Fotenie footjob-u a footfetish-u: jednoduchý diskrétny zárobok pre dievčatá
Fotenie erotiky

Máš pekné chodidlá? Tak na tom aj pekne zarob! Košice, Poprad, celá SR

Fotenie footjob-u a footfetish-u je jednou z najjednoduchších foriem jednorazového privyrobenia pre ktorékoľvek dievča či ženu cca do 35 rokov. Ideálne pre východniarky a stredoslovenky. V prípade vhodnej a serióznej záujemkyne sa však dá realizovať kdekoľvek na Slovensku a čiastočne aj v Česku. Zberateľ po dohode veľmi rád pricestuje.

Čo je znamená “fotenie footjob-u” a čo je to “footfetish”

Že ide o chodidlá, to je zrejme jasné (anglické “foot” znamená “chodidlo”). Wikipédia píše, že “Foot fetish(ism), v preklade doslova nožný fetišizmus je praktika sexuálneho charakteru. Pri nej človeka vzrušujú nohy, chodidlá, topánky, pančuchy a podobne.” No a presne o tom je fotenie footjob-u: o nohách.

Fotenie footjob-u do súkromnej zbierky pre mladého zberateľa

Nafotený materiál slúži len a len pre súkromné účely. V tomto prípade ani netreba riešiť to, či sa fotí tvár modelky alebo nie a či sa uzatvára nejaká zmluva atď.

Z modelky sú na záberoch vidieť skutočne iba jej nohy

NIČ INÉ. Celé fotenie je iba o tom, že aktérka sa vyzlečie do nohavičiek (vrch môže zostať zahalený) a predvádza pred objektívom vlastné nohy. Najprv iba sólo, potom sa ich fotograf a zberateľ v jednej osobe začne dotýkať rukami. Ďalej fotenie footjob-u pokračuje obtieraním aktérovho penisu o chodidlá a o lýtka, trenie pomedzi chodidlá, masturbácia nad nimi. Z rôznych strán, v rôznych polohách a pózach. Na záver výstrek na ne. Hotovo.

Celé toto fotenie footjob-u a footfetish-u trvá asi 30 minút

Za tento krátky čas jednoduchého pózovania, kedy modelka v podstate nerobí nič, len sa otáča, nastavuje podľa fotografových pokynov a drží, jej prináleží honorár vo výške krásnych € 100. S tou poznámkou, že jeho výška sa individuálne mierne upravuje. A síce podľa nasledovných okolností:

  • ak musí fotograf cestovať za modelkou, môže sa ponúknutá a (vopred, samozrejme) dohodnutá odmena o niečo znížiť, keďže dotyčný má náklady na pohonné hmoty atď.;
  • ak je naopak modelka ochotná pricestovať do Košíc alebo aspoň do Popradu (čo jej viac vyhovuje), môže byť ponúknutá suma o máličko vyššia;
  • taktiež sa honorár môže zdvihnúť v prípade modelky s naozaj veľmi peknými chodidlami a atraktívnymi nohami.

Popri fotení sa robia aj krátke videá, na celom priebehu to však nič nemení.

Základnou podmienkou pre schválenie modelky

na fotenie footjob-u je vzhľad jej chodidiel.

Konkrétne pekná úprava nechtov a jedno špecifikum. Záujemkyňa nevyhnutne musí mať DRUHÝ PRST, čiže ten hneď vedľa palca (na ruke by to bol “ukazovák”) DLHŠÍ AKO PALEC. Viď obrázok nižšie.

A veľmi podobne musia vyzerať aj prezentačné fotografie od záujemkyne, ktoré posielam na schvaľovanie zberateľovi. Samozrejme, popri nejakom tom zábere celej dotyčnej pre posúdenie postavy a sympatickosti.

Čo sa výzoru a postavy týka: záujemkyňa musí byť sympatická a prirodzene milá, mať orientačne do 35 rokov (samozrejme, ide o výzor a nie o číslo v rodnom liste). Postava “normálna”, ženská. Nie prehnane chudá a nie vyslovene silná.

Na konci textu nájdeš fotogalériu so zopár ilustračnými zábermi z internetu. Pre tvoje jasnú predstavu, ako má fotenie footjob-u vyzerať. Ako sama uvidíš, na záberoch vzniknutých pri takomto fotení nie je

z modelky vidieť doslova NIČ VIAC než jej chodidlá,

čať nôh, sem-tam niekde zadok… Avšak nevidno ani len vrchnú polovicu tela, nieto ešte tvár.

Ak ťa táto ponuka zaujala a máš o fotenie footjob-u a teda o toto jednoduché, rýchle a maximálne diskrétne privyrobenie záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je bezproblémová a absolútne nezáväzná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *