Fotenie pikantných aktov v Bratislave ako skvelá forma zárobku
Fotenie aktov,  Fotenie erotiky

Fotenie pikantných aktov v Bratislave – termín dohodou, zárobok až do € 250

Technicky vzaté nejde v tejto o ponuke ani tak o fotenie pikantných aktov ako skôr o fotenie pikantnej erotiky. Rozdiel je však len taký “slovíčkový”, úplne jasnú predstavu ti dá opis a ukážky. Fotenie sa realizuje v Bratislave, spravidla v profesionálnom ateliéri. Realizátor – fotograf aj producent v jednom – je overeným človekom, ktorý okrem vlastnej bohatej histórie fotenia realizoval už niekoľko takýchto fotení aj priamo s modelkami odo mňa.

STRUČNÝ SÚHRN PONUKY s názvom
“fotenie pikantných aktov” v BA

  • ČO PRESNE – Ide o fotenie bez tváre modelky, bez identity, čiže dokonale diskrétne a anonymné. Alebo s tvárou, no bez zmluvy, nakoľko úmyslom nie je komerčné využitie materiálu. Pikantnosť môže byť rôzna: od glamour cez akt až po “open legs” a “pink”. Vo fotogalérii nižšie nájdeš ukážkové fotografie pre jasnú predstavu.
  • KDE – Bratislava
  • KEDY – Kedykoľvek – ponuka je platná dlhodobo, sústavne.
  • ANONYMITA – Je možná. Fotky môžu byť bez tváre alebo s tvárou. Anonymita je v tomto prípade vecou dohody a závisí od nej výška honorára.
  • ZA KOĽKO – Čistý honorár pre modelku je v rozpätí od € 150 do 250 za 4, max. 5 hodín pracovného nasadenia. Stanovuje sa podľa výzoru a odvahy, ergo podľa pikantnosti záberov.
  • AKO SA PRIHLÁSIŤ – Pre schválenie modelky na toto fotenie sú nevyhnutným základom prezentačné fotky a stručné info o tebe ako výška, skúsenosti (nie sú nevyhnutné) s fotením a odkiaľ si. Kontakty sú v spodnej časti článku, detailné info v nasledujúcom texte.

Fotenie pikantných aktov – opis a ukážkové vzory

Nafotiť túto ponuku a teda privyrobiť si týmto spôsobom môžeš viacerými formami:

  • s tvárou, avšak bez zmluvy a teda bez možnosti zverejnenia – za najvyšší honorár;
  • bez tváre a teda za honorár o niečo nižší (rovnako bez zmluvy);
  • môže ísť o akt s miernym, pomerne decentným “open legs
  • alebo to môže byť stupeň “pink“, príp. priamo masturbácia.

Ak nemáš istotu, čo presne ktorý stupeň pikantnosti znamená, naštuduj si môj článok o význame fotopojmov. Čím pikantnejší typ fotenia si vyberieš (v každom prípade však sólo) a čím menej anonymným bude vzniknutý materiál, tým vyššiu odmenu budem pre teba môcť dohodnúť.

Fotenie pikantných aktov – termín a lokalita

Fotí sa spravidla v spomenutom ateliéri, ktorý sa na takéto príležitosti dá v hlavnom meste prenajať. Doteraz všetky fotenia s mnou sprostredkovanými modelkami sa konali v jednom takom na okraji Bratislavy. Za teplého počasia je však hypoteticky možné fotiť aj v exteriéri.

Táto ponuka je platná nonstop a celoročne. Ak ťa zaujala, stačí prihlásiť sa vyplnením formulára a zaslaním aspoň zopár ukážkových fotografií na začiatok. Na prvé rýchle posúdenie fotografa, či by si mu mohla typovo vyhovovať. Ak bude mať záujem o fotenie s tebou a bude to potrebné, dostatočne kvalitné prezentačné zábery doriešime – ak ich náhodou nemáš. V prípade, že chceš fotiť jedine bez tváre, môžu aj prezentačné zábery byť bez nej. Ponuka je totiž vhodná a finančne zaujímavá ako pre profesionálky s portfóliom fotiek, tak pre totálne začiatočníčky (s patričným výzorom a postavou), ktoré ešte viac-menej žiadne fotky nemajú.

Honorár za fotenie pikantných aktov v Bratislave

sa pohybuje v škále približne od € 150 do € 250 za 4 až 5 hodín fotenia. Vyšší honorár ti fotograf ponúkne za fotenie s tvárou. A tiež v prípade, že ťa bude chcieť fotiť dlhšie – čo tiež môže súvisieť s predchádzajúcou okolnosťou. Rovnako viac zarobíš nafotením stupňa “pink” až masturbácie než za najnižší stupeň “open legs”. Presná výška honoráru sa stanovuje zakaždým individuálne. Podľa všetkých uvedených okolností a podľa tvojho výzoru, prirodzene.

Pre tvoju predstavu: modelka na ilustratívnych záberoch z internetu v galérii vyššie by bola inkasovala za takýto typ fotenia € 200. Jej plusom by boli zábery s tvárou, preto by s ňou pri jej výzore a postave býval fotograf pracoval 5 hodín. Mínusom by však bola minimálna pikantnosť fotiek, preto by nezískala honorár vyšší.

Požiadavky na modelku pre toto erotické fotenie

nestanovil fotograf vyslovene striktne. Mala by si mať štíhlo alebo žensky stavanú postavu (čiže nie vyslovene silnú). Skúsenosti nevyžaduje vôbec, ako už som zmienil. Čím odvážnejšiu erotiku si ochotná predviesť, tým vyššiu šancu máš toto fotenie pikantných aktov realizovať. Podobne sa tvoje šance zvyšujú, ak si ochotná fotiť s tvárou – to však hrá pri výbere najmenšiu rolu.

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a

Nie je dôvod váhať a odkladať to. Čím skôr vyplníš už zmienený formulár, kde uvádzam aj stručný návod a kde uvidíš ukážky optimálnych prezentačných fotografií – tým skôr si krásne privyrobíš.


Moje ponuky celkom prirodzene zaujímajú aj osoby poskytujúce sexuálne služby. Ak si jednou z nich, mám pre teba odkaz na organizáciu, na ktorú sa môžeš obrátiť v rôznych situáciách. Vrelo ti odporúčam prečítať si, s čim všetkým ti OZ Odyseus môže a chce pomôcť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *