Jednoduchá brigáda pre ženu obnáša doslova iba vyzlečenie sa a sedenie
Filmovanie erotiky,  Špeciálne ponuky

Jednoduchá 10-minútová brigáda pre dievča/ženu/dámu. Bratislava, kedykoľvek

Táto jednoduchá brigáda pre ženu alebo dievča je pre teba ideálnou v prípade, že sa síce nehanbíš, no nechceš sa (pri žiadnom fotení či filmovaní) nikoho dotýkať ani nechceš, aby sa ktokoľvek dotýkal teba. Musíš sa pri nej totiž síce aspoň čiastočne obnažiť, no neprichádza k žiadnemu fyzickému kontaktu. Ide o video, na ktorom vôbec nie je vidno tvoju tvár, pretože si na ňom výlučne len odzadu. Dokonca ani nič nerobíš, iba sedíš a pozeráš sa – to je naozaj celá veda. (Aktualizované 04. 12. 2023)

STRUČNÝ SÚHRN PONUKY s názvom
“jednoduchá brigáda pre ženu”

 • ČO PRESNE – Ide o filmovanie kratučkého, max. 10-minútového pikantného klipu bez tváre modelky, bez identity, čiže dokonale diskrétne a anonymné. Ako aktérka prakticky len bez pohybu pózuješ vo vybranej polohe. Nerobíš absolútne nič.
 • KDE – Bratislava, výnimočne sú možné Košice.
 • KEDY – Platné dlhodobo, v Bratislave realizovateľné doslova kedykoľvek.
 • ANONYMITA – Absolútna. Video sa robí úplne bez tváre a identity modelky a nie je určené na zverejnenie, iba na súkromné účely.
 • ZA KOĽKO – Čistý honorár za 10-minútové pózovanie bez pohybu je € 20 okamžite na ruku.
 • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie aktérky na toto fotenie stačí akékoľvek foto postavy pre predstavu, pár slov o tebe a odkiaľ si. Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Čo presne jednoduchá brigáda pre ženu obnáša

Filmuje sa video, kde teba je vidieť iba odzadu, doslova len tvoj chrbát a zadok. Mala by si byť v podstate úplne nahá alebo v niečom extrémne sexy a dráždivom. Nerobíš vôbec nič, iba sedíš na stoličke chrbtom k objektívu. Oproti tebe sa posadí takisto úplne nahý chlap a pri pohľade na teba masturbuje až po vrchol. Hotovo.

Kde sa táto jednoduchá brigáda pre ženu koná

Filmuje sa na mieste podľa dohody. Tam, kde to tebe vyhovuje a kde sa cítiš pohodlne a bezpečne: ak sa dá a želáš si to, tak u teba doma. Ak to nejde a dáš prednosť tomu, prísť k dotyčnému do jeho priestoru, tak v jeho byte v Bratislave. S tým, že tvoj filmový partner dokonca nemá ani najmenšiu námietku voči tomu, aby vo vedľajšej izbe čakal nejaký tvoj sprievod, ak si to želáš (kamarátka alebo niekto podobný).

Celá práca trvá max. 20 minút vrátane všetkých príprav

Prakticky nie je čo riešiť a na celej tejto “práci” nemá čo trvať dlhšie…

Obaja aktéri sa vyzlečú a ty sa posadíš na stoličku. On za tvojím chrbtom nastaví a spustí kameru tak, aby bolo viditeľné, že si nahá. * Ty sa posadíš do polohy, ktorá bude pre neho dostatočne dráždivou a bude ho vzrušovať. Potom už si len on sadne tak, aby videl dobre na teba a aby kamera videla dobre naňho. Takto pred tvojím zrakom masturbuje až do orgazmu.

* Máš na chrbte alebo napr. na zadku tetovanie či výrazné znamienko, ktoré je v tejto polohe viditeľné? Žiadny problém, niečím sa prekryje. Bez problému sa to vyrieši na mieste.

Dôležité je, aby na videu bol pekne viditeľný výstrek. Podrobnosti ponuky privyrobenia pokračujú pod ilustratívnym záberom. (Prirodzene, na tomto obrázku chlap nerobí to, čo má na videu robiť aktér z tejto ponuky. Nejako podobne však majú byť účinkujúci nastavení.)

Jednoduchá brigáda pre ženu obnáša doslova iba vyzlečenie sa a sedenie

Jednoduchá brigáda pre ženu – možný termín realizácie

Doslova kedykoľvek. Toto video sa dá nafilmovať v ktorejkoľvek dennej hodine, za akýchkoľvek podmienok. Za denného aj umelého osvetlenia.

Požiadavky na aktérku tejto formy privyrobenia

 • Veková hranica nie je obmedzená.
 • Postavu musíš mať peknú na pohľad. Nemusíš byť vyslovene štíhla, pokým máš pekne stavané, súmerné telo. Na výške, veľkosti pŕs a podobných parametroch absolútne nezáleží.
 • Musíš sa vedieť uvoľniť natoľko, aby si sa dokázala bez akýchkoľvek zábran a dostatočne detailne ukázať tvojmu filmovému kolegovi. *
 • Musíš sa vedieť chovať milo a príjemne, nebyť drzá, protivná, namyslená či niečo podobné.

* Uvedom si, že ty sa síce musíš vyzliecť a “rozčapiť sa” pred totálne cudzím chlapom. Musíš teda mať v sebe kus exhibicionizmu alebo musíš vedieť “zatnúť zuby” a vydržať to. On sa však musí odhaliť úplne rovnako a navyše musí byť schopný natoľko sa uvoľniť a koncentrovať, aby dostal pri pohľade na teba erekciu. Plus musí byť schopný pred tvojím zrakom si vyhoniť a vystriekať sa. Snáď teda nemáš pochybnosti o tom, kto z vás dvoch to má ťažšie a náročnejšie. A kto má viac dôvodov hanbiť sa a cítiť nervozitu. 🙂

Jednoduchá brigáda pre ženu – honorár, odmena

Za túto doslova a do písmena 10-minútovú prácu (z opisu ti musí byť jasné, že dlhšie prosto nie je čo riešiť) je tvoj čistý zárobok € 20. V hotovosti na ruku a to skôr, než sa vôbec spustí nahrávanie. Nepíšem, že skôr, než sa vyzlečieš – to pre prípad, že by si poslala na schválenie fotky postavy tri roky staré a medzičasom pribrala 7 kg. 🙂 Žartujem, samozrejme. Údajne už sa však niečo podobné stalo. A stalo sa už aj to, že záujemkyňa o tento zárobok síce nemala problém vyzliecť sa pred svojím filmovým partnerom, no bolo pre ňu neznesiteľné, že naňho videla. Samozrejme, dajú sa jednoducho zatvoriť oči. Ak by ti to však nevyhovovalo,

je možné realizovať video alternatívnym spôsobom.

Kľakneš si na všetky štyri a vystrčíš na dotyčného zadok. Kamera bude nastavená tak, aby videla čiastočne teba a čiastočne jeho, ako masturbuje. Rovnako platí, že sa ťa nikto ani nedotkne a že z teba nebude viditeľné nič, čo by ťa mohlo identifikovať. Takže dokonalo anonymnou a diskrétnou zostáva táto jednoduchá brigáda pre ženu v každom prípade.

Ďalšia alternatíva za máličko vyšší honorár je možná,

ak ťa baví hrať rolu, predstierať.

V takom prípade sa nafilmuje niečo ako “skrytá kamera”. Scenár je vtedy približne ten, že sa sexy oblečená pohybuješ na byte a niekto ťa sleduje. Postupne sa rôznymi spôsobmi čiastočne odhaľuješ, vyzliekaš. Tvoj pozorovateľ masturbuje pri tom, ako ťa sleduje – a všetko to filmuje. Samozrejme, ani tu nie je vidno tvoju tvár ani nič, podľa čoho by ťa ktokoľvek mohol spoznať. Skontroluješ si to v nahrávke okamžite po skončení filmovania. Za takéto divadielko môžeš inkasovať € 30 alebo 50. Podľa priebehu a najmä záveru, ktorý budeš akceptovať.

Verím, že možnosť zarobiť takto smiešnym a jednoduchým spôsobom od dvadsať až do štyridsať eur ťa zaujala a preto:

Za priaznivých okolností možno ani nebudem potrebovať, aby si mi čokoľvek posielala. Vysvetlím ti behom našej komunikácie, ako je to myslené.

Účel a použitie vzniknutého videa

Videá sú údajne (podľa informácie od zadávateľa) určené pre istú zahraničnú zberateľku. Celý obchod funguje anonymne a realizátor s ňou komunikuje iba online. Úprimne napísané, nemám potrebu pátrať po tom, či je to skutočne tak, ako tvrdí a ako sa zdá. Z môjho pohľadu sprostredkovateľa sú dôležité dva zásadné fakty:

 • anonymita: ty ako modelka/aktérka ani na sekundu neukážeš do objektívu tvoju tvár a teda tento zárobok je pre teba dokonale diskrétny;
 • serióznosť: zadávateľa a zároveň aktéra tejto ponuky v jednom poznám osobne, spolupráca s ním funguje dlhodobo bez najmenšieho problému či zádrhu a dovolím si preto mojím vlastným slovom garantovať jeho korektnosť.

Táto jednoduchá brigáda pre ženu ako ponuka zárobku je zámerne označkovaná heslom “zárobok bez fotenia/točenia“. A to z toho titulu, že z teba ako aktérky videa je vidieť až zúfalo málo. Sotva to teda z tvojho pohľadu možno vôbec nazvať “filmovaním”. Napriek tomu faktu je prípustná aj možnosť realizovať tento zárobok úplne bez akéhokoľvek videa. Je s tým v takom prípade spojené isté špecifikum. Ak ťa to zaujíma, napíš mi a ja ti vysvetlím podrobnosti.


Moje ponuky absolútne prirodzene zaujímajú aj osoby poskytujúce sexuálne služby. Ak si jednou či jedným z nich, mám pre teba odkaz na organizáciu, ktorá by ti mohla pomôcť v rôznych situáciách. Preto ti vrelo odporúčam prečítať si, s čim všetkým ti OZ Odyseus môže a chce pomôcť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *