Fotenie erotiky v Košiciach: žiadna tvár modelky, pohodlný, rýchly a diskrétny zárobok
Fotenie erotiky

Bratislava, Košice: hodina fotenia bez tváre za € 30, aj pre úplnú začiatočníčku

Toto fotenie erotiky je fantastickým privyrobením pre každú osobu ženského pohlavia z Bratislavy alebo z Košíc, či z okolia okolia oboch miest. Fantastickým možno nie v zmysle zárobku – i keď € 30 za hodinku anonymného pózovania bez tváre je celkom určite pekným zárobkom!

Fotenie erotiky bez tváre modelky v Bratislave či v Košiciach

je zaujímavým pre aktérku z viacerých hľadísk:

  • je vhodné ako pre skúsenú modelku, ktorá si môže bleskovo privyrobiť bez prezradenia svojej identity, tak pre skúsenosti zbierajúcu amatérku, ale aj pre totálnu začiatočníčku;
  • termín fotenia sa dá dohodnúť veľmi promptne;
  • honorár sa vypláca v hotovosti ešte pred fotením;
  • po čase je možné toto fotenie erotiky s istými obmenami opakovať a to dokonca aj viackrát.

Nemusíš mať nádhernú tvár, hrubé pery, umelé mihalnice či silikónové prsia… Nič z toho nevadí, samozrejme. Ale tvár nehrá prakticky žiadnu rolu, pokým si milý a sympatický človek a máš príjemné vystupovanie. V podstate

jedinými dvomi kritériami pre fotenie erotiky bez tváre sú:

  • dobrá postava – nemusí byť totálne štíhla, ale pekne tvarovaná, súmerná a pevná;
  • ochota predviesť pred objektívom bez veľkých zábran takmer čokoľvek – samozrejme, čisto sólo, max. keď tak s pomôckami, no ani to nie je podmienkou (i keď je to prednosťou pri schvaľovaní a nevyhnutnosťou pri eventuálnom opakovaní fotenia).

Ako už bolo spomenuté: fotenie sa pri zmene póz, lokality, ale

hlavne pri zmene jeho pikantnosti môže časom zopakovať.

Keďže toto je presne ten prípad, kedy vzorové zábery vytvoria podstatne jasnejšiu predstavu o type fotiek, aké sa vyžadujú, na konci článku nájdeš ukážky. Ide o neutrálne ilustratívne zábery z internetu, ktoré ti majú urobiť predstavu o štýle záberov, ktoré sa pri tomto fotení erotiky vznikajú. Nie sú to reálne fotografie zo skutočného fotenia v tejto ponuke.

Otázky v zmysle kde nafotený materiál (s)končí, pre koho sú fotografie určené, či budú niekde zverejnené a pod. sú vlastne úplne zbytočnými a irelevantnými… Nakoľko fotí sa úplne bez identity modelky, je to prakticky úplne jedno.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o takéto fotenie erotiky bez tváre aktérky záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (kde pôsobím) alebo v Košiciach či dokonca na Záhorí (kam pomerne často jazdím) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť „rýchle peniaze“. 🙂

Na prvý rýchly kontakt síce môžeš použiť kontaktný formulár, ale odporúčam napísať mi na mail alebo cez messenger. Iba tak je totiž možné

priložiť hneď aj pár svojich ukážkových fotografií

pre moju predstavu o tvojom výzore. Výrazne to urýchli komunikáciu. V podstate je v takomto prípade možné začať okamžite riešiť termín prvého fotenia. A ten je v prípade priaznivých okolností úplne reálne možné dohodnúť hneď v ten deň. Podobne ako je možné hneď v deň nášho stretnutia vybaviť pre teba tento absolútne diskrétny zárobok.

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *