Súkromná tanečná show alebo fashion show pre jediného klienta, cudzinca
Špeciálne ponuky

Súkromná tanečná show pre jediného zahraničného diváka

Aktuálne najlukratívnejšia ponuka! Súkromná tanečná show je privyrobením bez tvorby akéhokoľvek záznamu – bez fotiek či videa. Je to teda zárobok, ktorý je dokonalo diskrétnym a po ktorom nezostávajú absolútne žiadne stopy. Je určený pre kohokoľvek s primerane peknou (nemusí byť dokonalá – určite nemusíš byť profesionálnou modelkou) postavou a s dostatočným exhibicionizmom v krvi.

Súkromná tanečná show sa odohráva v Košiciach, v Bratislave

a vo Viedni. Klientom je Nemec (hovoriaci po nemecky aj po anglicky), ktorý do uvedených miest viac-menej pravidelne jazdí za obchodným účelom. Presný termín a miesto, kde pri jeho najbližšej ceste do našich končín tento raz bude, mi dáva vedieť spravidla cca 2 týždne vopred.

Pri show ide o to, ukázať alebo predviesť mu to, čo chce vidieť

Show má začať niečím “zahaleným”, napr. niečím ako módnou prehliadkou v oblečení podľa dohody so zákazníkom. Postupne má prejsť do tanečného vystúpenia (nemusí to však byť nič profesionálne) v štýle lapdance a do vyzliekania.

Záverom má byť čo najpikantnejšia erotická show, pri ktorej má byť bez zábran vidieť všetko, čo ženské telo skrýva. Čím ďalej je tanečnica/aktérka v tejto časti show schopná a ochotná zájsť, tým vyšší môže byť zinkasovaná odmena.

Súkromná tanečná show sa odohráva na hotelovej izbe

Prítomný je okrem tanečnice len zákazník ako divák – nikto iný. Celá táto akcia trvá zhruba hodinu, nepozerá sa však na hodinky. Presná doba trvania závisí od atmosféry a od toho, čo presne si ochotná predviesť. Čím viac toho ukážeš, tým dlhšie sa klient bude pozerať a tým viac aj zarobíš.

Odmena za toto vystúpenie nie je nižšia ako € 300

Môže však narásť až na € 850 (to je najvyšší honorár, aký bol doteraz podľa mojich informácií tanečnici vyplatený). Jej výška je zložená zo základu, ktorý sa dohodne mojím prostredníctvom. A to na podklade tvojho výzoru, postavy, podľa toho, čo si ochotná predviesť a podľa tvojej prístupnosti dohodnúť medzi 4 očami so zákazníkom ďalšie rozšírenie show.

Zvyšok priebehu akcie a odmeny, ktorú si za to na súkromí so zákazníkom dohodneš, ide už mimo mňa. Je na dohode medzi tebou a tvojím divákom.

Samozrejme, v prípade, že má klient o teba záujem, súčasťou honorára je aj úhrada cestovných nákladov na miesto konania akcie.

Súkromná tanečná show – kritériá na aktérku

V žiadnom prípade nemusíš mať skúsenosti – nemusíš byť skutočnou tanečnicou ani modelkou či niečím podobným! Ponuka je vhodná aj pre úplne bežné dievča alebo mladú ženu. Pre úplnú amatérku aj pre začiatočníčku v tejto oblasti. Je rovnako vhodnou pre mladučkú študentku ako pre peknú a udržiavanú ženu v domácnosti. Kritériom je len sympatický výzor, dobrá postava a chuť aspoň trošku sa aj sama niečím takýmto zabaviť.

Jazykové znalosti nie sú potrebné žiadne. Zákazník si dokáže poradiť a buď s pomocou mňa alebo translatora sa dokáže dohovoriť s kýmkoľvek. Pričom základné podmienky sú tak či tak dohodnuté vopred cezo mňa.

Odmena sa vypláca na mieste priamo počas show

Ak je potrebné cestovné, to sa v prípade serióznej dohody posiela vopred.

Postup je taký, že v prípade tvojho záujmu sa mi ozveš – ideálne mailom a nie cez formulár. Do mailu mi totiž môžeš poslať rovno už aj fotografie pre moju prvú predstavu. Fakt je, že tento klient je na prezentačné fotky pomerne náročný, nakoľko si chce byť istý tým, s kým sa stretne. S kvalitnými zábermi ti však rád pomôžem, ich nafotenie je otázkou jedného krátkeho stretnutia.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o zárobok typu súkromná tanečná show záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť svoje veľmi lukratívne “rýchle peniaze”. 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *