Domáce fotenie porna ako lukratívny diskrétny zárobok v Bratislave
Filmovanie porna,  Fotenie erotiky

Fotenie dokonale anonymnej pikantnej erotiky, zárobok až do € 250 za 30 minút

Domáce fotenie porna v Bratislave je ponukou, ktorá má len a len pozitíva. Ide o vysoko lukratívny zárobok. Navyše dokonale diskrétny, absolútne anonymný a po všetkých stránkach 100 %-ne bezpečný. Zárobok za vznik materiálu bez tvojej identity môže byť až € 250 za pol hodinku. Je to ponuka vhodná pre kohokoľvek, kto má tie najvyššie nároky na diskrétnosť a zároveň chce za najmenšiu námahu a najkratší čas zarobiť čo najvyššiu sumu. Prirodzene, aj nároky na tvoj výzor a postavu sú podobne vysoké.

Súhrn ponuky s názvom
“domáce fotenie porna”

  • ČO PRESNE – Ide o fotenie porna do súkromnej zbierky bez akéhokoľvek zverejnenia, ktoré – ako sama pochopíš z textu – je garantovane anonymným. Žiadna tvoja tvár ani na jedinom zábere, čo si sama skontroluješ skôr, než sa materiál dostane do rúk fotografa.
  • KDE – Bratislava, diskrétny súkromný byt.
  • KEDY – Kedykoľvek, ponuka je platná po celú dobu zverejnenia. Realizácia je možná po dohode termínu so zúčastnenými stranami, po tvojom prihlásení sa o ňu.
  • ANONYMITA – absolútne a nespochybniteľne 100 %-ná. Materiál prechádza tvojou osobnou kontrolou.
  • ZA KOĽKO – Čistý honorár pre aktérku je € 150 až 250 za cca 30-minútovú zábavku. Jeho výšku stanovuje zadávateľ individuálne – viac o tom nižšie.
  • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie aktérky na domáce fotenie porna sú nevyhnutným základom fotografie postavy a údaje o tebe ako je vek, výška či prípadné skúsenosti (vôbec nie sú nevyhnutné). Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Ponuka domáceho fotenia porna

nie je platnou úplne permanentne. Jej aktuálnosť si v prípade, že ťa zaujme, musíš overiť. Odporúčam ísť na to takto: prečítať si najprv celý nasledovný text. No a ak ťa tieto rýchle peniaze zaujmú (najmä svojou diskrétnosťou, jednoduchosťou a vysokou lukratívnosťou), neodkladne ma kontaktuj vyplnením dotazníka a poslaním prezentačných fotografií.

Domáce fotenie porna má vytvoriť materiál,

ktorý je voči tebe ako modelke absolútne a dokonale diskrétny.

A to nasledovnými formami:

  1. Zábery sa robia bez tváre aktérov. Fotia sa len telá a detaily. Na žiadnej zo vzniknutých fotiek nebude vidieť nikomu do tváre.
  2. Fotí sa na môj mobil. Ja sám následne zábery kontrolujem a selektujem. Ak by na niektorom bol čo len kúsok tvojej tváre, bude hneď zmazaný. Toto triedenie môžem urobiť v tvojej prítomnosti okamžite po skončení fotenia.
  3. V každom prípade ťa však skôr než materiál pošlem zadávateľovi, nechám skontrolovať ho. Aj ty sama teda môžeš ešte raz overiť môj výber a až tak celú tvorbu posuniem.
  4. Zadávateľ dostane fotografie bez akejkoľvek zmluvy a teda nepoužiteľný komerčným spôsobom. Ak nemáš prehľad, ako je to v tejto oblasti po právnej stránke, prečítaj si vysvetlenie v mojom blogu o anonymnom privyrobení filmovaním porna.

Čo presne domáce fotenie porna obnáša?

Úplne jednoducho a stručne:

Ty si ženskou aktérkou, ja osobne účinkujem v roli mužského účastníka. Akcia prebieha úplne prirodzene – tak ako vídaš v pornofilmoch. Fotografom je zadávateľ, ktorý je prítomný spolu s jeho partnerkou. Okrem toho, že sa pozerajú a on fotí, zapája sa tým spôsobom, že na tebe aplikuje zopár erotických pomôcok. Celá “práca” – pretože ide podstatne viac o zábavu než akúkoľvek námahu – trvá asi 30 minút.

Žiadne zvláštne prípravy nie sú potrebné. Fotí sa u mňa doma, na diskrétnom byte pri bratislavskej Mladej Garde.

Čo sa bezpečnosti pri fotení porna týka

Ja ako tvoj partner pre toto domáce fotenie porna ti ukážem aktuálne testy. Môj zdravotný stav budeš teda mať nepriestrelne potvrdený. No a mám vazektómiu, čiže akékoľvek obavy sú irelevantné aj v tomto kontexte.

Honorár za domáce fotenie porna v Bratislave

sa stanovuje individuálne. Pohybuje sa v rozpätí medzi € 150 a 250. O presnej výške rozhoduje len a len zadávateľ. Ten zohľadňuje dva faktory: po prvé, tvoj výzor. Postavu na podklade fotiek, tvár a celkové sympatie na báze mojej referencie. A po druhé, tvoju prístupnosť praktikám, ktoré sa budú fotiť a tiež prístupnosť použitiu pomôcok z jeho strany, ako som zmienil vyššie.

Termín fotenia anonymného porna bez tváre

je vecou dohody všetkých strán: zadávateľa, teba ako modelky a mňa ako mužského účinkujúceho.

Ak ťa domáce fotenie porna ako ponuka lukratívneho zárobku zaujala, neváhaj kontaktovať ma formou, ktorú preferuješ. Optimálne však je vyplniť už raz spomínaný dotazník a na mail alebo cez whatsapp poslať fotografie. Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, sem s nimi.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

2 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *