Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku pre ženu
Špeciálne ponuky

Zárobok € 20 za 10 minút absolútne bez práce. Realizácia v Bratislave aj v KE

Pre zahraničného zberateľa hľadám stále nové a nové dievčatá a ženy, ochotné nechať urobiť odliatok ženského rozkroku. Výsledné, úplne anonymné umelecké dielo končí v súkromnej zbierke. Avšak aj ty sama si môžeš odniesť exemplár ako veľmi zaujímavý, sexy a vtipný darček pre tvojho partnera. Keď aj nie hneď, tak do budúcnosti. (Aktualizované 11. 08. 2022)

Jedinou podmienkou na to, aby si si mohla nechať

urobiť odliatok ženského rozkroku a zarobiť € 20

okamžite na ruku je, aby si mala viac-menej štíhle a pevné stehná a zadok. Len tak tento odliatok vyzerá skutočne podľa požiadaviek objednávateľa. Nehrá vôbec žiadnu rolu, aké máš prsia alebo či si pekná v tvári. A čo sa ochlpenia týka: pokým nemáš extrémne dlhý porast na rodidlách, tiež netreba nič riešiť. Ideálne je mať rodidlá samotné vyholené a na venušinom pahorku mať pásik alebo niečo podobné. Nie je to však podmienkou.

Priebeh výroby odliatku ženských rodidiel

  1. Prídeš na miesto realizácie a po vizuálnej kontrole, že si stavbou tela na odliatok ženského rozkroku skutočne vhodná, sa okamžite začne s prípravou.
  2. Dostaneš tvoj honorár € 20 v hotovosti na ruku.
  3. Zatiaľ čo si vyzliekaš spodok donaha, ja pripravím špeciálnu jemnú sadrovú zmes * na vytvorenie odliatku.
  4. Bez akejkoľvek hanby či zábran si ľahneš do polohy „welcome„, ako sa jej zvykne hovoriť: široko rozkročené stehná, dohora vystrčený rozkrok, výrazne roztvorené rodidlá.
  5. Aplikujem ti na miesta, ktoré prídu do kontaktu so zmesou, ochrannú kozmetickú vazelínu. Vyrábajú sa z nej kvalitné krémy aj na tú najcitlivejšiu pokožku.
  6. Zmes čerstvo rozmiešam, opatrne a pomaly nalejem na rozkrok a dôkladne rozotriem, kde treba.
  7. Priložím spevňujúci materiál, spravidla kus látky.
  8. Potom už sa len počká sa cca 5 až 10 minút, kým zmes stuhne. Odliatok opatrne zložím z tvojho rozkroku – a je hotovo.
  9. Po kontrole a vyhodnotení, že sa (tvoj) odliatok ženského rozkroku podaril, môžeš okamžite odísť.

* Ide o dokonale a absolútne zdravotne nezávadný materiál, určený a vytvorený na tieto účely. Je 100 %-ne neškodný aj pre malé deti, netreba teda mať ani najmenšie obavy. Navyše ochranu citlivej pokožky a sliznice zabezpečuje zmienená vazelína.

Verím, že aj samej je ti z opisu priebehu vzniku odliatku rodidiel jasné, že viac ako 10 minút tu nie je čo riešiť. Samozrejme, vždy je možnosť rozšíriť zárobok o niečo ďalšie, podobne jednoduché a rýchle. Na želanie vysvetlím, aký okamžitý zárobok ti viem k honoráru za výrobu odliatku rozkroku aktuálne ponúknuť ako doplnok.

Ako uvádzam v nadpise:

odliatok ženského rozkroku sa realizuje v BA aj v KE.

Podľa toho, kde ti to vyhovuje. V hlavnom meste kedykoľvek, v Košiciach podľa dohody. Chodievam tam párkrát do roka, Košice sú takou mojou druhou základňou.

Samozrejme, neriešia sa žiadne formality, nič ako zmluva atď. Práca je absolútne anonymná, 100 %-ne diskrétna a snáď netreba vysvetľovať, že nikto na svete ťa nikdy nemôže podľa odliatku tvojich rodidiel spoznať. Musela by si mať na šuške nalepené diamanty vo vzore tvojho mena či niečo podobné. A to je nereálne, prirodzene. 🙂

Jedinou podmienkou pre

realizáciu privyrobenia odliatkom rozkroku

je mať pičku (ťažko to nazvať opisnejším slovom) roztvorenú, členitú. Čiže nie uzavretú, nevýraznú, takú akoby „zlepenú“ či „spojenú“ vulvu. Namiesto ďalšieho opisu použijem dve ukážku. Jednu pozitívnu a jednu negatívnu:

Odliatok ženského rozkroku do privátnej zbierky je príležitosťou zárobku!

„Poistenie“ zárobku za odliatok ženského rozkroku

V prípade, že sa tvoja odvaha nekončí pri tom, nechať si urobiť odliatok podľa vyššie opísaného postupu, dokážem ti takmer až garantovať, že túto prácu dostaneš. Že na toto privyrobenie budeš schválená. Stačí na to tvoj súhlas s vytvorením kratučkého videa, na ktorom z teba bude vidieť presne to, čo je z teba vidieť na odliatku samotnom. Čiže len a len detail tvojho rozkroku. Podrobnosti ti rád vysvetlím na vyžiadanie.

Ak ťa ponuka čo len trocha zaujala, ani chvíľu neváhaj a

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *