Filmovanie erotických klipov s tématikou spanking = výprask po zadku
Filmovanie erotiky

Filmovanie predstieraného výprasku, tzv. spanking klipy. Zvlášť lukratívny zárobok

Filmovanie erotických klipov v štýle tzv. spanking čiže výprasku po zadku je veľmi lukratívnou formou zárobku. A to v prípade, že si ako aktérka šikovná, aj opakovane. Práca je jednoduchšia, než sa na prvý dojem môže zdať, no je veľmi slušne finančne ohodnotená.

Filmovanie erotických klipov na tému „spanking“

je o plieskaní po zadku príp. po iných častiach tela.

Na začiatok je nevyhnutné zdôrazniť, že celá táto práca je podstatne menej bolestivá a celkovo menej náročná, než sa môže zdať. Každá jedna modelka, ktorá sa doteraz tohto filmovanie erotických klipov zúčastnila, mala záujem o opakované účinkovanie.

Pod pojmom „spanking“ sa v tejto brandži rozumie plieskanie rukou, rákoskou, trstenicou, „plácačkou“ alebo v podstate čímkoľvek iným. A to najmä po už zmienenom zadku, ale aj po chrbte, po prsiach či po intímnych partiách. Toto filmovanie erotických klipov je o veľmi pikantnej erotike, samozrejme – avšak ani omylom nejde o porno ani o vyslovene kontaktné filmovanie v pravom zmysle toho slova.

Dôležitý fakt je ten, že v princípe nič nie je reálne také, ako to vo výslednom klipe vyzerá. Zvuky sa zveličujú, bolesť sa predstiera, stony, výkriky a plač sa veľmi výrazne zveličujú. Na rozdiel o výsledného klipu, filmovanie prebieha v úplne pohodovej, príjemnej a zábavnej atmosfére.

Ako píšem vyššie: ak by tomu bolo inak, sotva by modelky stáli o opakovanie tejto formy zárobku. A to väčšina stojí. Samozrejme, nie každý klip a každá forma výprasku je dokonalo bezbolestná. Niektoré je cítiť a po niektorých zostanú nejaký čas aj stopy. Avšak nič vážne a nič, čo by nestálo za získanú odmenu.

Ako je honorované filmovanie erotických klipov

Honorár sa počíta na jednotlivé klipy. Filmovanie jedného klipu trvá 10 až 15 minút, filmuje sa ich v jeden filmovací deň 8 až 12. Podľa dohody s modelkou. Za každý klip je odmena € 30. Zarobiť je teda možné na jedenkrát € 240 až € 360. Samozrejme, honorár dostaneš vyplatený okamžite po skončení filmovania a podpísaní zmluvy. Bez akýchkoľvek prieťahov či odkladu. Zárobok je okamžitý.

V prípade modelky z väčšej vzdialenosti alebo modelky veľmi atraktívnej je možné dohodnúť dvojdňové filmovanie. Tým pádom sa výrazne navýši zárobok pre aktérku, prirodzene. S tým, že produkcia zabezpečí modelke prespanie na mieste filmovania.

Kde sa koná filmovanie erotických klipov

V štúdiách spoločnosti v menšej obci cca 40 km od Bratislavy. Dopravu na miesto filmovania vie v prípade potreby zabezpečiť produkcia.

Ak ťa filmovanie erotických klipov ako možnosť rýchleho a veľmi lukratívneho zárobku aspoň trocha zaujala,

Neodkladaj to, nepremýšľaj nad tým zbytočne dlho. V prípade, že si nie si úplne istá,

ako vlastne takýto výprask pred kamerou zvládneš,

môžeš si to vyskúšať využitím inej mojej ponuky. Ide o diskrétne točenie bez tváre aktérky, v ktorom ide rovnako o fingovaný výprask po zadku ako v týchto spanking klipoch.

Medzi týmito dvoma ponukami je síce pár pomerne priepastných rozdielov. Ale spoločné majú to, že v oboch ide o vyplieskanie po zadku. Vďaka tomu máš ako modelka možnosť vyskúšať si, aké je to, dostať takýto výprask pred objektívom. Ako to znesieš a ako to znesie tvoje telo, najmä zadok.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.