Filmovanie pre OnlyFans, bez tváre modelky, 100 %-ne anonymne
Filmovanie erotiky,  Filmovanie porna

Filmovanie erotiky a porna pre malé produkcie, možné aj bez tváre modelky

Filmovanie pre OnlyFans je ponukou veľmi lukratívneho privyrobenia. Honorár môže narásť až na sumu tisíc eur či viac za jednu scénu. Pritom realizovať ho môžeš aj bez tváre a teda absolútne anonymne. Bez najmenšieho rizika, že by niekto niekedy odhalil tvoju totožnosť. Filmovať sa dá celá škála erotiky a porna: od masturbácie až po tie najdivokejšie praktiky. Okrem skvelého zárobku máš teda možnosť aj realizovať so skúseným odborníkom vlastné sny a túžby.

Súhrn ponuky s názvom
“filmovanie pre OnlyFans”

ČO PRESNE – Ide o štandardné filmovanie erotiky a porna pre platformy ako OnlyFans, Fanvue, ManyVids a ďalšie. Môže byť s tvárou, avšak pokojne AJ BEZ TVÁRE MODELKY, absolútne anonymne. Tak či tak, faktom zostáva, že materiál je bez výnimky publikovaný iba na weboch platených. No a zamysli sa sama, či vieš o Slovákovi, ktorý by si na podobnú stránku zaplatil prístup… Možnosť, že by ťa na týchto webstránkach niekto našiel a spoznal, je teda prakticky nulová.
KDE – Kdekoľvek na Slovensku a v okolitých krajinách (Čechy, Rakúsko, Maďarsko). Interiér aj exteriér.
KEDY – Kedykoľvek, ponuka je platná po celú dobu zverejnenia. Realizácia je spravidla možná takmer okamžite po tvojom schválení.
ANONYMITA – Ako je zmienené vyššie, anonymitu ti vždy do určitej miery zabezpečuje fakt, že materiál sa zverejňuje len na platených portáloch. V prípade, že na tom trváš, je navyše možné realizovať filmovanie pre OnlyFans bez tvojej tváre.
ZA KOĽKO – Široká škála honorárov podľa obsahu videa. Zarobiť môžeš od € 100 až po viac ako tisícku za jednu scénu. Možné je aj viacnásobné opakovanie.
AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie aktérky na toto filmovanie sú nevyhnutným základom fotografie postavy a údaje o tebe ako vek, výška či prípadné skúsenosti (vôbec nie sú nevyhnutné). Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Filmovanie pre OnlyFans je výrazne lukratívnym

spôsobom privyrobenia. A to hneď z viacerých hľadísk. Prvým hľadiskom je odmena. Nižšie si prečítaš detailne, v akých hladinách sa pohybuje. Na tomto mieste iba bleskovo: honorár pre modelku nikdy nie je nižší než € 100 – a to je odmena len za sólo video (!) v trvaní smiešnych pätnástich minút. Nie je však ničím neobvyklým, že odmena narastie aj na tisíc alebo ešte o niečo viac eur. Druhým hľadisko je možnosť opakovania: ak bude producent s vašou spoluprácou spokojný, je takmer isté, že bude mať záujem o opakovanie. No a tretím dôvodom,

prečo je filmovanie pre OnlyFans veľmi lukratívne,

je fakt, že producentov, ktorí ho realizujú, mám hneď niekoľko. S každým z nich je možné, ako píšem vyššie, pracovať aj viackrát. Dokonca ani vyslovene dlhodobá spolupráca s niektorými nie je vylúčená. Najšikovnejšie, ústretové modelky filmujú zopár scén takmer každý mesiac. Niektoré z dievčat, s ktorými touto formou spolupracujem, takéto filmovanie celkom pekne živí. Či už popri štúdiu alebo ako plnohodnotná práca.

Filmovanie pre OnlyFans môže byť úplne anonymné

Ako bolo uvedené, nahrávku je možné realizovať aj bez tvojej tváre či iného poznávacieho znamenia (tetovanie atď.). Prirodzene, prejaví sa to na honorári, ktorý však stále zostáva veľmi zaujímavým. Detailné nastavenie je vecou dohody medzi tebou a producentom. Spravidla je odmena za filmovanie bez tváre (buď sa hlava nesníma vôbec alebo sa použije kukla či iné maskovanie) o máličko nižšia. Nie je to však pravidlom – niektorým producentom na tom absolútne nezáleží. V skutočnosti aj pri profesionálnych pornoherečkách je tvár pre divákov najmenej dôležitou. Zaujímavým je keď už tak hlas, najmä vzdychanie.

Filmovanie pre OnlyFans má viac stupňov pikantnosti

Detailne ich rozpíšem nižšie. Základným info je fakt, že na výber máš od masturbácie (a teda bez sexu), cez klasický sex s jedným partnerom, sex análny, až po špeciality ako hlboký orál, fisting a pod. Čím akčnejšie a divokejšie video, tým vyšší honorár pre teba. Hneď upozorní tie tzv. hanblivé netýkavky, že aj v prípade filmovania tvojej masturbácie nejde o úplne bezkontaktnú záležitosť. Do čisto sólo videa žiaden z producentov neinvestuje, nemalo by to zmysel. Úplným minimom je preto scenár, pri ktorom ťa mužský aktér pri tvojom hraní sa samej so sebou pozoruje a zľahka sa ťa dotýka (pričom si sám honí). Drobným paradoxom je, že práve pre takéto video musíš mať relatívne najlepšiu postavu. Na rozdiel od filmovania štandardného porna, pri ktorom je možné nejaké nedokonalosti schovať alebo prehliadnuť.

Požiadavky na modelku pre filmovanie erotiky

Už som naznačil, že svojím spôsobom čím menej pikantné – a teda aj menej honorované – video chceš filmovať, tým lepšiu postavu musíš mať. Napr. pri filmovaní divokého análneho sexu sú producenti na postavu podstatne menej nároční. Inak platí v princípe len jediná podmienka a tou je vek minimálne 18 rokov.

Stupeň 1: sólo video masturbujúceho dievčaťa

je najnižším stupňom. Vyzlečieš sa, hráš sa sama so sebou. Dôležité je vedieť sa dostatočne uvoľniť a buď si to užívať úplne reálne, alebo to vedieť veľmi presvedčivo zahrať. Po chvíli ťa “náhodou objaví” mužský aktér (spravidla producent osobne) a zapojí sa natoľko, ako sa dohodnete. Dotýka sa ťa tam a tak, ako ste si to vopred vydiskutovali, honí si pri pohľade na teba. Video sa končí tým, že sa na teba vystrieka. Ejakulát môže skončiť na tvojich prsiach, zadku či rozkroku. Presné miesto môže zohrať drobnú rolu v stanovení honoráru za takéto filmovanie pre OnlyFans.

Ako už bolo spomenuté vyššie, na realizáciu tohto “stupňa” je potrebná najlepšia postava. Tu totiž takmer nie je možné zakryť jej nedostatky. Aby som to však upresnil: rolu hrá tvar postavy, nie dokonalosť poprsia alebo pokožky. Prsia je možné akoby “nepoužiť”, môžu zostať oblečené či niečím zakryté. Na rozdiel napr. od zadku či nôh. Tie sú vidieť vždy. Zakryté môže zostať aj napr. bruško v prípade, že máš povedzme strie po tehotenstve alebo nejakú jazvu.

Stupeň 2: scénka typu “G+B” (girl + boy čiže žena a muž)

Pri takomto filmovaní je škála, v ktorej sa môže pohybovať honorár, veľmi široká. Závisí od výzoru teba ako aktérky. Od schopnosti reálne si užiť zábavu pred obkejtívom alebo aspoň predstierať ju. A tiež napr. od toho, či sa s producentom dohodneš na odmene za scénku alebo za dĺžku filmovania v hodinách.

Minimálny honorár za filmovanie G+B je € 200 a viac

Dvesto eur je skutočne úplne dolný strop odmeny pre teba za jednu scénku klasického a teda vaginálneho sexu s mužským aktérom. Menej jednoducho nie je možné dostať, zato horný strop je takmer neobmedzený. Prirodzene, odmena sa zvyšuje nie iba v závislosti od praktík: za anál je to cca o € 100 za scénu viac, cenený je napr. kvalitný hlboký orál, rimming, fisting, squirt atď. Honorár rastie aj keď máš buď fantasticky stavané telo či preukážeš skvelé schopnosti pred objektívom. Príp. keď ťa takéto filmovanie pre OnlyFans vyslovene baví, lebo na nahrávke je to skutočne poznať.

Ak sa v tebe snúbi bohovsky tvarovaná postava s tým, že si vieš bez obmedzení užiť anál a ďalšie zmienené praktiky. Tvoj honorár za jedno filmovanie pokojne narastie na € 1.000 alebo aj 1.300! 🙂 No a predstav si, že by si takéto filmovanie pre OnlyFans absolvovala dva- alebo trikrát mesačne…

Niektorí producenti ponúknu povedzme € 400 za dve hodinky spolupráce, počas ktorých nafilmujú scény dve. Toto je vecu individuálnej dohody. Niekedy je pre teba výhodnejšie dohodnúť paušál za scénku. Inokedy zasa viac zarobíš pri nastavní honoráru za každú hodinu filmovania. Ja ako sprostredkovateľ ti rád presnejšie poradím – aj podľa producenta, ktorý bude mať záujem pracovať s tebou.

Stupeň 3: rôzne špeciality ako anál, DT, DP atď.

Už v predchádzajúcom odstavci bolo načrtnuté, že najvyšší honorár je možné získať za filmovanie nie úplne bežných, “obyčajných” praktík. Vyššie hodnotený je análny sex alebo tzv. DP – double penetration. * Cení sa tiež DT – deep throat čiže niečo ako súlož do hrdla, piss (zvlášť do úst aktérky). Pomerne vysoko hodnotený je rimming (lízanie mužského konečníka) alebo fisting, najmä análny. Presnejšie čiastky uvádzať nebudem, ich rozpätie by bolo príliš široké. Sú vecou diskusie a dohody.

* Logicky, štandardne sú na DP potrební dvaja mužskí aktéri. Pri filmovaní s jedným, čo je 99 % prípadov pri tejto ponuke, hrá úlohu jedného penisu dildo alebo iná pomôcka.

Pri všetkých honorároch platí, že jeho výška

nie je “vytesaná do kameňa”, ako sa hovorí. Vždy existuje možnosť diskusie. Dôležité je vedieť, ako vyzeráš a tiež čo si trúfaš pred kamerou predviesť. Rolu môže hrať – no nie pri každom producentovi – fakt, či trváš na filmovaní úplne bez tváre. Lebo ako som písal, spravidla tvár modelky v tomto type porna nikoho nezaujíma. No pracuje sa podstatne jednoduchšie, ak tvár netreba vyslovene vystrihovať v prípade, že sa niekde na chvíľočku objaví.

Testovanie na filmovanie pre OnlyFans

Na rozdiel od štandardného porna, pri ktorom sa aktéri testujú na bežnej báze, filmuje sa pre online platformy často s kondómom. Alebo na podklade dohody. Ak chce producent filmový materiál bez kondómu, otestovať by sa mal nechať prinajmenšom ON. Je na jeho rozhodnutí, či ti bude dôverovať v prípade, že ty testy nemáš. Alebo ťa na ne pošle s tým, že ich uradí.

Posledným technickým info je to, že v prípade týchto filmovaní

je producent, režisér aj aktér jedna a tá istá osoba.

Nepracuješ teda so žiadnym štábom, ale spravidla len s jedným jediným človekom (okrem mňa ako prostredníka, ja však pri filmovaní samotnom nebývam). Filmuje sa niekedy kamerou, veľmi často však “len” na jeden či viaceré mobilné telefóny. Moderné smartfóny majú špičkovú optiku a s videami z nich sa veľmi dobre pracuje. Preto sú takýmito producentmi uprednostňované pred štandardnými kamerami.

Formality nevyhnutné na filmovanie pre OnlyFans

Najprv ešte raz zdôrazním, že ak na tom trváš, materiál bez najmenšieho problému môže byť BEZ TVOJEJ TVÁRE a teda DOKONALE ANONYMNÝ. Absolútne nevyhnutnými sú však dve formality. Bez nich nie je možné takéto video nijako využiť a teda žiaden producent do toho bez toho nepôjde. Boli by to preňho vyhodené peniaze.

Tými dvoma formalitami sú: po prvé, zmluva v angličtine. A po druhé, tvoje foto s dvoma dokladmi: s občianskym či vodičským preukazom, alebo pasom. Na fotke musí byť tvoja tvár a pri nej niektoré dva z uvedených dokladov, z oboch strán. Tieto fotky musia vzniknúť v deň vzniku materiálu. Je nesmierne dôležité, aby si pochopila, že tieto formality nikto neuvidí a nikde sa nezverejňujú. Nikde sa neobjaví žiaden tvoj osobný údaj.

Niektorí producenti túto skutočnosť garantujú aj zmluvne. Ak toto nie si ochotná akceptovať, žiaľ, nie je možné sprostredkovať ti túto ponuku. Dievčatá, ktoré pochopili, prečo sú opísané formality nevyhnutné, veselo takýmto filmovaním erotiky a porna zarábajú. A nikto to o nich ani len netuší.

Kontakty v prípade záujmu o lukratívny zárobok

Ideálne je začať vyplnením dotazníka. Z odpovedí sa dozviem nielen tvoje telesné parametre, odkiaľ si a iné dôležité veci. Urobím si aj predstavu o tom, akými formami by sme mohli byť schopní spolupracovať. Samozrejme a celkom logicky, najdôležitejšie je poslať mi nejaké fotografie pre aspoň základnú predstavu o tvojom výzore a/alebo postave. Kontaktovať ma môžeš cez whatsapp (príp. signál či telegram) na čísle 0915 122 222, cez messenger alebo mailom: ja@andymoravek.sk.

Keďže v tejto ponuke ide o filmovanie porna, môžeš namiesto dotazníka vyššie začať vyplnením tohto tzv. porno-dotazníka. Na báze info z neho – a po zhliadnutí fotiek, samozrejme – by som mal byť schopný okamžite ti urobiť konkrétnu ponuku na filmovanie pre OnlyFans s presne stanoveným honorárom.

Konkrétne ponuky reálnych producentov

Producent číslo 1 – Bratislava
“Filmujem vždy iba jednu scénku v trvaní od 10 do 30 minút, podľa obsahu. Honorár za túto jednu akciu ponúkam vo výške € 100 za tvoju masturbáciu s mojím pozorovaním (10 min.), od € 200 za klasické porno (cca 20 až 30 min.) alebo € 250 a viac za porno análne (tiež max. 30 minút). Filmujem v mojich diskrétnych priestoroch v hlavnom meste. Ak má modelka dobrodružné sklony, tak aj v exteriéri. Filmovanie ponúkam aj opakovane v prípade, že budeme obaja so spoluprácou spokojní. Jediné, čo vyžadujem, je štíhla postava. Prednosť dávam amatérkam, ale nevadí mi ani skúsená modelka. Honorár je u mňa vždy vecou diskusie a dohody, aby bola spokojnosť na oboch stranách. Mimobratislavskej záujemkyni po dohode prispejem na cestovné.”

Producent číslo 2 – celé Slovensko, celé Čechy
“Ponúkam € 350 až 500 (viac jedine v prípade nejakých špecialít) za filmovanie v trvaní približne 4 hodín. Filmujem behom tohto času viacero scén, spravidla jednorazovo (s jednou modelkou iba raz). Preferujem upravené postavy: silikónové poprsie, napichané pery, tetovania a pod. Nie je to však podmienkou. Mám vlastné priestory v BA a BB. Rád však za modelkou docestujem kamkoľvek v rámci SK a CZ.”

Ďalší producenti pribudnú postupne. Vyššie uvedené ponuky sú však platné dlhodobo a stabilne. Producenti sú overení viacnásobnou spoluprácou. Ako sprostredkovateľ sa za nich môžem teba ako modelke 100 %-ne zaručiť. Filmovanie s nimi prebehne bez akéhokoľvek problému, slušne, korektne a dokonale seriózne.


Moje ponuky celkom prirodzene zaujímajú aj osoby poskytujúce sexuálne služby. Ak si jednou z nich, mám pre teba odkaz na organizáciu, na ktorú sa môžeš obrátiť v rôznych situáciách. Vrelo ti odporúčam prečítať si, s čim všetkým ti OZ Odyseus môže a chce pomôcť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.