Fotenie výstreku na zadok a pózovanie v legínach ako diskrétny zárobok
Fotenie erotiky,  Špeciálne ponuky

„Legínovo-zadkové“ pózovanie plus fotenie výstreku na zadok

Práca asi na 30 minút, realizácia v Bratislave, ale po dohode aj kdekoľvek inde na Slovensku. Zložená z dvoch častí. V úvode fotenie, ako sa obliekaš (len) do obtiahnutých lesklých čiernych legín (tie poskytuje produkcia). Následne fotenie výstreku na zadok. To všetko bez tvojej tváre a za zaujímavú odmenu.

Fotenie výstreku na zadok prebieha

na súkromnom byte. Fotí profesionálna fotografka, ktorá je – zvlášť pre začiatočníčku – zároveň aj istým garantom seriózneho prístupu. Mužským aktérom je samotný zberateľ týchto fotografií.

Priebeh fotenia je jednoduchý:

  • Krok 1: vyzliekaš si tvoje pôvodné oblečenie a obliekaš si obtiahnuté lesklé čierne legíny. Ako bolo spomenuté, dodáva ich sám zberateľ, smieš si ich po fotení nechať.
  • Krok 2: v legínach pózuješ podobným spôsobom ako na nasledujúcich záberoch. Fotia sa prevažne pózy odzadu s výrazne vystrčeným zadkom.
  • Krok 3: pomaly a postupne si legíny sťahuješ pod zadok. Rôzne sa rozťahuješ a dotýkaš sa vlastnej nahej prdelky. Potom ti zadok ohmatá tvoj foto-partner.
  • Krok 4: samotné fotenie výstreku na zadok. Aktér popri ohmatávaní tvojho vystrčeného zadku masturbuje a sám sa privedie k vrcholu. Na jeho pokyn si poriadne roztiahneš polovice, aby ejakulát mohol pomaly stiecť po štrbine medzi nimi. Fotografka musí všetko dôkladne zachytiť.

Samozrejme, všetky opísané kroky musí fotografka kvalitne zachytiť. Preto ich treba robiť pomaly a riadiť sa pokynmi jej alebo producentovými. Počas celého fotenia máš hlavu tak, že by nebolo možné zachytiť tvoju tvár ani ak by to niekto chcel. To dáva tomuto foteniu a tejto práci punc spoľahlivej diskrétnosti.

Honorár za fotenie výstreku na zadok

je € 90 za túto cca 15-minútovú prácu. Vyplatený je v hotovosti bez prostredne po fotení.

Ak ťa zaujala táto jednoduchá a rýchla možnosť zaujímavého privyrobenia, nešpekuluj dlho a

Niektorou z online foriem alebo na osobnom stretnutí v Bratislave, na Záhorí príp. v Košiciach (tam všade sa pohybujem) preberieme tvoje doplňujúce otázky. Potom zostane už len dohodnúť termín fotenia na podklade ukážkových fotografií, ktoré producent nevyhnutne vyžaduje.

Má na to dva dôvody:

  • On sám totiž musí na fotenie do Bratislavy alebo niekam za tebou docestovať.
  • Toto fotenie výstreku na zadok má záujem realizovať len s modelkou s preňho pekným a atraktívnym pozadím. Posudzuje to výlučne on sám. Ja sa dokážem vyjadriť v tom zmysle, že na to, aby záujemkyňu schválil, nemusí mať zadok vyslovene štíhly. I keď pri takom je úspech takmer istý. Ale aj plnší zadok a/alebo modelka so širšími bokmi má veľkú šancu na úspech.

Fotografie tvojho zadku producentovi prepošlem

a po tvojom schválení sa kompromisne dohaduje termín. Producent je flexibilný a z jeho strany nie je žiadnym problémom dohodnúť fotenie výstreku na zadok hneď v ten deň alebo v nasledujúci. No a má ísť o zopár záberov toho typu ako na ukážke vedľa. Nafotiť sa môžeš sama alebo môžeš niekoho požiadať. V prípade, že nemáš k dispozícii väčšie zrkadlo, postav niekde mobil a spusti samospúšť. Predkloniť, vystrčiť prdel, cvaknúť. Je dobre dať si pozor na kvalitu záber – na jeho ostrosť, dostatok svetla, rozlíšenie. Čím kvalitnejšie – a zo skúsenosti viem, že aj čím odvážnejšie – fotky pošleš, tým spoľahlivejšie túto prácu a zárobok za ňu získaš.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *