Predaj nosenej bielizne ako zárobok: milé privyrobenie, peniaze zadarmo
Fotenie erotiky,  Špeciálne ponuky

Zarábaj predajom vlastnej nosenej bielizne. Cezo mňa to reálne funguje!

Sotva si vôbec predstaviť jednoduchšiu formu privyrobenia než je predaj nosenej bielizne ako zárobok. A tvrdím to napriek faktu, že zopár neskutočne až fascinujúco jednoduchých a diskrétnych možností zárobku už som na tejto stránke priniesol.

Ak si na tento článok natrafil ako zberateľ, záujemca o kúpu nosenej použitej dámskej bielizne, kontaktuj ma. Čítať ďalej budeš zbytočne, nakoľko toto je ponuka pre ženu, ktorá rieši predaj nosenej bielizne ako zárobok a nie pre fetišistu.

V jednoduchosti a pohodlnosti určite

predaj nosenej bielizne ako zárobok vyhráva.

Avšak možno už si predávať vlastné použité nohavičky skúšala. A myslíš si, že je to hlúposť a nejde to. Hneď v úvode preto vysvetlím, prečo v nadpise ponuky píšem, že “cezo mňa to reálne funguje”. Prečo to nefunguje takmer nikomu inému. A hlavne prečo to nefungovalo tebe samotnej.

Ak ťa to nezaujíma a chceš len technické info, ako presne na to – čítaj od nadpisu “Ako predaj nosenej bielizne ako zárobok prebieha“.

Predaj nosenej bielizne ako zárobok stojí na dôvere

Dôvere klienta – čiže zberateľa, fetišistu, v očiach mnohých až úchyla – voči predajcovi. Ja osobne nepoznám žiadneho iného sprostredkovateľa predaja použitých ženských nohavičiek. Viem len o dievčatách samotných, ktoré sa pokúšajú prilepšiť si touto formou. Skúšajú to mnohé slečny, privyrábajúce si fotením erotiky či filmovaním porna. A hlavne to skúšajú baby, riešiace zárobok na onlyfans. Žiaľ, spravidla s úspechom takmer nulovým. Ak si to sama niekedy skúšala, vieš veľmi dobre, o čom píšem.

Dá sa pochopiť, že

záujemca sotva len tak pošle peniaze cez PayPal

niekomu, o kom absolútne nič netuší. Pretože takto to dievčatá samotné v 99-ich % prípadov riešia. Osobne sa s takýmto fetišistom nestretne ani jediná. A na svoj vlastný účet si platbu poslať takisto nenechá, pretože kupujúci by následne na výpise z účtu videl jej meno ako meno príjemcu platby.

Presvedčiť takéhoto zberateľa, že nemusí mať obavy a že za svoje peniaze skutočne dostane presne to, čo mu bolo sľúbené, nie je ani trocha jednoduché. Ja to však dokážem. Pretože mám dlhoročné renomé. A to je to, čo je v tomto konkrétnom prípade to jediné dôležité.

V erotickom priemysle pôsobím už od roku 2002. Mám bezchybnú povesť a predaj nosenej dámskej bielizne (o chvíľu si prečítaš, o čo všetko okrem nohavičiek môže ísť) riešim oficiálne. Preto klienti s dôverou voči mne ako dodávateľovi nemajú žiadny problém. A preto teda predaj nosenej bielizne ako zárobok skutočne a bez problémov funguje. Nie však na vlastnú päsť, ale cezo mňa ako overeného sprostredkovateľa s bezmála 20-ročným renomé.

Ako predaj nosenej bielizne ako zárobok prebieha

Najprv stručne v bodoch, ktoré nižšie detailne rozviniem.

 1. Osobné stretnutie a dohoda o detailoch a odmene.
 2. Prinesenie a nafotenie nohavičiek a ostatnej bielizne určenej na vyradenie.
 3. Potom, už pri konkrétnej objednávke minimálne celodenné nosenie predmetnej bielizne.
 4. Odfotenie pikantných záberov v bielizni a na želanie klienta aj s venovaním.
 5. Dodanie bielizne mne (osobne alebo poštou) príp. v istých prípadoch pod mojím dohľadom priamo zberateľovi.

ODMENA pre teba za 24 hodín nosené nohavičky spolu s pikantnými fotkami minimálne v dvoch pózach (detaily nižšie), s prípadným venovaním na želanie zberateľa a to všetko za dôkladného dodržania mojich inštrukcií je € 20 * čistého na ruku alebo na účet.

* Toto je štandardná odmena. Stane sa, že zberateľ/fetišista alebo možno v niektorých prípadoch naozaj už trocha úchyl si vyžiada niečo špeciálne. Vtedy sa výška tvojej odmeny dohaduje individuálne. Rovnako ako v prípade, kedy si ty ochotná a zberateľ má záujem – a ochotu zaplatiť to navyše – odovzdať nosené gatky priamo fetišistovi.

Krok prvý: stretnutie, dohoda a naša vzájomná dôvera

Po prečítaní tohto článku už veľa informácií potrebovať nebudeš. Naše stretnutie je nevyhnutné preto, aby som ťa ja spoznal osobne. Aby som presne vedel a mohol aj záujemcovi o tvoje nosené nohavičky zreferovať, od koho použitú bielizeň kupuje.

Potrebujem získať osobný dojem. Musím ti totiž veriť, že keď budem fetišistovi posielať tvoje gatky s tvrdením, že si ich celý deň nosila, tak že si skutočne mala minimálne tých 24 hodín na sebe. Ak budem mať pocit, že chceš síce realizovať predaj nosenej bielizne ako zárobok – ale si pohodlná na to, aby si dodržala dohodu… Nemôžeme na tejto veci spolupracovať.

Som však férový a neťahám ťa na takéto úvodné “spoznávacie” stretnutie bez toho, žeby som ti ponúkol aj možnosť hneď si privyrobiť. Nevyžadujem teda, aby si cestovala za mnou (nech je to akokoľvek ďaleko či blízko) iba tak naprázdno. Ak sa ešte nepoznáme, môžem ti ponúknuť napr. takýto “štartovací” rýchly a diskrétny zárobok. A ak už spolupracujeme, takmer vždy je možné dohodnúť ti trebárs tento najjednoduchší zárobok či niečo veľmi podobné.

Krok druhý: nafotenie bielizne určenej na predaj

Na naše stretnutie prinesieš všetko, čo chceš predať a čo sa nosí priamo na tele:

 • nohavičky: všetky možné typy od tanga cez brazilky a panties až po bavlnenú klasiku – každý zberateľ preferuje niečo iné;
 • silonky: spravidla je dopyt po celých pančuškách s rozkrokom, málokedy po tých samodržiacich;
 • podprsenky, tielka, topy a podobne;
 • ponožky;
 • obnosené staré tenisky (skutočne je občas aj takýto dopyt, musia však byť výrazne cítiť).

Každý jeden kus nafotíme priamo na tebe. Tieto fotky môžu byť pomerne decentné, niečo ako je titulný záber k článku (je to reálne foto nohavičiek, ktoré boli na predaj). Je to blesková práca, doslova cvak-cvak v dvoch či troch polohách s každým kúskom bielizne. Trvá to celé iba pár minút.

Samozrejme, vybrať treba oblečenie, na ktorom nespochybniteľne vidno, že je staršie. Obnosené, obdraté, s vyťahanými trčiacimi gumičkami, nitkami, pokojne aj deravé. Prosto veci, ktoré by tak či tak čoskoro boli skončili v odpade.

Tretí krok: nosenie bielizne po dohodnutú dobu

Štandardom je jeden celý deň plus noc, čiže 24 hodín. Prosto od momentu, keď si jedno ráno po sprche čisté nohavičky oblečieš až do momentu, kedy ich pred rannou sprchou na ďalší deň vyzlečieš.

REÁLNE INŠTRUKCIE k noseniu nohavičiek určených na predaj zberateľovi/fetišistovi:

 • Maj ich oblečené naozaj celý deň plus celú noc. Ak nezvykneš spať v gatkách, nechaj si ich tento raz výnimočne na sebe. Napokon, budeš to mať predsa zaplatené.
 • Po “malej” návšteve toalety sa iba úplne minimálne utieraj papierom. Nechaj čo najviac kvapiek moču z teba vytiecť do gatiek. (Stopy “veľkej” potreby sa riešia výlučne na vyžiadanie, pretože to už je neštandardná špecialita.)
 • Tvoja bielizeň bude dokonalou a ty získaš nadšeného opakovaného zberateľa, ak si nohavičky necháš aj počas akéhokoľvek tréningu!
 • Nafotenie pikantných záberov v bielizni – prakticky krok štyri. Podrobnosti nižšie.
 • Ideálne je pred finálnym vyzlečením ísť ešte naposledy na toaletu a neutrieť sa do papiera, ale vyslovene do nohavičiek. Stiahnuť si ich a dôkladne sa nimi utrieť – priamo do tej zdvojenej časti, ktorá je vlastne na to určená.
 • Zabaľ nosené nohavičky do pevného mikroténového alebo plastového vrecka. Poriadne ich postláčaj a povytláčaj odtiaľ všetok vzduch. Vrecko pevne zviaž alebo zalep lepiacou páskou. Ide o to, aby sa zachovalo čo najviac pachov. Aby sa tvoja nosená bielizeň čo najmenej vetrala.
 • Viem si predstaviť, že opísané inštrukcie alebo aspoň niektoré z nich sa ti zdajú nechutné. Nerieš to – to je moja posledná inštrukcia. 🙂 Zabaľ gatky so všetkými výlučkami z teba tak, ako som napísal a odovzdaj ich. Máš zarobené.

Ešte raz krok číslo štyri: fotenie v bielizni

Zberateľ musí dostať obrázkové dôkazy toho, že si bielizeň, ktorú mu predávame, skutočne nosila. Ako majú tieto zábery vyzerať, to nebudem opisovať – pozri si jednoducho fotogalériu nižšie. Pokým si to fetišista nevyžiadal, nemusíš sa fotiť s venovaním. Len gatky a tvoj rozkrok s výrazne roztvorenými rodidlami, minimálne v dvoch rôznych polohách.

Nie je úplne jednoduché odfotiť sa takto sama. Pokým nemáš niekoho, s kým žiješ alebo aspoň bývaš a kto ťa môže odfotiť, avšak hlavne v prípade, že mi tvoje nosené nohavičky tak či tak odovzdávaš osobne, nechaj fotenie na mne. Načasuj si tých 24 hodín tak, aby končili cca v období, na kedy máme dohodnuté stretnutie. Ak to nejde a musíš/chceš si ich vyzliecť skôr, zabaľ ich tak, ako som to opísal vyššie. A prines so sebou.

Piatym a posledným krokom je odovzdanie nohavičiek

To už som vlastne opísal. Ak mi tvoju použitú bielizeň posielaš poštou, * je obzvlášť dôležité poriadne ju zabaliť. Tak ako to opisujem medzi inštrukciami.

* V takomto prípade ti pošlem tvoju odmenu za nosené nohavičky na účet. A nebude to dvacka, ale € 22, aby si dostala preplatené aj doporučené (!) poštovné. Nech sa cestou nestratia…

Zaujala ťa ponuka s titulom “predaj nosenej bielizne ako zárobok”? Na nič nečakaj a

No a úplne na záver ešte zmienené ukážky ako majú vyzerať “dôkazové” pikantné zábery. Ide o reálne fotografie v minulosti predanej nosenej dámskej bielizne. Tieto zábery jednak klientovi dokladujú fakt, že si nohavičky skutočne nosila a jednak zobrazujú prípadné venovanie pre konkrétneho zberateľa. Ako píšem vyššie: takéto zábery ti s gatkami, ktoré si záujemca objednal a zaplatil, najlepšie a najjednoduchšie odfotím priamo ja – v prípade, že mi tvoju bielizeň odovzdávaš osobne. Ak nie, musíš niečo podobné nafotiť sama samospúšťou alebo ako selfie.

Použité ukážkové zábery sú jemne upravené. Fotografie, ktoré sa posielajú klientovi, musia byť hlavne perfektne osvetlené, detailne zaostrené a vo veľkom rozlíšení. Aj preto je často jednoduchšie, keď ich urobím ja. Nie každý dokáže sám odfotiť podobné zábery v požadovanej kvalite.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *