Filmovanie honenia bez tváre modelky. Jednoduchá masáž plus ručná práca
Filmovanie erotiky,  Filmovanie porna

Filmovanie masáže penisu, ručnej práce a honenia. Bez tváre modelky

V tejto ponuke ide o filmovanie masáže penisu rôznymi spôsobmi (na podklade inštrukcií aktéra) a o filmovanie honenia, tzv. ručnej práce. Žiadny sex, žiadny orál či prstovanie ani nič podobné. Výlučne len práca rúk! Navyše modelka je v zábere bez tváre. Vďaka tomu teda ide o ďalší dokonalo diskrétny zárobok bez identity aktérky. (Aktualizované 06. 10. 2022)

Samotné filmovanie honenia trvá asi 45 minút

V prípade, že má záujemkyňa nedostatky pleti, ktoré treba zamaskovať mejkapom, využívajú sa služby profesionálnej vizážistky. So všetkými potrebnými prípravami trvá celá táto práca hodinu a pol až dve.

Na podklade diskusie s reálnymi účastníčkami, aktérkami tohto točenia môžem napísať, že sa odohráva v absolútne pohodovej a príjemnej atmosfére. Bez stresu, bez napätia a bez problémov. Aj modelky s totálne nulovými skúsenosťami s čímkoľvek podobným odchádzali z filmovania s veľmi dobrým pocitom. A s ľahko, príjemne a diskrétne zarobenými peniazmi, samozrejme. No a v neposlednom rade aj s novými, dovtedy netušenými skúsenosťami z oblasti “ručnej práce”. 🙂

Špeciálnym telovým mejkapom, ktorý sa používa, je dokonca možné zakryť aj menšie tetovania či materské znamienka, ktoré by mohli prezradiť identitu modelky. Čiže aj týmto spôsobom je zaistená anonymita aktérky.

Štandardne

sa toto filmovanie honenia koná v Bratislave.

Po dohode je však možné realizovať ho v podstate kdekoľvek na Slovensku.

Viackrát už sa točilo v Košiciach za môjho dohľadu (nie priamo pri filmovaní, prirodzene). Prijateľnejšou možnosťou však je príspevok na cestovné náklady navyše k honoráru pre modelku. Termín je vyslovene vecou dohody produkcie a modelky. Neexistujú žiadne časové obmedzenia.

Mužským aktérom tohto filmovania je ani nie 30-ročný nadmerne “vybavený” Bratislavčan, ktorý spravidla aj sám filmuje. Len výnimočne je prítomný ešte kameraman. Za bežných okolností prebieha teda toto točenie čisto iba vo dvojici: modelka plus aktér v roli kameramana v jednej osobe.

Modelka je pri filmovaní nahá, výnimočne topless

Nohavičky smú zostať na aktérke v prípade, že sa zakrytie rozkroku vykompenzuje nejakým výkonom: naozaj kvalitnou a zaujímavou tantra masážou, filmovaním footjob-u, masážou poprsím (ak je na to záujemkyňa patrične stavaná) či niečím iným – nápaditým a dobre vyzerajúcim.

Aj záujemkyňa sama môže prísť s návrhom na to, čo by rada pred objektívom predviedla. Iniciatíva je vítaná a môže byť zohľadnená na výške odmeny.

Ešte raz zdôrazním, že skutočne nemá ísť o jednoduché filmovanie honenia. Ide o filmovanie masáže penisu, rôznych nápaditých techník jeho stimulácie a hrania sa s ním. Až do vyvrcholenia a do výstreku, prirodzene.

Honorár za filmovanie honenia je minimálne € 250

V zvláštnych prípadoch môže byť aj o niečo vyšší. € 250 je však garantované minimum. Navyše spravidla sa s jednou modelkou robia dve scénky s párhodinovým odstupom a teda zárobok je vlastne vo výške € 500 za nejaké 3 až 4 hodinky práce.

Honorár sa vypláca priamo pri filmovaní v hotovosti: polovica vopred pri podpise zmluvy a zvyšok okamžite po ukončení filmovania. Na podklade podpisu štandardnej zmluvy o použití materiálu (na vyžiadanie poskytnem vzory originálu aj slovenský preklad) a snímku aktérky s dokladom totožnosti pre potvrdenie jej plnoletosti. Neriešia sa však žiadne testy, nakoľko z pochopiteľných príčin nie sú potrebné.

Požiadavky na záujemkyňu, modelku na “handjob”

Na tvári v princípe nezáleží. Dôležitá je pekná postava: športová, štíhla, jemne ženská. Nemusí byť vyslovene dokonalou, ale musí byť fotogenickou. Istú rolu zohrávajú ruky záujemkyne, ich vzhľad a pestovanosť. Aktérku na podklade mne poslaných fotografií schvaľuje zadávateľ tohto diskrétneho privyrobenia filmovaním erotiky.

Keďže ide o filmovanie bez tváre a bez identity

modelky, je nasledujúce info v podstate nezaujímavé. Napriek tomu však uvediem, že toto filmovanie honenia sa robí pre istú prestížnu španielsku agentúru.

V istom zmysle porovnateľnou ponukou je diskrétne točenie bez tváre, kde ide o fingovaný výprask na ženský zadok. Prednosťou tejto ponuky je fakt, že je ňou možné privyrobiť si doslova okamžite – bez potreby schvaľovania. Nevýhodou je citeľne nižší honorár. I keď toto filmovanie je zasa možné zopakovať.

Čo sa lukratívnosti čiže výšky možného zárobku týka, je porovnateľnou ponuka filmovania erotických klipov. A to konkrétne klipov zameraných na tzv. spanking, plieskanie po zadku aj po iných častiach tela. Neľakaj sa, ide o prácu podstatne menej hrozivú než ako sa na prvé prečítanie môže zdať.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *