Topless hostessing a obsluha hore bez ako ponuka jednoduchého zárobku
Špeciálne ponuky

Topless hostessing, obsluha hore bez, živá sexy socha a podobné “párty akcie”

Ponuka pre dievčatá a mladé ženy so štíhlou postavou, odvahou a zmyslom pre zábavné dobrodružstvo: topless hostessing a obsluha hore bez, tiež predvádzanie akoby živej ženskej sochy a podobne. Súkromná, diskrétna, anonymná a bezpečná záležitosť. Nábor na spoluprácu tohto typu prebieha prakticky permanentne.

Topless hostessing a obsluha hore bez je ponukou zárobku,

ktorá do môjho portfólia pribudla v čase, kedy sa reálne očakáva uvoľňovanie opatrení. Hneď ako to totiž (zasa) bude možné a legálne, začnú sa organizovať domáce, súkromné akcie a párty, na ktorých bude dopyt po hosteskách a topless obsluhe. Avšak táto ponuka je a bude platná permanentne. Pretože dievčatám a mladým ženám s odvahou privyrobiť si podobným spôsobom budem mať skôr či neskôr vždy čo ponúknuť.

Topless hostessing a obsluha hore bez sa koná spravidla v Bratislave

Nie je však vylúčené, že časom bude záujem o hostesky tohto typu aj z iných končín Slovenska. Ja osobne spravidla neriešim takéto akcie v podnikoch a pod., ale najmä na súkromí. Domáce oslavy, párty, rozlúčky so slobodou atď. To znamená, že zväčša sa tieto párty konajú na byte či na dome.

Prečo je topless hostessing a obsluha hore bez diskrétna a anonymná?

Pretože hostesky na týchto akciách smú byť zamaskované. Môžeš mať škrabošku, parochňu, obrovské slnečné okuliare, akýkoľvek šialený mejkap atď. Prosto máš právo rozumnou formou zamaskovať svoju vlastnú identitu. V princípe je na týchto akciách zakázané fotiť a filmovať. Avšak aj v prípade, že by to niekto porušil, nebude možné spoznať ťa a ty máš právo akceptovateľnou formou si to zabezpečiť.

Čo presne vlastne topless hostessing a obsluha hore bez znamená?

Topless obsluha, resp. sexy hosteska má za úlohu nasledovné:

  • skrášľovať párty, čiže robiť peknú a veľmi sexy ženskú ozdobu;
  • rozdávať nápoje, jednohubky, dezerty alebo čokoľvek podobné;
  • baviť sa s hosťami párty, byť milá, usmiata, tvoriť a udržiavať zábavu.

V princípe nejde až tak o nejaký výkon, o prácu ako takú. Ide o to byť tam, baviť sa, provokovať pánskych – ale často aj dámskych – účastníkov oslavy. Byť takou peknou živou sochou. Flirtovať, smiať sa, podporovať zábavu na párty. Odmena za túto “prácu” je vlastne za to, že nemáš problém s tým, byť niekde odhalená, pohybovať sa medzi účastníkmi párty iba v nohavičkách či v niečom podobnom.

Práve preto hneď v úvode uvádzam, že je to privyrobenie vhodné pre ženu so zmyslom pre zábavu a dobrodružstvo.

Priebeh akcií, dĺžka ich trvania, doprava a podobné detaily

Na miesto akcie sa musíš dopraviť sama, svojpomocne. Na dohodnutom mieste sa stretneš so mnou a s prípadnými ďalšími účastníčkami. Spolu potom ideme priamo na miesto konania párty, spravidla na byt. Samozrejme, že ak by si pricestovala do Bratislavy busom či vlakom, nemám problém prísť po teba na stanicu a odprevadiť ťa, aby si neblúdila alebo nemusela platiť taxi.

Organizátor zabezpečí priestor, v ktorom sa hostesky zložia a pripravia na akciu, kde sa prezlečieš a upravíš. Za mojej asistencie sa s usporiadateľom dohodne presný priebeh a všetky potrebné detaily.

Tieto akcie trvajú spravidla minimálne tri hodiny. Presnú dobu uviesť nedokážem, je to vždy vyslovene individuálne. Napr. stáva sa aj to, že organizátor priamo na mieste doplatí k vopred určenému honoráru po dohode s dotyčnou stanovenú čiastku, aby vybraná hosteska – alebo viaceré – zostala na párty až do jej konca, čo znamená niekedy aj do skorých ranných hodín. Trvanie takýchto akcií je teda spravidla vecou konkrétnej ponuky a individuálnej dohody.

Honorár za topless hostessing a obsluhu hore bez

Tiež býva rôzny, líši sa podľa typu akcie, jej trvania atď.

Honorár pre topless hostesku nikdy nie je nižší ako € 15 či € 20 na hodinu, môže však byť aj výrazne vyšší. Niekedy po počíta na hodiny, inokedy sa stanoví paušálne – napr. že za 3-hodinovú topless obsluhu dostane hosteska pevnú odmenu € 50 a pod.

Honorár je zväčša vyplácaný mnou hneď po akcii. V každom prípade ja ako sprostredkovateľ som tvojou garanciou, že dostaneš vyplatené presne to, čo bolo dohodnuté. Iba rôzne predĺženia či iné dohody priamo na mieste uhrádza spravidla organizátor alebo niekto z účastníkov, a teda nie ja.

Požiadavky na topless hostesku a obsluhu hore bez

  • Postava pevná, pekne tvarovaná. V úvode síce píšem “štíhla” – avšak aj postava “krv a mlieko” alebo prosto ženskejšia môže vyzerať pekne a sexy. A práve to je základnou podmienkou. Športová postava je vyslovene vítaná.
  • Vek v princípe nehrá rolu, i keď celkový vzhľad musí byť mladý a “svieži”.
  • Nehanbiť sa vlastné telo, nemať problém pretŕčať sa takmer nahá pred cudzími ľuďmi.
  • Schopnosť, záujem a chuť baviť sa, byť komunikatívna, milá, usmievavá, nebáť sa flirtovať.

V prípade, že ťa ponuka zúčastniť sa takýchto akcií a teda privyrobiť si niečím podobným čo aj len najmenej zaujala,

Veľmi rás sa s tebou čím skôr osobne stretnem, ak si z Bratislavy – kde žijem, alebo zo Záhoria či z Košíc – kde sa zvyknem pohybovať. Samozrejme, nie je žiadny problém prediskutovať možnosti a podmienky vzájomnej spolupráce aj online. Avšak osobne je to jednoduchšie a príjemnejšie.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *