Rýchly a diskrétny zárobok = okamžité peniaze pre dievča/ženu s odvahou
Filmovanie erotiky,  Fotenie erotiky

Ponuka štartovacia alebo na rýchle prilepšenie: € 50 za pohodovú hodinku

Táto ponuka je pre teba ideálnou v prípade, že začínaš alebo len chceš začať zarábať rýchle peniaze. Alebo v prípade, že chceš skúsiť, či na to máš. Či je rýchly a diskrétny zárobok z mojej ponuky pre teba vhodný a prijateľný.

Je to ponuka na rozbeh, ponuka tvojho možno úplne prvého zárobku dokonalo diskrétnou a veľmi jednoduchou formou.

Rýchle peniaze = rýchly a diskrétny zárobok

  • Ak máš v úmysle spolupracovať so mnou dlhodobejšie, táto ponuka našu spoluprácu naštartuje.
  • Ak si chceš overiť, či máš výzor príp. schopnosti na to, privyrábať si spôsobom, ktorý ponúkam, toto je ideálna možnosť.
  • Ak si chceš otestovať, či dokážeš prekonať vlastné zábrany a vyzliecť sa pred objektívom, je táto ponuka najlepšou príležitosťou na Slovensku, ako to zistiť. Bez stresu a bez najmenšej traumy v prípade, že by to nevyšlo.
  • Priam geniálnou je táto moja ponuka v prípade, že veľmi stojíš o spoluprácu so mnou, avšak nie si z Bratislavy a je pre teba náročné (po stránke nákladov) pricestovať do hlavného mesta len za účelom zoznámenia sa so mnou. Pretože to je skutočne pomerne nevyhnutné v prípade záujmu o naozaj kvalitnú, plnohodnotnú spoluprácu.
  • Tento rýchly a diskrétny zárobok je však možné využiť aj v prípade, že ti nejde o nič iné, iba o okamžité zaplátanie menšej finančnej krízy.

Rýchly a diskrétny zárobok = fotenie a filmovanie

Jedno aj druhé v absolútne nenáročnej, maximálne jednoduchej forme. Celá práca môže v prípade tvojej šikovnosti trvať len necelú hodinku, maximálne si vyhradzujem necelé hodiny dve. Zárobok je okamžitý, takže sú to hneď zarobené peniažky. Preto je to ZÁROBOK RÝCHLY.

Ako fotenie tak filmovanie v rámci tejto ponuky sú bez tvojej tváre a bez identity. Bez akejkoľvek možnosti, aby ktokoľvek zistil, že aktérkou si (bola) ty. Taktiež sa neriešia žiadne formality ako nejaká zmluva a pod. Nezostanú vôbec žiadne stopy. Preto je to ZÁROBOK DISKRÉTNY.

Čo presne sa 45 až 90 minút fotí a filmuje?

Ešte raz na tomto mieste vysvetlím, že trvanie tejto práce je viac-menej len v tvojich rukách. Je na tvojej šikovnosti, ako ti pôjde pózovanie pri fotení. Rovnako ako je na tvojej šikovnosti, ako rýchlo bude hotové video.

Samozrejme, rozdiel je aj v tom, či chceš doletieť, nacvakať fotky (lebo si profík v pózovaní), bleskovo zbuchnúť video – a už aj letieť preč. Alebo chceš mať pohodu, vypiť si so mnou pred, po alebo pomedzi prácu dobré espresso, pokecať o možnej ďalšej spolupráci a/alebo len tak o živote… Preto píšem, že tento rýchly a diskrétny zárobok môže trvať 45 minút, ale môžu to byť aj necelé a pohodové dve hodinky.

Preferujem a vyslovene odporúčam túto formu privyrobenia totálnym začiatočníčkam alebo záujemkyniam, ktoré prinajmenšom so mnou ešte nespolupracovali. Pri tejto práci sa veľmi dobre otestujú ako tvoje schopnosti a šikovnosť, tak naše vzájomné fungovanie.

Prvou časťou práce je fotenie bez tváre

Fotíš sólo a to hlavne detaily tvojho tela. Aby som to tu zbytočne podrobne neopisoval, mrkni na túto ponuku fotenia z domu (choď až na úplný koniec textu). Fotky majú byť veľmi podobného typu s tým, že sa použijú určité logá. O tom viac osobne.

Druhou časťou práce je video, rovnako diskrétne

Jeho najväčšou prednosťou a výhodou okrem toho, že je bez tvojej tváre a teda dokonale anonymné, je fakt, že ty sama určuješ jeho priebeh a scenár. Všetky detaily o tom si prečítaj v ponuke najjednoduchšieho zárobku.

Kde sa rýchly a diskrétny zárobok uskutoční?

Za tými to rýchlymi peniazmi treba spravidla prísť za mnou do Bratislavy. Nie je však vylúčené, aby som v prípade rozumnej a serióznej dohody pricestoval ja za tebou.

Záujem? Nemáš na čo čakať,

Prirodzene, dokážem pochopiť, ak ťa v prípade, že sa ešte vôbec nepoznáme, zaujíma hlavne to, čo je Andy Sebastian Morávek vlastne zač. 🙂 Čítaj a ak potrebuješ, pokojne sa ma na čokoľvek spýtaj.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *