Ako rýchlo diskrétne zarobiť - anonymne, jednoducho, bez práce a námahy
Info pre záujemkyne

Ako začať zarábať rýchlo, diskrétne, jednoducho a bez námahy – presný návod

Netvrď mi, že si si nikdy v živote nepoložila otázku, ako rýchlo diskrétne zarobiť. Napokon, v tom prípade by si sotva čítala tento článok. Môj návod je jednoduchý, avšak funguje iba za podmienky, že si ženského pohlavia. Takže ako na to krok za krokom, jasno a zrozumiteľne? (Aktualizované 21. 08. 2023)

Presný návod na to ako rýchlo diskrétne zarobiť

Formy, spôsoby a konkrétne možnosti rýchleho, jednoduchého a diskrétneho zárobku, ktoré ja osobne ponúkam, už si si zrejme naštudovala v mojej ponuke rýchlych peňazí. Kto som vlastne ja ako sprostredkovateľ, v tom máš už asi tiež jasno. Keď čítaš môj postup, ako rýchlo diskrétne zarobiť, predpokladám, že ťa zaujala niektorá z ponúkaných možností. Alebo sa ti jednoducho páči možnosť privyrobiť si rýchlo, jednoducho a pritom dokonale diskrétne.

Najviac a najjednoduchšie sa zarába v hlavnom meste, ako je všeobecne známe. Prečítaj si o tom, aký ponúkam zárobok pre mimobratislavskú záujemkyňu.

Čo presne máš teda urobiť, ak chceš ísť do toho a zarábať – krok za krokom.

Ako rýchlo diskrétne zarobiť – presný návod v krokoch

► Krok prvý: kontaktuj ma

Neodkladaj to, nešpekuluj okolo toho. Nehovor si, že to urobíš neskôr, doma, vo väčšom súkromí atď. Sprav to HNEĎ TERAZ. Použiť môžeš nejaký úplne diskrétny a bežný spôsob komunikácie. Nikomu nemá prečo ani len napadnúť, že riešiš niečo háklivé.

Napísať mi môžeš cez messenger, na 0915 122 222 (iba whatsapp, prosím, žiadne esemesky) alebo na ja@andymoravek.sk. Všetky tieto kontakty nájdeš, prirodzene, aj v sekcii kontakt. Alebo ešte jednoduchšie: vyplň prosto krátky formulár nižšie a hotovo.

Stručne mi vysvetli, o čo ti ide – že hľadáš spôsob, ako rýchlo diskrétne zarobiť. Ideálne je napísať mi o sebe hneď aj nasledovné info:

  • tvoje prvé meno;
  • vek, výšku, možno typ postavy;
  • či máš nejaké skúsenosti z podobnej oblasti (napr. hostessing, tancovanie v klube, live chat alebo čokoľvek ešte pikantnejšie: fotenie aktov, filmovanie porna, práca na sexpriváte či ako spoločníčka cez nejakú agentúru atď., atď.);
  • čo vlastne hľadáš – či ti ide o zárobok, zábavu, či je pre teba zaujímavé zarobiť čo najviac peňazí akokoľvek alebo sa povedzme uspokojíš s menším privyrobením, ale zato absolútne diskrétnym;
  • do čoho si a naopak, do čoho určite nie si ochotná ísť.

► Krok druhý: priprav si fotografie

Ďalším krokom pri riešení toho, ako rýchlo diskrétne zarobiť, je ukázať mi, ako asi tak vyzeráš. Tvár je druhoradá, tú mi zatiaľ odhaliť nemusíš a teda môžeš si nejaký čas zachovať diskrétnosť. Na ktorú ponuku máš výzor a teda ako vysoko až sa môže šplhať tvoj zárobok, to dokážem posúdiť hlavne podľa postavy. Tú by som však mal vidieť naozaj dostatočne.

Poslať mi teda treba fotografie tvojho tela v niečom úplne obtiahnutom, v plavkách či bielizni, najlepšie hore bez (alebo úplne nahé, pretože v tomto prípade sú nejaké zábrany naozaj zbytočné). Skvelé, pritom absolútne a dokonalo diskrétne prezentačné fotografie mi poslala istá začínajúca modelka pred časom. Inšpiruj sa na konci textu.

Vôbec to nemusí byť tvoj prípade, avšak záujemkyne si občas myslia, že majú postavu vyslovene dokonalú a že mi teda stačí napísať niečo ako: “Som štíhla.” Že na podklade toho môžem sprostredkovať skvelú a veľmi lukratívnu prácu. Žiaľ, nejde to. Tvoju postavu jednoznačne musím vidieť. Viac o tom píšem v článku o prezentačných fotografiách modelky.

Vrcholom diskrétnosti je neposielať mi vôbec žiadne fotky a namiesto toho sa mi prosto prísť ukázať. V takom prípade však musíš byť ochotná prísť za mnou ku mne domov. (Aktuálne v komplexe “Koloseo” pri Kuchajde v bratislavskom Novom Meste, neďaleko NC Vivo, bývalého Polusu.)

► Tretí a teda posledný krok závisí od okolností

V princípe v tomto štádiu plánovania toho, ako rýchlo diskrétne zarobiť, je možné dostať sa už rovno k reálnemu zárobku. Závisí to hlavne od teba – od tvojho výzoru, prístupu a odvahy. Vysvetlím.

Ak chceš začať realizáciou veľmi jednoduchého absolútne diskrétneho zárobku, pri ktorom nepotrebujem vidieť ani jediné tvoje foto, nemusíš mi posielať vôbec nič. Môžeme sa rovno dohodnúť na termíne. Samozrejme, má to byť len štart k tomu, ako rýchlo diskrétne zarobiť. Je však možné aj zostať iba pri tomto a veľmi podobných zárobkoch a realizovať ich častejšie. Na stretnutie so mnou musíš v takomto prípade prísť ty za mnou. A tiež musíš počítať s možnosťou, že nakoniec predsa len nemusíš spĺňať “parametre”, ktoré sú na realizáciu nevyhnutné a že z nej zíde.

Možno však dávaš prednosť čo najskoršiemu osobnému stretnutiu. V prípade, že si úplnou začiatočníčkou, tu opisujem odporúčaný a najbežnejší postup nášho prvého stretnutia pri štarte spolupráce.

Ako rýchlo diskrétne zarobiť – kontaktný formulár

Dôkladne si ho skontroluj adresu, aby vôbec bolo kam odpísať
Označiť môžeš viaceré možnosti, pokojne aj všetky

Pozor! Vyplnenie a odoslanie dotazníka je len prvým krokom na ceste k jednoduchému, rýchlemu a diskrétnemu zárobku. NEVYHNUTNE potrebujem vidieť aj nejaké fotografie. Tie mi preto pošli na ja@andymorávek.sk alebo cez whatsapp na číslo 0915 122 222. Ak mi pošleš len vyplnený dotazník a neuvidím žiadne fotky, pravdepodobne nebudem vôbec reagovať, nedočkáš sa odpovede.

Úplne na záver sľúbené ukážkové prezentačné fotografie. Určite sama uznáš, že na podklade takýchto záberov ťa nemôže spoznať ani vlastná mama či nebodaj manžel. Zvlášť, ak sa odfotíš vyslovene bez hlavy. Alebo ak zábery urobíš nie ako selfie, ale samospúšťou pred úplne prázdnou bielou stenou.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *