Fotenie erotiky v Košiciach: žiadna tvár modelky, pohodlný, rýchly a diskrétny zárobok
Fotenie erotiky

BA, KE, Záhorie: hodina fotenia bez tváre za € 30, aj pre totálnu začiatočníčku

Toto fotenie erotiky je fantastickým privyrobením pre každú osobu ženského pohlavia z Bratislavy. Prípadne zo Záhoria, z Košíc či ich okolia. Fantastickým možno nie v zmysle zárobku. I keď € 30 za hodinku anonymného pózovania bez tváre je celkom určite privyrobením príjemným. (Aktualizované 01. 03. 2022)

Fotenie erotiky bez tváre modelky v Bratislave

alebo na Zahorí či v Košiciach je zaujímavým pre aktérku z viacerých hľadísk.

  • Je vhodné rovnako pre skúsenú modelku, ktorá si môže bleskovo privyrobiť bez prezradenia svojej identity. Tak aj pre skúsenosti zbierajúcu amatérku alebo totálnu začiatočníčku;
  • termín fotenia sa dá dohodnúť veľmi promptne;
  • honorár sa vypláca v hotovosti ešte pred fotením;
  • po čase je možné toto fotenie erotiky s istými obmenami opakovať a to dokonca aj viackrát.

Nemusíš mať nádhernú tvár, hrubé pery, umelé mihalnice či silikónové prsia… Nič z toho nevadí, samozrejme. Ale tvár nehrá prakticky žiadnu rolu, pokým si milý a sympatický človek a máš príjemné vystupovanie. V podstate jedinými

dvoma kritériami pre fotenie erotiky bez tváre sú:

  • dobrá postava – nemusí byť totálne štíhla, ale pekne tvarovaná, súmerná a pevná;
  • ochota predviesť pred objektívom bez veľkých zábran takmer čokoľvek – samozrejme, čisto sólo, max. keď tak s pomôckami, no ani to nie je podmienkou. (I keď je to prednosťou pri schvaľovaní a nevyhnutnosťou pri eventuálnom opakovaní fotenia.)

Článok pokračuje pod prvou ilustratívnou ukážkou z internetu.

Ako už bolo spomenuté: fotenie sa pri zmene póz, lokality, ale najmä

pri zmene jeho pikantnosti môže časom zopakovať.

Keďže toto je presne ten prípad, kedy vzorové zábery vytvoria podstatne jasnejšiu predstavu o type fotiek, aké sa vyžadujú, na konci článku nájdeš ukážky. Ide o neutrálne ilustratívne zábery z internetu. Majú ti iba urobiť predstavu o štýle záberov, ktoré sa pri tomto fotení erotiky vznikajú. Nie sú to reálne fotografie zo skutočného fotenia v tejto ponuke.

Otázky v zmysle kde nafotený materiál (s)končí, pre koho sú fotografie určené, či budú niekde zverejnené a pod. sú vlastne úplne zbytočnými a irelevantnými… Nakoľko fotí sa úplne bez identity modelky, je to prakticky úplne jedno.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o takéto fotenie erotiky bez tváre aktérky záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (kde pôsobím) alebo v Košiciach či dokonca na Záhorí (kam pomerne často jazdím) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Na prvý rýchly kontakt síce môžeš použiť kontaktný formulár, ale odporúčam napísať mi na mail alebo cez messenger. Iba tak je totiž možné

priložiť hneď aj pár svojich ukážkových fotografií

pre moju predstavu o tvojom výzore. Výrazne to urýchli komunikáciu. V podstate je v takomto prípade možné začať okamžite riešiť termín prvého fotenia. A ten je v prípade priaznivých okolností úplne reálne možné dohodnúť hneď v ten deň. Podobne ako je možné hneď v deň nášho stretnutia vybaviť pre teba tento absolútne diskrétny zárobok.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *