Sprostredkovanie diskrétneho zárobku, Andy Sebastian Morávek
Sprostredkovateľ

Za akú províziu pracuje sprostredkovateľ diskrétneho zárobku?

Nájdu sa ľudia, ktorí sa domnievajú, že za sprostredkovanie diskrétneho zárobku v zábavnom a/alebo v erotickom priemysle sa všeobecne inkasujú obrovské provízie. Že sprostredkovatelia na tom až nechutne a veľmi rýchlo bohatnú. A je to pravda.

Vôbec to však nesedí v mojom prípade

Že si niečo podobné ľudia myslia, to bolo už viackrát povedané aj priamo mne do očí. Preto viem, že sú o tom mnohí naozaj presvedčení. A viem aj to, že je to vo výrazne majoritnej časti prípadov naozaj pravda.

Lenže zarábajú – a bohapusto sa nabaľujú – kupliari resp. skôr vyslovene pasáci. Tí, ktorí tvrdo využívajú až zneužívajú dievčatá, s ktorými spolupracujú (ak sa pri tej forme “spolupráce” vôbec dá o spolupráci hovoriť). Spravidla sú to ľudia, pre ktorých je výťažok z prostitúcie ich jediným príjmom.

Mňa sprostredkovanie diskrétneho zárobku neživí

V momente písania tohto blogu som zamestnaný na trvalý úväzok. A síce nemám v pláne zostať v tomto statuse zvlášť dlho, mám trvalé a stabilné zdroje príjmu, ktoré ma hravo živili a budú živiť, keby aj celý zábavný a erotický priemysel (vrátane priamo sexbiznisu v zmysle prostitúcie – i keď tá ide mimo mňa) zmizol zo sveta. 🙂 Čo sa nikdy nestane, samozrejme.

Pre mňa je sprostredkovanie diskrétneho zárobku bokovkou,

príjemným prilepšením a odmenou za niečo, čo ma baví robiť. Podobne ako ma baví byť excelentným copywriterom a mať príjem z písania a vecí pridružených. Rovnako ma baví byť vydavateľom kníh a mať z nich zisk. A tiež byť maličkým rentierom a inkasovať nájomné z mojich nehnuteľností (logicky: mimo tej, ktorú sám obývam).

Moje provízie za sprostredkovanie diskrétneho zárobku

som vždy inkasoval v absolútne prijateľnej výške.

A obe strany zainteresované na konkrétnom “obchode”, na konkrétnej zákazke ich presne poznali a nemali problém s ich akceptáciou. Vďaka tomu sa nikdy nikto nebránil spolupráci so mnou. Naopak. Zdrbaný (hamižnou) konkurenciou som bol viackrát na viacerých miestach práve za príliš nízke účtované provízie. Za “kurvenie cien”. Nuž, každý máme iný životný štandard.

V konečnom dôsledku rozumná, primeraná, slušná a korektná

výška mojej provízie za sprostredkovanie diskrétneho zárobku

mi v istom zmysle pomohla aj počas môjho vyšetrovania a stíhania za kupliarstvo v minulosti. (Asi po dvadsiaty krát na tomto webe zopakujem, že sprostredkovaním prostitúcie už sa, samozrejme, dávno nezapodievam.)

Profesionálky, s ktorými som spolupracoval, ktoré polícia vypočula a ktoré napokon aj svedčili na súde, vypovedali svorne. A síce v tom zmysle, že som ich neokrádal, nezneužíval a nekoristil som na nich. Že do spolupráce so mnou išli – dobrovoľne a rady, veď vyhľadávali ony mňa a nie ja ich – s vedomím a so súhlasom čo sa výšky mojich provízií pre mňa ako sprostredkovateľa a organizátora týka.

Dodnes fungujem tak, že všetci moji obchodní partneri (čiže ženy, ktorým sprostredkujem prácu na jednej strane a ľudia, ktorým sprostredkujem služby atď. na strane druhej) presne vedia, kto čo a za čo inkasuje. A hlavne koľko. Vediem totálne transparentný život, pretože je to prosto môj štýl a môj prístup k práci aj k svetu.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *