Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku pre ženu
Špeciálne ponuky

Zárobok € 20 za 10 minút absolútne bez práce. Realizácia v Bratislave aj v KE

Pre zahraničného zberateľa hľadám stále nové a nové dievčatá a ženy, ochotné nechať urobiť odliatok ženského rozkroku. Výsledné, úplne anonymné umelecké dielo končí v súkromnej zbierke. Avšak aj ty sama si môžeš odniesť exemplár ako veľmi zaujímavý, sexy a vtipný darček pre tvojho partnera. Keď aj nie hneď, tak do budúcnosti. (Aktualizované 22. 10. 2021)

Jedinou podmienkou na to, aby si si mohla nechať

urobiť odliatok ženského rozkroku a zarobiť € 20

okamžite na ruku je, aby si mala viac-menej štíhle a pevné stehná a zadok. Len tak tento odliatok vyzerá skutočne podľa požiadaviek objednávateľa. Nehrá vôbec žiadnu rolu, aké máš prsia alebo či si pekná v tvári. A čo sa ochlpenia týka: pokým nemáš veľmi dlhý porast na rodidlách, tiež netreba nič riešiť. Ideálne je mať rodidlá samotné vyholené a na venušinom pahorku mať pásik alebo niečo podobne výrazné. Nie je to však podmienkou.

Priebeh výroby odliatku ženských rodidiel

  1. Prídeš na miesto realizácie a po vizuálnej kontrole, že si stavbou tela na odliatok ženského rozkroku skutočne vhodná, sa okamžite začne s prípravou.
  2. Dostaneš tvoj honorár € 20 v hotovosti na ruku.
  3. Zatiaľ čo si vyzliekaš spodok donaha, ja pripravím špeciálnu jemnú sadrovú zmes na vytvorenie odliatku. *
  4. Bez akejkoľvek hanby či zábran si ľahneš do polohy „welcome„, ako sa jej zvykne hovoriť: široko rozkročené stehná, dohora vystrčený rozkrok, výrazne roztvorené rodidlá.
  5. Aplikujem ti na miesta, ktoré prídu do kontaktu so zmesou, ochrannú kozmetickú vazelínu. Vyrábajú sa z nej kvalitné krémy aj na tú najcitlivejšiu pokožku.
  6. Zmes čerstvo rozmiešam, opatrne a pomaly nalejem na rozkrok a dôkladne rozotriem, kde treba.
  7. Priložím spevňujúci materiál, spravidla kus látky.
  8. Potom už sa len počká sa cca 5 až 10 minút, kým zmes stuhne. Odliatok opatrne zložím z tvojho rozkroku – a je hotovo.
  9. Po kontrole a vyhodnotení, že sa (tvoj) odliatok ženského rozkroku podaril, môžeš okamžite odísť.

* Ide o dokonale a absolútne zdravotne nezávadný materiál, určený a vytvorený na tieto účely. Je 100 %-ne neškodný aj pre malé deti, netreba teda mať ani najmenšie obavy. Navyše ochranu citlivej pokožky a sliznice zabezpečuje zmienená vazelína.

Z opisu priebehu vzniku odliatku rodidiel ti aj samej musí byť jasné, že viac ako 10 minút tu nie je čo riešiť. Samozrejme, vždy je možnosť rozšíriť zárobok o niečo ďalšie, podobne jednoduché a rýchle. Na želanie vysvetlím, aký okamžitý zárobok ti viem k honoráru za výrobu odliatku rozkroku aktuálne ponúknuť ako doplnok.

Ako je uvedené v nadpise:

odliatok ženského rozkroku sa realizuje v BA aj v KE.

Podľa toho, kde ti to vyhovuje. V hlavnom meste kedykoľvek, v Košiciach podľa dohody. Chodievam tam párkrát do roka, Košice sú takou mojou druhou základňou.

Samozrejme, neriešia sa žiadne formality, nič ako zmluva atď. Práca je absolútne anonymná, 100 %-ne diskrétna a snáď netreba vysvetľovať, že nikto na svete ťa nikdy nemôže podľa odliatku tvojich rodidiel spoznať. Musela by si mať na šuške nalepené diamanty vo vzore tvojho mena či niečo podobné. A to je nereálne, prirodzene. 🙂

Navýšenie zárobku za odliatok ženského rozkroku

V prípade, že sa tvoja odvaha nekončí pri tom, nechať si urobiť odliatok podľa vyššie opísaného postupu, dokážem ti ponúknuť ďalších € 20 za 5-minútovú prácu navyše. Stačí na to tvoj súhlas s vytvorením kratučkého videa, na ktorom z teba bude vidieť presne to, čo je z teba vidieť na odliatku samotnom. Čiže len a len detail tvojho rozkroku. Podrobnosti ti rád vysvetlím na vyžiadanie.

Ak ťa ponuka čo len trocha zaujala, ani chvíľu neváhaj a

Ukážka

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.