Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou - ponuka zárobku fotením
Fotenie aktov,  Fotenie erotiky

Fejkové „svadobné fotenie“ ženícha s nahou nevestou bez tváre, Bratislava

Fiktívna, predstieraná svadba dominantného, oblečeného „samca“ so submisívnou, úplne nahou nevestou. A to dokonca anonymnou, bez identity… Si šokovaná? 🙂 Nemusíš byť, ide iba o ponuku fotenia, o ponuku privyrobenia pre modelku. (Aktualizované 26. 01. 2022)

Niekedy behom obdobia od jari do jesene a teda za prijateľného počasia sa uskutoční simulovaná čiže fiktívna, predstieraná svadba oblečeného ženícha v role dominantného samca s vyzlečenou nevestou. V Bratislave alebo niekde v jej širokom okolí, na nejakom fascinujúcom mieste. S nevestou bez tváre a bez identity, zato však úplne nahou.

Ako ti to znie? Zdá sa ti predstava hrať takúto nevestu atraktívna a mierne adrenalínová? Bavilo by ťa nafotiť niečo takéto a okrem zárobku získať aj extrémne zaujímavé fotografie do vlastného portfólia? Potom čítaj ďalej!

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou

ako ponuka zárobku. Tento raz sa viac spoľahnem na ukážkové ilustračné fotografie v závere ponuky než na zdĺhavý opis toho, ako má výsledok tohto fotenia, tejto ponuky privyrobenia vyzerať. Opíšem preto iba ostatné dôležité informácie, ktoré ťa ako potenciálnu modelku a záujemkyňu o diskrétny zárobok alebo o pekné prezentačné fotografie určite zaujímajú.

Ak ti však po zhliadnutí obrázkov vo fotogalérii príde na um, že to má byť fotenie ako z knihy „Fifty Shades of Grey“, máš úplnú pravdu. Práve také niečo je zámerom autora tejto ponuky. A práve takéto fotografie môžeš aj ty vlastniť a realizovať na nich aj tvoje vlastné nápady.

Požiadavky na modelku fotenia „ženích a nevesta“

Fiktívna, predstieraná svadba je fotením bez identity modelky/nevesty. Vďaka tomu nemusíš mať „dokonalú“ tvár na to, aby si si mohla týmto fotením privyrobiť. * Dôležitá je iba postava. Tá má byť pevná a súmerná. Nemusí byť vyslovene super-štíhla, i keď je to vítané. Akceptovateľná je však aj mierne ženskejšie stavaná postava, pokým je – ako bolo spomenuté – pekne tvarovaná.

* Samozrejme, v prípade, že ti nijako neprekáža mať aspoň na niektorých takýchto záberoch aj tvár alebo si to vyslovene želáš (napr. kvôli prezentačným záberom pre tvoje potreby, ktoré z tohto fotenia chceš získať), je to na tebe.

Skúsenosti nemusíš mať absolútne žiadne

Fiktívna, predstieraná svadba s nahou nevestou bez tváre sa dá nafotiť aj s totálnou začiatočníčkou alebo s modelkou s úplným minimom skúseností. Samozrejme, nie je žiadny problém, ak si skúsenou profesionálkou. V každom prípade, do potrebných póz ťa pri tomto fotení bude „štelovať“ fotograf a tvoj dominantný fiktívny ženích, občas fotograf/ka.

Tvoj vek nehrá žiadnu rolu, rovnako ako výška či veľkosť pŕs. Dokonca ak máš napr. tetovanie či nejaké poznávacie znamenie na prednej alebo na zadnej strane tela, ktoré nechceš ukázať kvôli tvojej anonymite, dá sa to riešiť. Pretože celé toto

fotenie v štýle „fiktívna, predstieraná svadba“

je realizovateľné buď len z prednej alebo naopak iba zo zadnej strany modelky. Dajú sa tomu prispôsobiť pózy a pohľady objektívu. Je to len a len vecou dohody. Rovnako ako mnoho iných okolností tejto ponuky diskrétneho privyrobenia.

Čo sa štýlu fotenia resp. pikantnosti záberov týka, pôjde o

fotografie typu glamour, topless, akt, decentná erotika.

Čiže zábery síce ešte výrazne pikantnejšie a provokatívnejšie než ukážky nižšie. Avšak v žiadnom prípade nič vyslovene vulgárne. Zaujímavej a dráždivej pikantnosti akoby na oživenie niektorých záberov sa nebude vyhýbať.

Fotografie budú použité výhradne na nekomerčné účely dotyčného „partnera“ resp. „ženícha“, iba pre jeho súkromné potreby. Opakujem však, že modelka zostane ABSOLÚTNE ANONYMNOU. Jej identitu nebude navonok nič prezrádzať. Poznať ju musí len foto-partner, čiže ženích, ktorý je zároveň objednávateľom tejto ponuky.

S ním sa aj podpisuje zmluva typu „model release„. Ak ťa zaujíma, kto ním vlastne je, s kým sa fiktívna, predstieraná svadba vlastne uskutoční, rád ti to na vyžiadanie objasním. Na tomto mieste môžem napísať, že je to sympatický chlap s bežnou, pomerne štíhlou postavou.

Fiktívna, predstieraná svadba – lokalita fotenia

Ako bolo spomenuté: Bratislava alebo jej dostupné okolie. Konkrétne miesto nie je zatiaľ vybrané finálne a možno aj ty ako modelka budeš o ňom môcť spolurozhodovať. Samotná lokácia alebo nejaký prvok v nej by mal byť takisto veľmi zaujímavým. Rozpadávajúci sa dom, špinavá stavba či naopak budova určená na demoláciu, niečo ako staré hrdzavé auto a pod.

Miesto bude svojou „škaredosťou“ v ostrom kontraste s krásnou nahou nevestou a so ženíchom v elegantnom až luxusnom oblečení. Koncept tohto brutálneho protikladu je veľmi zaujímavým sám osebe. Preto takáto voľba a práve aj preto si trúfam zúčastnenej modelke garantovať, že do jej portfólia pribudnú po tomto fotení jedinečné a fascinujúce zábery.

Preto v prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie typu „fiktívna, predstieraná svadba“ záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne na Záhorí či v Košiciach, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť tvoje „rýchle peniaze“ alebo získať úžasné prezentačné zábery. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.