Fotenie footjob-u a footfetish-u: jednoduchý diskrétny zárobok pre dievčatá
Fotenie erotiky

Máš pekné chodidlá? Tak na tom ešte krajšie zarob! Košice, Poprad, celá SR

Fotenie footjob-u a footfetish-u je jednou z najjednoduchších foriem jednorazového privyrobenia pre ktorékoľvek dievča či ženu cca do 35 rokov. Ideálne pre východniarky a stredoslovenky. V prípade vhodnej a serióznej záujemkyne sa však dá realizovať kdekoľvek na Slovensku a čiastočne aj v Česku. Zberateľ po dohode veľmi rád pricestuje. (Aktualizované 08. 03. 2023)

Čo je znamená „fotenie footjob-u“, čo je „footfetish“

Že ide o chodidlá, to je zrejme jasné (anglické „foot“ znamená „chodidlo“). Wikipédia píše, že „Foot fetish(ism), v preklade doslova nožný fetišizmus je praktika sexuálneho charakteru. Pri nej človeka vzrušujú nohy, chodidlá, topánky, pančuchy a podobne.“ No a presne o tom je fotenie footjob-u: o nohách.

Fotenie footjob-u do súkromnej zbierky

pre mladého zberateľa. Nafotený materiál slúži len a len pre jeho súkromné účely. V tomto prípade ani netreba riešiť to, či sa fotí tvár modelky alebo nie. Alebo či sa uzatvára nejaká zmluva atď. To všetko je pri tomto konkrétnom fotení úplne irelevantné.

Z modelky sú na záberoch vidieť skutočne iba jej nohy

Doslova NIČ INÉ. Celé fotenie je iba o tom, že aktérka sa vyzlečie do nohavičiek (vrch môže zostať zahalený) a predvádza pred objektívom vlastné nohy. Najprv iba sólo, potom sa ich fotograf a zberateľ v jednej osobe začne dotýkať rukami. Ďalej fotenie footjob-u pokračuje obtieraním aktérovho penisu o chodidlá a o lýtka, trenie pomedzi chodidlá, masturbácia nad nimi. Z rôznych strán, v rôznych polohách a pózach. Na záver výstrek na ne. Hotovo. Samozrejme, popri fotení sa robia aj krátke videá. To však na celom priebehu nič nemení.

Celé toto fotenie footjob-u a footfetish-u

trvá iba približne 30 minút. Za tento krátky čas jednoduchého pózovania, kedy modelka v podstate nerobí nič, len sa otáča, nastavuje podľa fotografových pokynov a drží, jej prináleží honorár vo výške krásnych € 100. S tou poznámkou, že jeho výška sa individuálne mierne upravuje. A síce podľa nasledovných okolností.

  • Ak cestuje fotograf za modelkou, môže sa ponúknutá a – vopred, samozrejme – dohodnutá odmena o niečo znížiť. Keďže dotyčný znáša v takom prípade náklady na pohonné hmoty atď.
  • Naopak, ak je modelka ochotná pricestovať do Košíc alebo do Popradu (čo jej viac vyhovuje), môže byť ponúknutá suma o máličko vyššia.
  • Podobne sa honorár môže zdvihnúť v prípade modelky s naozaj veľmi peknými chodidlami a atraktívnymi nohami.

Základnou podmienkou pre schválenie modelky

na fotenie footjob-u je vzhľad jej chodidiel.

Konkrétne pekná úprava nechtov a jedno špecifikum. Záujemkyňa nevyhnutne musí mať DRUHÝ PRST, čiže ten hneď vedľa palca (na ruke by to bol „ukazovák“) DLHŠÍ AKO PALEC. Viď obrázok nižšie.

A veľmi podobne musia vyzerať aj prezentačné fotografie od záujemkyne, ktoré posielam na schvaľovanie zberateľovi. Samozrejme, popri nejakom tom zábere celej dotyčnej pre posúdenie postavy a sympatií.

Čo sa výzoru a postavy týka: záujemkyňa musí byť sympatická a prirodzene milá, mať orientačne do 35 rokov (samozrejme, ide o výzor a nie o číslo v rodnom liste). Postava „normálna“, ženská. Nie prehnane chudá a nie vyslovene silná.

Na konci textu nájdeš fotogalériu so zopár ilustračnými zábermi z internetu. Pre tvoje jasnú predstavu, ako má fotenie footjob-u vyzerať. Ako sama uvidíš, na záberoch vzniknutých pri takomto fotení skutočne nie je

z modelky vidieť doslova NIČ VIAC než jej chodidlá.

K tomu niekde časť nôh, sem-tam zadok… Avšak nevidno ani len vrchnú polovicu tela, nieto ešte tvár. Preto je toto fotenie jedným z najspoľahlivejšie diskrétnych a anonymných možností zárobku z mojej databázy.

Ak ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie footjob-u a teda o toto jednoduché, rýchle a maximálne diskrétne privyrobenie záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť „rýchle peniaze“. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *