Fotenie výstreku na zadok a pózovanie v legínach ako diskrétny zárobok
Fotenie erotiky,  Špeciálne ponuky

“Legínovo-zadkové” pózovanie plus fotenie výstreku na zadok

Práca asi na 30 minút, realizácia v Bratislave, ale po dohode aj kdekoľvek inde na Slovensku. Zložená z dvoch častí. V úvode fotenie, ako sa obliekaš (len) do obtiahnutých lesklých čiernych legín (tie poskytuje produkcia). Následne fotenie výstreku na zadok. To všetko bez tvojej tváre a za zaujímavú odmenu.

Fotenie výstreku na zadok prebieha

na súkromnom byte. Fotí profesionálna fotografka, ktorá je – zvlášť pre začiatočníčku – zároveň aj istým garantom seriózneho prístupu. Mužským aktérom je samotný zberateľ týchto fotografií.

Priebeh fotenia je jednoduchý:

  • Krok 1: vyzliekaš si tvoje pôvodné oblečenie a obliekaš si obtiahnuté lesklé čierne legíny. Ako bolo spomenuté, dodáva ich sám zberateľ, smieš si ich po fotení nechať ako bonus.
  • Krok 2: v legínach pózuješ podobným spôsobom ako na nasledujúcich záberoch. Fotia sa prevažne pózy odzadu s výrazne vystrčeným zadkom.
  • Krok 3: pomaly a postupne si legíny sťahuješ pod zadok. Rôzne sa rozťahuješ a dotýkaš sa vlastnej nahej prdelky. Potom ti zadok ohmatá tvoj foto-partner.
  • Krok 4: samotné fotenie výstreku na zadok. Aktér popri ohmatávaní tvojho vystrčeného zadku masturbuje a sám sa privedie k vrcholu. Na jeho pokyn si poriadne roztiahneš polovice, aby ejakulát mohol pomaly stiecť po štrbine medzi nimi.

Samozrejme, všetky opísané kroky musí fotografka kvalitne zachytiť. Preto ich treba robiť pomaly a riadiť sa pokynmi jej alebo producentovými. Počas celého fotenia máš hlavu tak, že by nebolo možné zachytiť tvoju tvár ani ak by to niekto chcel. To dáva tomuto foteniu a tejto práci punc spoľahlivej diskrétnosti a anonymity.

Honorár za fotenie výstreku na zadok

je € 30 za túto cca 15-minútovú prácu. Vyplatený je v hotovosti bez prostredne po fotení.

Ak ťa zaujala táto jednoduchá a rýchla možnosť zaujímavého privyrobenia, nešpekuluj dlho a

Niektorou z online foriem alebo na osobnom stretnutí v Bratislave, na Záhorí príp. v Košiciach (tam všade sa pohybujem) preberieme tvoje doplňujúce otázky. Potom zostane už len dohodnúť termín fotenia na podklade ukážkových fotografií, ktoré producent nevyhnutne vyžaduje.

Má na to dva dôvody:

  • On sám totiž musí na fotenie do Bratislavy alebo niekam za tebou docestovať.
  • Toto fotenie výstreku na zadok má záujem realizovať len s modelkou s preňho pekným a atraktívnym pozadím. Posudzuje to výlučne on sám. Ja sa dokážem vyjadriť v tom zmysle, že na to, aby záujemkyňu schválil, nemusí mať zadok vyslovene štíhly. I keď pri takom je úspech takmer istý. Ale aj plnší zadok a/alebo modelka so širšími bokmi má veľkú šancu na úspech.

Fotografie tvojho zadku producentovi prepošlem

a po tvojom schválení sa kompromisne dohaduje termín. Producent je flexibilný a z jeho strany nie je žiadnym problémom dohodnúť fotenie výstreku na zadok hneď v ten deň alebo v nasledujúci. No a má ísť o zopár záberov toho typu ako na ukážke vedľa. Nafotiť sa môžeš sama alebo môžeš niekoho požiadať. V prípade, že nemáš k dispozícii väčšie zrkadlo, postav niekde mobil a nastav samospúšť. Predkloniť, vystrčiť prdel, cvaknúť. Hotovo. Je to otázkou dvoch minút. A je dobre dať pozor na kvalitu záber – na jeho ostrosť, dostatok svetla, rozlíšenie. Čím kvalitnejšie – a zo skúsenosti viem, že aj čím odvážnejšie – fotky pošleš, tým spoľahlivejšie túto prácu a zárobok za ňu získaš.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *