Ako jednoducho zarobiť peniaze: rýchly, diskrétny zárobok pre ženu
Filmovanie porna,  Špeciálne ponuky

Dokonale jednoduchá a diskrétna ponuka: krátka živá show bez foto či videa za € 100

Ak si žena hľadajúca možnosť, ako jednoducho zarobiť peniaze, si tu absolútne správne. Našla si ponuku, ako zarobiť 100 eur za dvadsať minút niečoho, čo pri ani najlepšej vôli nemožno nazvať prácou. Navyše je ponúkaný zárobok aj okamžitý (peniaze hneď na ruku), dokonale diskrétny a absolútne anonymný. Aby bol tento úvod objektívny, je potrebné napísať, že ide zároveň o zárobok výrazne pikantný.

Tento web, vytvorený práve na ten účel, je vlastne plný

návodov na to, ako jednoducho zarobiť peniaze.

Tento konkrétny návod, tip, resp. konkrétna ponuka je spomedzi nich snáď najjednoduchšou. V tom zmysle, že ponúka najvyšší zárobok za najkratší čas. A za naozaj smiešnu, vlastne až trápne jednoduchú činnosť. Keď aj, ako bolo spomenuté, veľmi pikantnú.

STRUČNÝ SÚHRN PONUKY s názvom
“ako jednoducho zarobiť peniaze”

  • ČO PRESNE – Ide o predvedenie erotickej show bez akéhokoľvek fotenia či filmovania a teda bez najmenšej stopy, ktorá by po realizácii zostala.
  • KDE – Bratislava, diskrétny súkromný byt.
  • KEDY – Kedykoľvek, ponuka je platná po celú dobu zverejnenia. Realizácia je možná viac-menej okamžite po tvojom prihlásení sa o ňu.
  • ANONYMITA – absolútne a nespochybniteľne 100 %-ná. Bez akéhokoľvek typu záznamu, bez jedinej stopy.
  • ZA KOĽKO – Čistý honorár pre aktérku je € 100 za cca 20-minútovú zábavku. V prípade akceptovania naozaj zaujímavého priebehu je možné nikoľkonásobné opakovanie.
  • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie aktérky na túto show sú nevyhnutným základom fotografie postavy a údaje o tebe ako je vek, výška či prípadné skúsenosti (vôbec nie sú nevyhnutné). Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Podstatou ponuky ako jednoducho zarobiť peniaze

je predvedenie show. Nemusí ísť vyslovene o show sexuálnu – o kopuláciu čiže súlož. V princípe stačí predviesť určité hrátky sexuálneho charakteru smerujúce k vyvrcholeniu tvojho mužského spoluaktéra. Presný obsah predvedenej show je vecou dohody. Závisí do istej miery od tvojho zmyslu pre zábavu a najmä od toho, či chceš, aby zostala otvorenou možnosť tento zárobok zopakovať a to aj niekoľkokrát. Tvojím partnerom pre show by bol samotný autor tohto webu, Andy Morávek. Platiacim divákom tejto show je istý sympatický a pohodový tridsiatnik z Bratislavy.

Podstatou tohto konkrétneho spôsobu,

ako jednoducho zarobiť peniaze, je výstrek.

Ten musí nevyhnutne skončiť vnútri v tebe, v tvojej vagíne (keď to teda napíšem takto odborne). To je v hlbokej podstate zmyslom a základom tohto privyrobenia. Práve za to dostaneš tvoj honorár: zahráš na 20 minút Andyho partnerku, * dohodnutým spôsobom sa spoločnými silami dopracujete k jeho výstreku. A necháte sa na to celé pozerať zmieneného platiaceho diváka. Ten sa istým okrajovým spôsobom do tejto show tiež zapojí – viac detailov o tom získaš na vyžiadanie, až prejavíš o ponuku vážny záujem.

* Samozrejme, dotyčný vie, že nie sme reálny pár. Nehrá to žiadnu rolu. Ide len o divadlo a jeho záver.

Veľmi dôležitými v tomto kontexte sú dva fakty. Po prvé, pred show samotnou uvidíš úplne čerstvé a teda maximálne 3 týždne staré testy tvojho partnera. Ako doklad jeho absolútne 100 %-ného zdravotného stavu. A po druhé, Andy má vazektómiu. Vďaka tomu je pre teba neškodným a nehrozí ani len to najmenšie riziko v prípade, že neberieš antikoncepciu.

Tvoj honorár za opísanú živú show je € 100,

ako už bolo vyššie v texte viackrát spomenuté. Na tvoj zárobok nebudeš čakať, dostaneš ho v hotovosti do ruky okamžite po skončení show. Celá akcia sa uskutoční v diskrétnom súkromnom byte v okolí bratislavskej Mladej Gardy.

Viac info o tom ako jednoducho zarobiť peniaze

dostaneš priamo odo mňa ako sprostredkovateľa a aktéra zároveň. Ak sa poznáme, spolupracovali sme už na niečom alebo máme spolu nejakú skúsenosť, kontaktuj ma spôsobom, ktorý preferuješ. Tu nájdeš všetky moje kontakty. V prípade, že by sa touto cestou, ako jednoducho zarobiť peniaze, naša spolupráca iba začala, odporúčam vyplniť tento formulár. Prirodzene, nezabudni poslať aj fotografie – bez nich nemá vyplnenie formulára vôbec žiaden význam.


Možno si si všimla, že táto ponuka ako jednoducho zarobiť peniaze je zaradená aj do rubriky “filmovanie porna”. Napriek faktu, že ako v texte viackrát zdôrazňujem,

nevytvára sa pri nej žiaden obrazový ani zvukový záznam.

Je tomu tak preto, lebo je zaujímavou (aj) pre záujemkyne, ktoré chcú zarábať napr. účinkovaním v amatérskom porne bez tváre. Takto ho nájdu v tej sekcii, ktorú dotyčné navštevujú.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *