Honorované holenie rozkroku, pravidelné nenáročné privyrobenie z domu
Fotenie erotiky,  Špeciálne ponuky

Každé dva týždne € 10 až € 20 za činnosť, ktorú nevyhnutne vždy urobíš tak či tak

Honorované holenie rozkroku nie je prácou pre niekoho, kto má za odmenu holiť tvoj rozkrok. Je to ponuka privyrobenia priamo pre teba. Peniaze za to, že sa oholíš. Približne každé dva týždne (možno aj častejšie) môžeš dostať príjemný honorár za činnosť, ktorú by si tak či tak robila aj bez odmeny, úplne nevyhnutne. A môžeš pri tom byť kdekoľvek na svete.

Honorované holenie rozkroku je ponukou privyrobenia

pre ktorúkoľvek ženu s tzv. bežnou, “štandardnou” postavou. Od chudej cez športovú a štíhlu až po mierne ženskejšiu. Na veku absolútne nezáleží rovnako ako na výške či celkovom vzhľade.

Podstata tejto ponuky pravidelného privyrobenia je úplne jednoduchá. Ak práve si alebo až budeš primerane zarastená, vyholíš si na venušinom pahorku pekný vzor. Vždy iný, podľa dohody. Označkuješ to a odfotíš – dokonale diskrétne a anonymne, na zábere bude čisto len a len tvoj nespoznateľný rozkrok, absolútne NIČ INÉ. Nikto na svete nemôže na podklade takého záberu spoznať teba ani nikoho iného. Práca je hotová, máš zarobené. A po pár dňoch znova. A potom zasa a zasa…

Zábery mi pošleš a ja ti vyplatím odmenu. Podrobnosti a všetky podmienky okolo toho budú nasledovať. V závere textu nájdeš aj detailný a presný návod na to,

ako presne honorované holenie rozkroku vykonávať.

V rámci Bratislavy ti rád – absolútne profesionálne, samozrejme – pomôžem či už dodaním námetu na vzor, ktorý vyholiť. Či nakreslením vzoru a/alebo jeho nafotením po vyholení (dokonca za vyššiu odmenu – viac nižšie). Avšak pokojne aj s holením samotným, ak to potrebuješ – zhodou okolností s tým mám bohaté skúsenosti.

Zámerom a zmyslom tohto “projektu” je vytvoriť fotogalériu preukázateľne slovenských vzorov holenia ženského rozkroku. Preto musí na fotke byť spomenuté označenie. Vysvetlím to nižšie.

Dĺžka chĺpkov: aby bol vzor dobre viditeľný

Niektoré vzory ako napr. srdiečko, trojuholník, písmená V alebo G lepšie vyzerajú s kratšími chĺpkami o dĺžke okolo 5 mm. Iné sú zasa zaujímavé v dlhšom prevedení: pásik, pristávacia dráha, “hitler”… Navyše rolu zohrávajú aj ďalšie faktory: akej farby máš porast, ako husto zarastáš a pod.

Presný návod na honorované holenie rozkroku

 1. Začať môžeš dvoma spôsobmi.
  • Vyholením dohladka a počkaním na zarastenie (štandardne 10 až 14 dní). V takom prípade pokračuješ potom bodom 2.
  • Ak si však vhodne zarastená, skoč rovno na bod 3 a vyhol vzor z chlpov, ktoré máš. Vzniknúť tak môže napr. “obrátená pristávacia dráha” – úplné zarastenie a cez stred hladko vyholený pás v šírke podľa tvojho vkusu. Ale aj iný vzor.
 2. V prípade, že si sa najprv oholila dohladka: chĺpky rastú rôzne rýchlo, takže až tie tvoje dosiahnu dĺžku povedzme 5 mm, pusť sa do toho.
 3. Kontúrku na pery (alebo na oči) určite máš ako asi každá žena. Tou si nakresli vzor. Čo najhrubší, masívny. Aspoň kým sa to len učíš. Začni niečím jednoduchším ako je trojuholník, kríž, Z atď. (Nepíšem o pásiku a podobných základných tvaroch, pretože tých bude určite hromada.)
 4. A zostáva už len vyhrať sa so žiletkou. Zaujímavejší, ergo zložitejší a teda automaticky aj náročnejší vzor je naozaj zvládnuteľný asi iba žiletkou, nie elektrickým strojčekom. Možno ešte takým tým “zarovnávacím”. Ale pozor! Ani zďaleka nie každý si smieš vziať do sprchy či vane!
 5. Tou istou kontúrkou, rúžom na pery alebo trebárs fixkou napíš niekam k vyholenému znaku požadovanú značku a odfoť to. Hotovo.

No a tou viackrát zmienenou značkou je písmeno P alebo ešte lepšie písmeno P v krúžku. Uvidíš to jasno na jednom z obrázkov vo fotogalérii na konci článku. Zatiaľ ide iba o graficky dorobenú značku. Reálnou fotkou ho nahradím dodatočne.

A teraz inštrukcie k samotnému foteniu. Mohlo by sa zdať, že k tomu nie je veľa čo písať – ale veru je.

Pre honorované holenie rozkroku je nevyhnutné

dodržať nasledovné pravidlá a podmienky. Aby fotky mali parametre a kvalitu, za ktorú môžem vyplatiť odmenu.

 • Dobré svetlo, veľmi silné. Ideálne je denné, ale ak máš kvalitné osvetlenie v niektorej izbe, môže byť aj umelé. Nesmieš si pri fotení sama tieniť a to ani rukou či mobilom.
 • Najrozumnejšie je fotoaparát či mobil niekam postaviť a nastaviť samospúšť. Z ruky sa fotí ťažšie.
 • Ak fotíš digitálnym foťákom alebo na iPhone, veľa toho nenastavuješ. Ak však fotíš na iný mobil, daj pozor na to, aké parametre fotiek máš nastavené. Musí byť poriadne rozlíšenie. Ak tomu nerozumieš, niekoho sa spýtaj – nemusí vedieť, čo sa chystáš fotiť, iba ti nastaví najkvalitnejšie parametre.
 • Nafotíš tak zo desať záberov, nemali by byť všetky z rovnakého uhla. Dôležité je, aby boli ostré. Rozmazaný záber je nepoužiteľný, nech by bol aj neviem ako zaujímavý a pikantný. Zaostrenie si môžeš sama overiť tak, že si fotku roztiahnutím prstov poriadne zväčšíš. Na kvalitnom a ostrom zábere by si mala vedieť rozoznať doslova každý jeden chĺpok.

Fotky mi musíš poslať v ich pôvodnej, plnej kvalite. Za úplne najjednoduchší a zároveň najdiskrétnejší spôsob považujem poslanie cez uschovna.cz. Ako sama uvidíš, keď klikneš, postup je až trápne jednoduchý a intuitívny. Mail odosielateľa si môžeš vymyslieť, napr. niečo ako ja@ja.sk.

Ďalšími možnosťami sú: poslanie mailom na ja@andymoravek.sk alebo cez whatsapp na 0915 122 222. Musíš si však vopred nastaviť posielanie fotiek v plnej, pôvodnej kvalite. Potom je ešte cesta nahratia zozipovaných záberov na nejaký cloud (uloz.to a pod.). Ak to zvládneš, môžeš to využiť. V žiadnom prípade nesmieš fotografie poslať cez messenger. Tam totiž dochádza k obrovskej kompresii, čiže brutálnej strate kvality.

Honorované holenie rozkroku je z tvojej strany hotové

Môžem ti vyplatiť odmenu. Za jeden vzor čiže jednu sadu fotografií je honorár € 10. Týchto € 10 dostaneš vždy za každý ďalší vzor. Ak rýchlo zarastáš, tak aj každý týždeň. Bežne ale po úplnom vyholení narastú potrebné chĺpky cca za 10 až 14 dní.

Výplata zárobku prebieha dohodnutým spôsobom: pokojne v hotovosti, ak si po ňu prídeš. Štandardne prevodom na akýkoľvek účet alebo totálne anonymne cez PayPal.

Oholenie rozkroku za honorár môže to byť ocenené

aj sumou € 20. A to v prípade, že budú splnené isté podmienky a prídem si to nafotiť ja sám zrkadlovkou. Ty si zároveň ušetríš “námahu” s fotením a posielaním. Ak si z Bratislavy a zaujíma ťa to, môžeme si o tom napísať individuálne.

Tak či tak: technicky vzaté dostaneš týmto spôsobom peniaze za niečo, čo by si aj tak bola urobila. Akurát že sa musíš pohrať s vyholením vzoru a následne s nafotením vlastnej ozdobenej pičky. Absolútne a dokonale diskrétne, 100 %-ne anonymne.

Opisovať tu vzory, ktoré je možné vyholiť, by bolo šialenstvom. Sú ich desiatky. Vidíš to sama na fotkách a spomeniem ich tu len zopár aj slovne: kríž, písmená V, X, G, opačná pristávacia plocha (po stranách chlpy, v strede vyholený pás), prerušovaná čiara, štvorec, blesk atď., atď., atď. Napokon, hromadu vzorov pre inšpiráciu uvidíš na nasledovných záberoch. Pridávam k nim jeden ukážkový, maximálne vydarený detailný záber veľmi extravagantnej úpravy pičky. A tiež spomínaný vzor, ako by mal približne vyzerať požadovaný znak (ešte lepší by bol v krúžku). No a ak ťa ponuka zaujala, nič neodkladaj a


Moje ponuky absolútne prirodzene zaujímajú aj osoby poskytujúce sexuálne služby. Ak si jednou či jedným z nich, mám pre teba odkaz na organizáciu, ktorá by ti mohla pomôcť v rôznych situáciách. Preto ti vrelo odporúčam prečítať si, s čim všetkým ti OZ Odyseus môže a chce pomôcť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *