Filmovanie erotických klipov s tématikou spanking = výprask po zadku
Filmovanie erotiky

Filmovanie predstieraného výprasku, tzv. spanking klipy. Zvlášť lukratívny zárobok

Filmovanie erotických klipov v štýle tzv. spanking čiže výprasku po zadku je veľmi lukratívnou formou zárobku. A to v prípade, že si ako aktérka šikovná, aj opakovane. Práca je jednoduchšia, než sa na prvý dojem môže zdať, no je veľmi slušne finančne ohodnotená. (Aktualizované 06. 10. 2022)

Filmovanie erotických klipov na tému “spanking”

je o plieskaní po zadku príp. po iných častiach tela.

Na začiatok je nevyhnutné zdôrazniť, že celá táto práca je podstatne menej bolestivá a celkovo menej náročná, než sa môže zdať. Každá jedna modelka, ktorá sa doteraz tohto filmovanie erotických klipov zúčastnila, mala záujem o opakované účinkovanie.

Pod pojmom “spanking” sa v tejto brandži rozumie plieskanie rukou, rákoskou, trstenicou, “plácačkou” alebo v podstate čímkoľvek iným. A to najmä po už zmienenom zadku, ale aj po chrbte, po prsiach či po intímnych partiách. Toto filmovanie erotických klipov je o veľmi pikantnej erotike, samozrejme. Filmujú sa aj detaily intímnych oblastí. Avšak ani omylom nejde o porno ani o vyslovene kontaktné filmovanie v pravom zmysle toho slova.

Dôležitý fakt je ten, že v princípe nič nie je reálne také, ako to vo výslednom klipe vyzerá. Zvuky sa zveličujú, bolesť sa predstiera, stony, výkriky a plač sa veľmi výrazne zveličujú. Na rozdiel o výsledného klipu, filmovanie prebieha v úplne pohodovej, príjemnej a zábavnej atmosfére.

Ako píšem vyššie: ak by tomu bolo inak, sotva by modelky stáli o opakovanie tejto formy zárobku. A to väčšina stojí. Samozrejme, nie každý klip a každá forma výprasku je dokonalo bezbolestná. Niektoré je cítiť a po niektorých zostanú nejaký čas aj stopy. Avšak nič vážne a nič, čo by nestálo za získanú odmenu.

Ako je honorované filmovanie erotických klipov

Honorár sa počíta na jednotlivé klipy. Filmovanie jedného klipu trvá 10 až 15 minút, filmuje sa ich v jeden filmovací deň 8 až 12. Podľa dohody s modelkou. Za každý klip je odmena € 30. Zarobiť teda môžeš na jedenkrát € 240 až € 360. Samozrejme, honorár dostaneš vyplatený okamžite po skončení filmovania a podpísaní zmluvy. Bez akýchkoľvek prieťahov či odkladu. Zárobok je okamžitý.

V prípade, že ako modelka pricestuješ z väčšej vzdialenosti alebo si veľmi atraktívna, je možné dohodnúť dvojdňové filmovanie. Tým pádom sa výrazne navýši zárobok pre aktérku, prirodzene. S tým, že produkcia zabezpečí modelke prespanie na mieste filmovania.

Kde sa koná filmovanie erotických klipov

V štúdiách spoločnosti v menšej obci cca 40 km od Bratislavy. Dopravu z Bratislavy na miesto filmovania vie v prípade potreby zabezpečiť produkcia. Najmä v prípade, že sama nie si mobilná.

Požiadavky na vzhľad modelky spankingu

  • Štíhla alebo mierne ženská, pekne tvarovaná postava
  • Nie príliš krátky strih vlasov
  • Minimum tetovania po tele

Tieto požiadavky nestanovila produkcia bezdôvodne. Spanking klipy produkuje táto spoločnosť už dlhé roky a teda presne pozná potreby a požiadavky divákov a odberateľov.

Ak ťa filmovanie erotických klipov ako možnosť rýchleho a veľmi lukratívneho zárobku aspoň trocha zaujala,

Neodkladaj to, nepremýšľaj nad tým zbytočne dlho. V prípade, že si nie si úplne istá,

ako vlastne takýto výprask pred kamerou zvládneš,

môžeš si to vyskúšať využitím inej mojej ponuky. Ide o diskrétne točenie bez tváre aktérky, v ktorom ide rovnako o fingovaný výprask po zadku ako v týchto spanking klipoch.

Medzi týmito dvoma ponukami je síce pár pomerne priepastných rozdielov. Ale spoločné majú to, že v oboch ide o vyplieskanie po zadku. Vďaka tomu máš ako modelka možnosť vyskúšať si, aké je to, dostať takýto výprask pred objektívom. Ako to znesieš po psychickej stránke a ako to znesie tvoje telo. Najmä zadok, prirodzene.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *