Fotenie footjob-u a footfetish-u: jednoduchý diskrétny zárobok pre dievčatá
Fotenie erotiky

Máš pekné chodidlá? Tak na tom ešte krajšie zarob! Košice, Poprad, celá SR

Fotenie footjob-u a footfetish-u je jednou z najjednoduchších a v podstate aj najmenej pikantných foriem jednorazového privyrobenia pre ktorékoľvek dievča či ženu približne do 35 rokov. * V prípade vhodnej a serióznej záujemkyne sa však dá realizovať kdekoľvek na Slovensku a čiastočne aj v Česku. Zberateľ po dohode veľmi rád pricestuje. (Aktualizované 04. 04. 2023)

* Ako pri väčšine mojich ponúk, ani v tomto prípade nikoho nezaujíma číslo v občianskom, ale len a len výzor záujemkyne. Tvár je druhoradá, najdôležitejšia je postava. Ktorá však tiež nemá byť “dokonalá”. Po prvé preto, že ty sama to nemôžeš posúdiť. A po druhé preto, že sto chlapov (fotografov/producentov(, sto chutí.

Čo je znamená “fotenie footjob-u”, čo je “footfetish”

Že ide o chodidlá, to je zrejme jasné (anglické “foot” znamená “chodidlo”). Wikipédia píše, že “Foot fetish(ism), v preklade doslova nožný fetišizmus je praktika sexuálneho charakteru. Pri nej človeka vzrušujú nohy, chodidlá, topánky, pančuchy a podobne.” No a presne o tom je fotenie footjob-u: o nohách.

Fotenie footjob-u do súkromnej zbierky

pre mladého zberateľa. Nafotený materiál slúži len a len pre jeho súkromné účely. V tomto prípade ani netreba riešiť to, či sa fotí tvár modelky alebo nie. Alebo či sa uzatvára nejaká zmluva atď. To všetko je pri tomto konkrétnom fotení úplne irelevantné.

Z modelky sú na záberoch vidieť skutočne iba jej nohy

Technicky vzaté takmer iba nohy. Celé fotenie je iba o tom, že aktérka sa vyzlečie donaha alebo – v špeciálne dohodnutých prípadoch – do nohavičiek (vrch môže zostať zahalený). A predvádza pred objektívom vlastné nohy. Najprv iba sólo, potom sa ich fotograf a zberateľ v jednej osobe začne dotýkať rukami.

Ďalej fotenie footjob-u pokračuje obtieraním aktérovho penisu o chodidlá a lýtka, trenie pomedzi chodidlá, masturbácia nad nimi. Z rôznych strán, v rôznych polohách a pózach. Na záver výstrek na ne. Hotovo.

Samozrejme, popri fotení sa robia aj krátke videá. To však na celom priebehu nič nemení.

Na videách rovnako fotkách ťa vidno len od pása dolu. Zachytené nebude ani len tvoje brucho či prsia, nieto tvár. Fotenie footjob-u je teda skutočne dokonalo diskrétne. Navyše máš právo vzniknutý materiál si hneď na mieste prezrieť. Toto pravidlo platí pri všetkých mojich ponukách, ktoré prezentujem ako diskrétne a anonymné.

Celé toto fotenie footjob-u a footfetish-u

trvá iba približne 30 minút. Za tento krátky čas jednoduchého pózovania, kedy modelka v podstate nerobí nič, len sa otáča, nastavuje podľa fotografových pokynov a drží, jej prináleží honorár vo výške krásnych € 100. S poznámkou, že jeho výška sa môže individuálne mierne upraviť. A síce podľa nasledovných okolností.

  • Ak cestuje fotograf za modelkou, môže sa ponúknutá a – vopred, samozrejme – dohodnutá odmena o niečo znížiť. Keďže dotyčný znáša v takom prípade náklady na pohonné hmoty atď.
  • Naopak, ak je modelka ochotná pricestovať do Košíc alebo do Popradu (čo jej viac vyhovuje), môže byť ponúknutá suma o máličko vyššia.
  • Podobne sa honorár môže zdvihnúť v prípade modelky s naozaj veľmi peknými chodidlami a atraktívnymi nohami. Alebo pri výrazne odvážnej modelke, ochotnej nafotiť väčšie pikantnosti. Všetko je to vecou diskusie a individuálnej dohody.

Základnou podmienkou pre schválenie modelky

na fotenie footjob-u je vzhľad jej chodidiel.

Konkrétne pekná úprava nechtov a jedno špecifikum. Záujemkyňa nevyhnutne musí mať DRUHÝ PRST, čiže ten hneď vedľa palca (na ruke by to bol “ukazovák”) DLHŠÍ AKO PALEC. Viď obrázok nižšie.

A veľmi podobne musia vyzerať aj prezentačné fotografie od záujemkyne, ktoré posielam na schvaľovanie zberateľovi. Samozrejme, popri nejakom tom zábere celej dotyčnej pre posúdenie postavy.

Čo sa výzoru a postavy týka: záujemkyňa musí byť sympatická a prirodzene milá, mať orientačne do 35 rokov (samozrejme, ako píšem už vyššie: ide o výzor a nie o číslo v rodnom liste). Postava “normálna”, ženská. Nie prehnane chudá a nie vyslovene silná.

Na konci textu nájdeš fotogalériu so zopár ilustračnými zábermi z internetu. Pre tvoje jasnú predstavu, ako má fotenie footjob-u vyzerať. Ako sama uvidíš, na záberoch vzniknutých pri takomto fotení skutočne nie je

z modelky vidieť doslova NIČ VIAC než jej chodidlá.

K tomu niekde časť nôh, sem-tam zadok… Avšak nevidno ani len vrchnú polovicu tela, nieto ešte tvár. Preto je toto fotenie jedným z najspoľahlivejšie diskrétnych a anonymných možností zárobku z mojej databázy.

Ak ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie footjob-u a teda o toto jednoduché, rýchle a maximálne diskrétne privyrobenie záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *