Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku pre ženu
Špeciálne ponuky

Zárobok € 20 za 10 minút absolútne bez práce. Realizácia v Bratislave aj v KE

Pre zahraničného zberateľa hľadám stále nové a nové dievčatá a ženy, ochotné nechať urobiť odliatok ženského rozkroku. Výsledné, úplne anonymné umelecké dielo končí v súkromnej zbierke. Avšak aj ty sama si môžeš odniesť exemplár ako veľmi zaujímavý, sexy a vtipný darček pre tvojho partnera.

Jedinou podmienkou na to, aby si si mohla nechať

urobiť odliatok ženského rozkroku a zarobiť € 20 okamžite na ruku

je, aby si mala viac-menej štíhle a pevné stehná a zadok. Len tak tento odliatok vyzerá skutočne podľa požiadaviek objednávateľa. Nehrá vôbec žiadnu rolu, aké máš prsia alebo či si pekná v tvári. A čo sa ochlpenia týka: pokým nemáš veľmi dlhý porast na rodidlách, tiež netreba nič riešiť. Ideálne je mať rodidlá samotné vyholené a na venušinom pahorku mať pásik alebo niečo podobne výrazné. Nie je to však podmienkou.

Priebeh výroby odliatku ženských rodidiel

  • Prídeš na miesto realizácie a po vizuálnej kontrole, že si stavbou tela na odliatok ženského rozkroku skutočne vhodná, sa okamžite začne s prípravou.
  • Dostaneš tvoj honorár € 20 v hotovosti na ruku.
  • Zatiaľ čo si vyzliekaš spodok donaha, ja namiešam špeciálnu odliatkovú zmes. *
  • Rozkročmo si čupneš nad podložku s touto zmesou, počká sa cca 2 minúty, kým stuhne – a je hotovo. Po kontrole a vyhodnotení, že sa odliatok podaril, môžeš okamžite odísť.

* Ide o dokonale a absolútne zdravotne nezávadný materiál, určený a vytvorený výhradne na tieto účely. Je 100 %-ne neškodný aj pre malé deti, netreba teda mať ani najmenšie obavy.

Z opisu priebehu vzniku odliatku rodidiel ti aj samej musí byť jasné, že viac ako 10 minút tu nie je čo riešiť. Samozrejme, vždy je možnosť rozšíriť zárobok o niečo ďalšie, podobne jednoduché a rýchle. Na želanie vysvetlím, aký okamžitý zárobok ti viem aktuálne k honoráru za výrobu odliatku rozkroku ešte ponúknuť.

Ako je uvedené v nadpise:

odliatok ženského rozkroku sa realizuje v BA aj v KE.

Podľa toho, kde ti to vyhovuje. V hlavnom meste kedykoľvek, v Košiciach podľa dohody. Chodievam tam párkrát do roka, Košice sú takou mojou druhou základňou.

Samozrejme, neriešia sa žiadne formality, nič ako zmluva atď. Práca je absolútne anonymná, 100 %-ne diskrétna a snáď netreba vysvetľovať, že nikto na svete ťa nikdy nemôže podľa odliatku tvojich rodidiel spoznať. Musela by si mať na šuške nalepené diamanty vo vzore tvojho mena či niečo podobné. A to je nereálne, prirodzene. 🙂

Ak ťa ponuka čo len trocha zaujala, ani chvíľu neváhaj a

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *