak zostane ABSOLÚTNE ANONYMNOU. Jej identitu nebude navonok nič prezrádzať.

Práve s týmto „ženíchom“ a teda tvojím partnerom na fotenie sa podpisuje zmluva typu „model release„. Ak ťa zaujíma, kto ním vlastne je, s kým sa fiktívna, predstieraná svadba vlastne uskutoční, rád ti to na vyžiadanie objasním. Na tomto mieste môžem napísať, že je to sympatický, milý chlap s bežnou, štíhlou postavou.

Fiktívna, predstieraná svadba – lokalita fotenia

Ako bolo spomenuté: Bratislava alebo jej dostupné okolie. Konkrétne miesto na vzdialenom okraji Bratislavy je predbežne vybrané, ale ešte sa môže zmeniť. Možno aj ty ako modelka budeš o ňom môcť spolurozhodovať. Samotná lokácia alebo nejaký prvok v nej by mal byť takisto veľmi zaujímavým. A musí byť v optickom rozpore s krásnym nahým tvojím telom a elegantne oblečeným telom „ženícha“. Rozpadávajúci sa dom, špinavá stavba či budova určená na demoláciu, niečo ako staré hrdzavé auto a pod.

Miesto bude svojou „škaredosťou“ v ostrom kontraste s krásnou nahou nevestou a so ženíchom v elegantnom až luxusnom oblečení. Koncept tohto brutálneho protikladu je veľmi zaujímavým sám osebe. Preto takáto voľba a aj preto si trúfam zúčastnenej modelke garantovať, že do jej portfólia pribudnú po tomto fotení jedinečné a fascinujúce zábery. Pokiaľ o ne bude stáť, prirodzene.

Honorár za kontaktné párové fotenie fiktívnej svadby

je už zmienených € 90 za maximálne 3-hodinové fotenie. Počítať musíš ešte s cestou na miesto, pravdepodobne na okraji Bratislavy. Na druhej strane však nakoľko fotiť sa bude bez tváre modelky, prípravy budú minimálne. Po príjazde na miesto sa viac-menej hneď začne pracovať. Honorár dostaneš do ruky okamžite po skončení fotenia pri podpise zmieneného „model release“.

Preto v prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie typu „fiktívna, predstieraná svadba“ záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne na Záhorí či v Košiciach, pretože tam všade sa viac či menej často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť tvoje „rýchle peniaze“ alebo získať úžasné prezentačné zábery. 🙂

Ilustračné zábery sú voľne použiteľné fotografie z internetu s výnimkou záberu číslo 27, ktorý je použitý so súhlasom autora.

20220701_1017

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.