Diskrétne točenie bez tváre, filmovanie predstieraného výprasku po zadku
Filmovanie erotiky

Filmovanie predstieraného výprasku na zadok bez tváre aktérky

V tejto ponuke ide o diskrétne točenie bez tváre aktérky. Je to dlhodobo jedna z najrýchlejších a najjednoduchších foriem diskrétneho zárobku nie iba v mojej databáze, ale aký vôbec existuje. (Aktualizované 06. 10. 2022)

Honoráre v tejto konkrétnej ponuke nie sú síce zvlášť vysoké – ale uznaj sama: kto ti dá € 20 až € 30 za ani nie 10-minútovú “prácu“?! Ktorá sa navyše “prácou” dá nazvať naozaj iba veľmi ťažko…? Pričom nikto nikdy nezistí, že si si týmto spôsobom privyrobila, že si toto

diskrétne točenie bez tváre niekedy absolvovala.

Navyše netreba čakať na schvaľovanie nejakou ďalšou osobou. V princípe stačí poslať fotky na ja@andymoravek.sk a za priaznivých okolností môžeš mať zárobok ešte v ten deň v ruke. A je možné po nejakom čase si ho zopakovať alebo navýšiť.

Čo presne toto diskrétne točenie bez tváre obnáša

Nejde o žiadne porno. Je to skôr taká zábavná hovadina. 🙂 Na podklade nadpisu ponuky máš už určite istú predstavu. Fotografie v závere textu ti ju dokreslia úplne presne.

Na videu je z teba vidno skutočne viac-menej len zadok. Nefilmuje sa tvoja tvár a dokonca ani takmer nič z postavy. V zábere je vidno iba nejaké anonymné telo približne od brucha po kolená. NIČ VIAC!

Priebeh a postup filmovania predstieraného výprasku

  • Prichádzaš pred kameru, v zábere si od pása po kolená. Na sebe máš sukňu, pod ňou nohavičky. Na ostatnom oblečení nezáleží.
  • Na stoličke sedí tvoj “dozorca”, prehne si ťa cez koleno, vyhrnie ti sukňu a dostávaš výprask. Nahlas počítaš do desať, pretože dostávaš 10 plesknutí po zadku.
  • Dozorca ti sťahuje nohavičky a scenár sa opakuje: zasa nahlas počítaš do desať – dostávaš 10 plesknutí po teraz už holom zadku.
  • Vstávaš, naťahuješ si nohavičky, ďakuješ za trest a odchádzaš. Hotovo.

Celé točenie trvá takých 10, max. 15 minút vrátane príprav. Tento konkrétny scenár diskrétneho filmovania bez tváre modelky je za odmenu € 20. V prípade záujmu o vyšší honorár je to vecou diskusie. Stačí iba dohodnúť mierne rozšírenie priebehu videa, to už sa však rieši individuálne.

Pre koho je toto diskrétne točenie bez tváre určené

Tieto videá odoberá odo mňa istý staručký pán. Sú výhradne len pre jeho vlastnú potrebu, ich zbieranie je jeho vášňou. S prestávkami, kedy som sa tejto činnosti nevenoval, mu ich dodávam od roka 2002. Nikdy neprišlo k žiadnemu problému pri filmovaní rovnako ako sa nikdy žiadne video nikde nezverejnilo. Celé toto privyrobenie je až smiešne jednoduché a nenáročné.

Ak máš o tieto rýchle peniaze záujem,

Najlepšie je napísať mi priamo na ja@andymoravek.sk, aby si do mailu mohla hneď aj vložiť zopár tvojich fotografií. Na to, aby som sa mohol vyjadriť, či je toto filmovanie pre teba vhodné, potrebujem vidieť hlavne tvoju postavu napr. v plavkách, v spodnej bielizni alebo aspoň v nejakom veľmi obtiahnutom oblečení. Som online takmer stále, určite budem reagovať veľmi promptne.

Aby bolo jasné: nasledujúce zábery sú len ilustračné. Nie sú to reálne zábery z filmovania tohto rýchleho privyrobenia! To aby si sa neobávala, že by si snáď mala dostať po holej prdeli od nejakého starého tučného uja ako na poslednom zábere… 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *