Fotenie z domu môže byť tým najjednoduchším zárobkom. Neseď, zarábaj!
Fotenie erotiky

Privyrob si Z DOMU najjednoduchším a najzábavnejším spôsobom

Že sa dá privyrobiť si erotikou aj “bezkontaktne” a teda z domu, dokonca aj počas zúrenia koronavírusu – o tom svedčí táto ponuka. Prinášam ti možnosť speňažiť tvoju vlastnú domácu zábavu. Ide o fotenie z domu, o nafotenie vlastných pikantných detailov bez tváre.

Fotenie z domu je ponukou pre ženy, samozrejme. Nie je však vylúčené, aby si ako chlap nahovoril na jej realizáciu manželku, milenku či prosto kamarátku. Veď peniažky zadarmo sa môžu zísť každému.

Privyrobenie z domu zaberie asi 30 minút

Nafotiť treba fotky toho typu, ako uvidíš vo fotogalérii na konci článku. Podmienky na to, aby som tvoje “dielo” od teba odkúpil, sú nasledovné:

 • Na fotkách musíš byť perfektne osvetlená. Odporúčam toto fotenie z domu realizovať za denného svetla.
 • Na záberoch musí byť vidieť, že si sa fotila sama. Mala by teda byť vidieť časť tvojej ruky držiacej mobil/kameru alebo treba odfotiť svoj obraz v zrkadle. Pozri si vzory o kúsoček nižšie. (V skutočnosti ti môže niekto pomáhať, ale musí fotiť mobilom alebo aparátom, ktorý TY budeš držať v ruke. Že spúšť stlačil niekto iný, to na fotke nevidno.)
 • Fotky musia mať obrovské rozlíšenie a vysokú kvalitu. Na iPhone sa to zmeniť nedá, ten fotí vždy na maximum – ale na androide (Samsung, Lenovo atď.) a ostatných systémoch (napr. Nokia) si treba vopred skontrolovať nastavenia kamery. Aby si fotila v najväčšom rozlíšení a nie vo formáte nejakých smiešnych 1500×1000 pixelov.
 • Zábery musia byť ostré (preto zmienené poriadne svetlo) a zaostrené na to, čo je na zábere tým najzaujímavejším. Tým sa myslí spravidla rozkrok a nie vlasy alebo skriňa za tebou…
 • Z množstva záberov, ktoré pošleš – odporúčam minimálne tak 50 – sa musí dať vybrať ASPOŇ 30 NAOZAJ KVALITNÝCH FOTIEK po všetkých stránkach. Čiže aj pekných, aj ostrých a aj dostatočne pikantných.

Dovolím si pridať radu, čo urobiť, ak si nie si istá, či dokážeš urobiť zábery v potrebnej kvalite, či fotíš dostatočne pikantné pózy atď., atď. Vtedy mi jednoducho pošli pár ukážok. Pozor! Pošli ich jedine na mail! Určite nie cez napr. messenger. Iba mailom prídu fotky v pôvodnej kvalite, všade inde by som ich dostal zmenšené a skomprimované. A to by nám nič neprinieslo.

Viac o postupe ako presne na to a čo presne treba nafotiť nájdeš nižšie.

Požiadavky na teba, ak máš záujem o fotenie z domu

 • Neskúmam tvoj vek – z právneho hľadiska nehrá žiadnu rolu, nakoľko fotografie sú anonymné a nie je technicky možné určiť, kto je na nich vlastne reálne zachytený. Horná hranica je obmedzená len postavou.
 • Postava musí byť pekne stavaná, súmerná, pevná. Nemusíš byť super-štíhla ani vyslovene športovec.
 • Musíš vedieť nafotiť kvalitné fotky po technickej stránke a nesmieš sa ani trocha hanbiť ukázať tie najdivokejšie detaily tvojho tela.

Fotenie z domu je honorované sumou € 20

Za polhodinovú zábavu samej so sebou alebo s partnerom je to určite príjemná odmena. I keď nejde o prevratnú sumu. V prípade, že tvoje fotografie zožnú úspech, niet dôvodu nezopakovať fotenie hneď po pár dňoch znovu. A znovu. A znovu.

Čo sa týka mojej serióznosti a toho, “či ti naozaj pošlem honorár”… Ak ma poznáš, nie je čo riešiť. Vieš, že nie som žiadny chrapúň a že svedomie by mi nedalo, odrbať niekoho. Že je to v mojom prípade jednoducho úplne absurdná predstava. Ak ma nepoznáš, odporúčam googliť. Inak ťa o mojej serióznosti nemám ako presvedčiť.

Ako presne na to ísť, čo vlastne fotiť a čo potom s tým

Pár fotiek (tak zo desať) potrebujem decentnejších a odfotených na šírku čiže s mobilom na ležato. Stačí hore bez alebo prosto niečo také menej pikantné. Vyzerať to má cca takto s tým, že tieto ukážky majú totálne mizernú kvalitu, majú ti ukázať iba ako držať mobil:

Ostatné zábery (ako som spomínal, musím byť schopný vybrať spomedzi nich minimálne 30 naozaj kvalitných a veľmi pikantných fotiek) majú byť v asi takéto:

Fotky v štýle široko rozkročené nohy, prstami roztvorená šuška, roztiahnutý zadok. Môžeš sa ľubovoľne hrať so sebou prstami či zapojiť akýkoľvek predmet. Môžeš sa nafotiť pri cikaní či v sprche. Dokonca sa môžete s partnerom nafotiť aj pri sexe… Pri týchto fotkách už nehrá žiadnu rolu, či budú na šírku alebo na výšku.

Fantázii sa medze nekladú, toto fotenie z domu nie je v podstate ničím obmedzené. Kúpim akékoľvek fotky, ktoré budú mať potrebnú kvalitu a budú dostatočne pikantné, divoké, dráždivé. Celý “balík” fotografií (z praktického hľadiska najlepšie “zozipovaný”) treba nahrať/uploadovať na nejaký cloud ako je napr. uloz.to alebo mi ich cez uschovna.cz poslať na adresu ja@andymoravek.sk.

Odmenu za fotenie z domu vyplatím okamžite

po stiahnutí balíčka, jeho rozbalení a po tom, ako nájdem potrebných zopár záberov na šírku a minimálne 30 super-pikantných záberov. Tak ako to opisujem vyššie.

Na záver ešte kontakty na mňa a ukážky, ako by mali vyzerať zábery. Tvoje fotenie z domu však musí byť v neporovnateľne lepšej kvalite (a vlastne aj pikantnejšie) než v akej sú nasledovné fotky. A bez tváre, samozrejme. Na mnohých záberoch, ktoré som použil ako ukážky, by nebol býval žiadny problém dať si mobil/fotoaparát pred tvár alebo jednoducho nedať tvár do záberu… Ide len o ukážky pre predstavu:

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

2 komentáre

 • Nika

  Bože tie ženy urobia pre peniaze všetko aj sa holé nafotia .. kam už tento svet speje 🤦🤦🤦
  Mňa by to v živote nenapadlo nafotiť sa tak. Aj keby my dal milión eur ani za svet by som to neurobila.!!! Nikdy!!!!
  Kurva fix spamätajte sa vy hlúpe busy!! … Choďte robiť nejakú užitočnejšiu robotu ako toto!!

  • Andy Morávek

   😀 😀 😀 Samozrejme, mohol som takto nekonečne irelevantný a zbytočný komentár jednoducho zmazať a nezapodievať sa ním viac. Ale je tu jedna okolnosť, ktorá by ma zaujímala. A síce AKO sa niekto takto prudérny, nemoderný a konzervatívny vôbec dostal k tomuto webu? A prečo si prezeral ponuky na ňom…?! 😀 😀 😀

   “Nika”, to si si naozaj nevšimla, kým si nedočítala do konca, o čo tu vlastne ide? Veď si sa po správnosti mala hneď na začiatku prežehnať a rýchlo zmazať tento web z histórie prehliadača, pre istotu. Či?

   A “busy” zrejme mali byť “husy”. Ak by niekto nepochopil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *