Činnosť v erotickom priemysle môže byť aj maximálne serióznou
Sprostredkovateľ

Návrat vyhláseného odborníka k pôsobeniu v erotickom priemysle

Moja činnosť v erotickom priemysle sa začala v roku 2002. Spočiatku vlastne malo ísť len o financovanie (a nič iné) projektu “skutočný slovenský pornofilm”. So slovenskými dievčatami, chalanmi, filmovaným zjavne a nespochybniteľne na slovenských lokáciách. Keď som sa však raz na tieto sánky posadil, nešli zabrzdiť. I keď aj tak by som si na počiatku nebol ani len pomyslel, že raz budem médiami označený nálepkou “guru erotického priemyslu” u nás.

Nie je mojím úmyslom opísať životopisne celú moju činnosť v erotickom priemysle. Možno to urobím na inom mieste. V tomto blogu sa chcem zapodievať mojím aktuálnym návratom k pôsobeniu v oblasti zábavy a erotiky.

Činnosti v erotickom priemysle som prerušil

prvýkrát v roku 2014, keď moje fungovanie prešetrovala polícia a na istý čas som bol dokonca vzatý do vyšetrovacej väzby. Ako zmieňujem v mojom blogu, v ktorom sa venujem téme “prostitúcia” a hlavne “kupliarstvo”, sprostredkovanie prostitúcie je u nás ilegálnym. Napriek tomu, že aj majitelia a prevádzkovatelia “erotických”, “masážnych” a mnohých “nočných” klubov a salónov nespochybniteľne sprostredkujú prostitúciu – a fungujú. Ja som moju

činnosť v erotickom priemysle robil absolútne seriózne,

korektne a slušne. Záujemkyne o spoluprácu sa mi samé hlásili a za sprostredkovanie som si účtoval rozumnú províziu. Pre toto všetko so mnou spolupracovali rady, vypovedali v môj prospech a ja som sa mohol k mojej činnosti vrátiť. Avšak prostitúciu samotnú odvtedy v žiadnom prípade nesprostredkujem.

K druhej prestávke v mojom fungovaní v tzv. sexbiznise

(čo je všeobecne zaužívaný skrátený názov pre priemysel zábavný a erotický, pretože o sex-službách samotných moje pôsobenie nie je) prišlo v roku 2018. Vtedy som sa z hlavného mesta odsťahoval za mojou vtedajšou priateľkou do Košíc, kde som v období rokov leto 2018 až leto 2020 žil a pôsobil.

Fotografia vydania Plus 7 dní s rozhovorom so mnou

Vzťah sa však, žiaľ, rozpadol a ja som sa okrem návratu do Bratislavy vrátil aj k tomu, čo robím rád a čo robím dobre. K sprostredkovaniu práce v tejto oblasti pre dievčatá a ženy, ktoré si chcú nenáročnou a diskrétnou formou rýchlo privyrobiť. A k sprostredkovaniu modeliek, aktérok, tanečníc, hostesiek atď., atď. pre odberateľov, ktorí služby týchto dievčat a žien vyhľadávajú a potrebujú.

Pretože v podstate presne o tom moja

činnosť v erotickom priemysle je: spojiť ľudí,

ktorí by to bez (mojej) pomoci zvládli iba veľmi ťažko alebo vôbec. Sprostredkovať prácu tomu, kto potrebuje zárobok, sprostredkovať “zamestnancov” či pracovníkov, ktorých potrebuje a sprostredkovať služby, ktoré niekto hľadá.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po viac než dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé až posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je na jednej strane sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". A na strane druhej zabezpečiť fotografom modelky a aktérky na čokoľvek súvisiace s erotikou. Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je absolútne bezproblémová a maximálne férová.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *