Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku pre ženu
Špeciálne ponuky

Zárobok € 20 za 10 minút, absolútne bez práce, stačí nehýbať sa: odliatok rozkroku

Pre zahraničného zberateľa hľadám stále nové a nové dievčatá a ženy, ochotné nechať urobiť odliatok ženského rozkroku. Výsledné, úplne anonymné umelecké dielo končí v súkromnej zbierke. Avšak aj ty sama si môžeš odniesť exemplár ako veľmi zaujímavý, sexy a vtipný darček pre tvojho partnera. Keď aj nie pre aktuálneho (ak taký nie je), tak do budúcnosti. (Aktualizované 25. 01. 2024)

Jedinou podmienkou na to, aby si si mohla nechať

urobiť odliatok ženského rozkroku a zarobiť € 20

okamžite na ruku je, aby si mala viac-menej štíhle a pevné stehná a zadok. Len tak tento odliatok vyzerá skutočne podľa požiadaviek objednávateľa. Nie je dôležité, aké máš prsia alebo či si pekná v tvári. Rolu nehrá ani to, ako si v rozkroku upravená čo sa ochlpenia týka. Popravde, na rozdiel od všeobecného presvedčenia, je v prípade tohto odliatku ženského rozkroku o niečo zaujímavejšie, keď nejaký porast máš. Zaujímavejší než kompletne hladko vyholený rozkrok je na tento účel nejaký vzor na venušinom pahorku. Je to však až posledná okolnosť, ktorá o niečom rozhoduje.

Priebeh výroby odliatku ženských rodidiel

  1. Prídeš na miesto realizácie a po vizuálnej kontrole, že si stavbou tela na odliatok ženského rozkroku skutočne vhodná, sa okamžite začne s prípravou. (Platí v prípade, že ťa nepoznám osobne alebo z diskrétnych či iných dôvodov si mi neposlala dostatočné fotografie.)
  2. Dostaneš tvoj honorár € 20 – prípadne vyšší, ako vysvetlím na konci ponuky – v hotovosti na ruku.
  3. Zatiaľ čo si vyzliekaš spodok donaha, ja pripravím špeciálnu jemnú sadrovú zmes * na vytvorenie odliatku.
  4. Ľahneš si bez akejkoľvek hanby či zábran do polohy “welcome“, ako sa jej zvykne hovoriť: široko rozkročené stehná, dohora vystrčený rozkrok (vankúšikom podložený zadok), výrazne roztvorené rodidlá.
  5. Aplikujem ti na miesta, ktoré prídu do kontaktu so zmesou, ochrannú kozmetickú vazelínu. Vyrábajú sa z nej kvalitné krémy aj na tú najcitlivejšiu pokožku a teda netreba z nej mať žiadne obavy, rovnako ako zo sadry samotnej.
  6. Rozmiešam úplne čerstvú zmes. Nalejem ti ju pomaly a opatrne na rozkrok a dôkladne rozotriem, kde treba.
  7. Priložím spevňujúci materiál, spravidla kúsok látky.
  8. Počkáš cca 5 až 10 minút, kým zmes stuhne. Zložím opatrne odliatok z tvojho rozkroku – a je hotovo.
  9. Po kontrole a vyhodnotení, že sa (tvoj) odliatok ženského rozkroku podaril, môžeš odísť.

* Ide o dokonale a absolútne zdravotne nezávadný materiál, určený a vytvorený na tieto účely. Je 100 %-ne neškodný aj pre malé deti, netreba teda mať ani najmenšie obavy. Navyše ochranu citlivej pokožky a sliznice zabezpečuje vazelína, ako vysvetľujem v texte.

Verím, že tebe samej je z opisu priebehu vzniku odliatku jasné, že viac ako 15 či 20 minút tu nie je čo riešiť. Samozrejme, vždy je možnosť rozšíriť zárobok o niečo ďalšie, podobne jednoduché a rýchle. Na želanie vysvetlím, aký okamžitý zárobok ti viem k honoráru za výrobu odliatku rozkroku aktuálne ponúknuť ako doplnok.

Odliatok ženského rozkroku sa realizuje v Bratislave

Podľa toho, kde ti to viac vyhovuje, je to možné u mňa aj u teba. Neriešime žiadne formality. Nepodpisuješ žiadnu zmluvu ani nič podobné. Práca je absolútne anonymná, 100 %-ne diskrétna a snáď netreba vysvetľovať, že nikto na svete ťa nikdy nemôže podľa odliatku tvojich rodidiel spoznať.

Jedinou podmienkou pre

realizáciu privyrobenia odliatkom rozkroku

je mať pičku (je to vulgarizmus, no ťažko to nazvať opisnejším slovom) roztvorenú, členitú. Čiže nie uzavretú, nevýraznú, takú akoby “zlepenú” či “spojenú”. Použijem radšej dve ukážky namiesto ďalšieho opisu. Jednu pozitívnu a jednu negatívnu:

Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku!

“Poistenie” zárobku za odliatok ženského rozkroku

Máš viac odvahy, než iba nechať si urobiť odliatok podľa vyššie opísaného postupu? Dokážem ti v takom prípade takmer až garantovať, že túto prácu dostaneš. Že na toto privyrobenie budeš schválená. Stačí na to tvoj súhlas s vytvorením kratučkého videa, na ktorom z teba bude vidieť presne to, čo je z teba vidieť na odliatku samotnom. Čiže len a len detail tvojho rozkroku. Získaš zaň € 10 až € 40 (!) navyše. Podrobnosti ti rád vysvetlím na vyžiadanie.

Verím, že si z textu ponuky pochopila, že v tomto prípade ide o jednu z najrýchlejších a najjednoduchších možností zárobku. Môžeš ho získať aj bez toho, že by si poslala čo len jediné tvoje foto. Ak si si istá, že spĺňaš požiadavky čo sa postavy aj čo sa tvaru tvojich rodidiel týka. V takom prípade môžeme rovno dohodnúť termín realizácie. Musíš však v tom prípade počítať s možnosťou, že predsa len niečo úplne v poriadku nebude a teda že sa

odliatok ženského rozkroku, žiaľ, nakoniec nevytvorí.

Nemusíš však odísť naprázdno ani v takomto prípade. Spomínam to vyššie: nejaký diskrétny, dokonalo anonymný a veľmi jednoduchý aj rýchly zárobok ti dokážem ponúknuť aj v takom prípade.

Ak ťa ponuka čo len trocha zaujala, ani chvíľu neváhaj a

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *