Fotenie aktov v Košiciach, vhodné aj pre začiatočníčky. Fotky do portfólia
Fotenie aktov,  Fotenie erotiky

Fotenie aktov, možné aj bez tváre, aj pre začiatočníčky, možnosť získať portfólio

Fotenie aktov nie je možnosťou zárobku iba pre profesionálne a dokonalo stavané modelky! Na tomto mieste ti ponúkam takéto fotenie v Bratislave alebo v Košiciach. Pekne zarobíš a navyše si odnesieš krásne prezentačné zábery do tvojho portfólia. Na vlastnú prezentáciu alebo jednoducho pre radosť. Úroveň tvojich skúseností pritom nehrá ani tú najmenšiu roku. (Pôvodne publikované 02. 11. 2019)

STRUČNÝ SÚHRN PONUKY s názvom
“fotenie aktov v BA, KE aj celej SR”

 • ČO PRESNE – Ide o fotenie s tvárou alebo bez tváre modelky. V pikantnosti od spodnej bielizne cez topless až po akt – úplne decentný alebo aj o niečo “otvorenejší”. Podľa dohody medzi tebou a fotografom. Vo fotogalérii nižšie nájdeš ukážkové zábery pre jasnú predstavu.
 • KDE – Bratislava, Košice, niekedy Poprad, no po dohode aj kdekoľvek inde na Slovensku.
 • KEDY – Kedykoľvek – ponuka je platná permanentne a dlhodobo.
 • ANONYMITA – Je možná. Fotky môžu byť bez tváre alebo s tvárou. Anonymita je v tomto prípade vecou dohody a závisí od nej výška honorára.
 • ZA KOĽKO – Čistý honorár pre modelku sa pohybuje okolo € 100 za 2-hodinové fotenie. Jeho výška sa v tomto prípade vždy stanovuje individuálne. Závisí od pikantnosti fotiek a vyžadovanej (ne)anonymity.
 • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie modelky na toto fotenie sú nevyhnutným základom aspoň nejaké fotky a základné údaje o tebe ako výška, skúsenosti (nie sú nevyhnutné) s fotením a odkiaľ si. Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Často je lepšie niečo ukázať ako zdĺhavo opisovať – tu sú preto ukážkové vzory toho,

ako by toto fotenie aktov mohlo a malo vyzerať.

Ako by mali vyzerať fotografie, ktoré pri ňom vzniknú:

Pri tejto ponuke na výber máš troch z základných možností.

Prvou je čisto iba zárobok, čiže fotenie za honorár.

Výška honorára za fotenie aktov v Bratislave alebo Košiciach (príp. aj v Poprade alebo jeho okolí) * môže byť veľmi rozdielna a závisí od:

 • faktu, či dovolíš fotiť aj tvoju tvár;
 • ak áno, tak od tvojho výzoru, samozrejme – nielen od krásy tváre, ale aj od toho, ako sa vieš tváriť a nakoľko fotogenickou si;
 • postavy, prirodzene – toto je pri tomto fotení jedným z najdôležitejších kritérií (i keď aj menej dokonalé postavy, pokým sú súmerné a ladné, môžu nádherne ukázať na záberoch);
 • tvojich skúseností s pózovaním resp. od tvojej šikovnosti v prípade, že si úplnou začiatočníčkou
 • a tvojej (ne)hanblivosti.

* Lokalitu si na fotenie aktov vyberáš ty sama spomedzi uvedených troch miest. Od tvojho výberu závisí, ktorý fotograf ťa vlastne bude fotiť.

Presná odmena sa stanovuje diskusiou s fotografom na podklade fotiek, ktoré mi pošleš. A následne na osobnom stretnutí s ním, samozrejme, ak je to technicky možné. Spravidla je však jej výška okolo € 100 za zhruba dvojhodinové pózovanie.

Druhou možnosťou je fotenie typu TFP

Ak ti tento výraz nič nehovorí a nechce sa ti čítať dôkladné vysvetlenie pojmu tfp na wikipédii, stručne vysvetlím. Namiesto honorára dostaneš za tvoje pózovanie špičkové, reprezentatívne fotografie do tvojho portfólia na vlastnú prezentáciu. Pretože ak máš záujem privyrábať si akýmkoľvek fotením či niečím podobným, tak kvalitný tzv. book je nevyhnutným základom. A profesionálne štúdiá za vytvorenie niečoho podobného pýtajú poplatky v stovkách eur, niektoré až do tisícky.

Poslednou z možností je kombinácia honorára a fotiek

do tvojho booku. Čiže dostaneš aj honorár, aj pár fotografií. Podľa toho, na akej výške honorára sa s fotografom (mojím prostredníctvom, samozrejme) dohodneš, toľko krásnych, špičkovo upravených prezentačných fotografií získaš. V pomere: čím nižší honorár budeš akceptovať, tým viac sa rozšíri tvoje portfólio.

Ak nemáš problém ukázať viac, než tie decentné pózy na vzorových záberoch aktov v prvej fotogalérii vyššie (či už s tvárou alebo úplne bez tvojej identity), bude ťa zaujímať toto fotenie pikantných aktov v hlavnom meste. Taktiež ak sa ti nechce čakať na schválenie, na dohodnutie honorára a termínu atď., atď., sú pre teba vhodné aj ďalšie ponuky z môjho webu. Prezri si všetky ponuky bez schvaľovania modelky/aktérky niekým ďalším (ako v prípade fotenia aktov fotografom…), za ktoré môžeš získať rýchle prachy doslova takmer okamžite.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o takéto fotenie aktov záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne na Záhorí či v ponúkaných Košiciach, pretože tam všade sa z času na čas vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Na záver nasleduje ešte galéria troch

fotografií, ktoré neprezentujú vyslovene fotenie aktov.

Zato ukazujú skutočné pôvodné autorské zábery košického fotografa, ktorý ako jeden z troch producentov stojí za touto ponukou. Pre tvoju jasnú predstavu, akým štýlom a ako kvalitne fotí. A teda aké fotografie môžeš získať v prípade, že budeš mať záujem:


Moje ponuky absolútne prirodzene zaujímajú aj osoby poskytujúce sexuálne služby. Ak si jednou či jedným z nich, mám pre teba odkaz na organizáciu, ktorá by ti mohla pomôcť v rôznych situáciách. Preto ti vrelo odporúčam prečítať si, s čim všetkým ti OZ Odyseus môže a chce pomôcť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *