Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou - ponuka zárobku fotením
Fotenie aktov

Fejkové “svadobné fotenie” ženícha s nahou nevestou bez tváre, Bratislava

Fiktívna, predstieraná svadba dominantného oblečeného “samca” so submisívnou, nahou alebo takmer nahou nevestou a to dokonca bez jej tváre. Šokujúce? 🙂 Upokoj sa, ide iba o ponuku fotenia, o ponuku privyrobenia pre modelku.

V lete či na jeseň 2020 sa v Bratislave alebo niekde v jej širokom okolí uskutoční simulovaná čiže fiktívna, predstieraná svadba oblečeného ženícha v role dominantného samca s odhalenou nevestou. S nevestou bez tváre a bez identity, ale zato hore bez alebo dokonca úplne nahou.

Ako ti to znie? Zdá sa ti to atraktívne a mierne adrenalínové? Bavilo by ťa nafotiť niečo takéto a okrem privyrobenia získať aj zvlášť zaujímavé fotografie do vlastného portfólia? Čítaj ďalej!

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou – ponuka zárobku

Zasa raz sa viac spoľahnem na ukážkové ilustračné fotografie v závere ponuky než na zdĺhavý opis toho, ako má výsledok tohto fotenia, tejto ponuky privyrobenia vyzerať. Opíšem preto iba ostatné dôležité informácie, ktoré ťa ako potenciálnu modelku a záujemkyňu o diskrétny zárobok a/alebo o pekné prezentačné fotografie určite zaujímajú.

Požiadavky na modelku fotenia “ženícha a nevesty”

Fiktívna, predstieraná svadba je fotením bez identity modelky. Vďaka tomu nemusíš mať dokonalo ideálnu tvár na to, aby si si mohla týmto fotením privyrobiť. * Dôležitá je iba postava. Tá má byť pevná a súmerná. Nemusí byť vyslovene štíhla, ale je to vítané. Akceptovateľná je však aj ženskejšie stavaná postava, pokým je – ako bolo spomenuté – pevná a pekne tvarovaná.

* Samozrejme, v prípade, že ti nijako neprekáža mať možno aspoň na niektorých takýchto záberoch zobrazenú tvár alebo si to snáď vyslovene želáš (napr. kvôli prezentačným záberom pre tvoje potreby, ktoré z tohto fotenia chceš získať), je to vecou dohody. Vylúčené to nie je.

Skúsenosti nemusíš mať absolútne žiadne

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou bez tváre sa dá nafotiť aj s totálnou začiatočníčkou alebo s modelkou s úplným minimom skúseností. Samozrejme, nie je žiadny problém, ak si skúsenou profesionálkou.

Vek v princípe nehrá žiadnu rolu, rovnako ako výška či veľkosť pŕs. Dokonca ak máš napr. tetovanie či nejaké poznávacie znamenie na prednej alebo na zadnej strane tela, ktoré nechceš ukázať kvôli tvojej anonymite, dá sa to riešiť. Celé

fotenie v zmysle “fiktívna, predstieraná svadba” je realizovateľné

buď len z prednej alebo naopak iba zo zadnej strany modelky. Dajú sa tomu prispôsobiť pózy a pohľady objektívu. Je to vecou dohody rovnako ako mnoho iných okolností tejto ponuky (diskrétneho) privyrobenia fotením.

Čo sa pikantnosti týka: pôjde o

fotografie typu glamour, topless, akt až decentná erotika.

V žiadnom prípade nič vyslovene vulgárne. Úplne jemnej pikantnosti akoby na oživenie niektorých záberov sa nebude vyhýbať. Fotografie budú použité výhradne na prezentáciu dotyčného “partnera” resp. “ženícha”. Opakujem však znovu, že modelka zostane ABSOLÚTNE ANONYMNOU. Jej identitu navonok nič neprezradí. Poznať ju musí len foto-partner a teda objednávateľ tejto ponuky, s ktorým sa podpisuje zmluva typu “model release“.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie typu “fiktívna, predstieraná svadba” záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť tvoje “rýchle peniaze” alebo získať úžasné prezentačné zábery. 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *