Sprostredkovanie modeliek za províziu je úplne jednoduché

Poznáš dievčatá, ktoré sú uletené a rady sa bavia? Zarob na tom!

Za sprostredkovanie modeliek (aj jednej, samozrejme) sa veľmi rád revanšujem. Komukoľvek a bez ohľadu na to, ktorá ponuka bude pre dotyčnú napokon vyhovujúca. Stačí, aby reálne reflektovala na niektorú z mojich ponúk a aby skutočne niektorú realizovala.

Sprostredkovanie modeliek, nazývaný aj skauting

je dlhodobá forma takejto spolupráce. Províziu za sprostredkovanie však ponúkam aj jednorazovo – za “dohodenie” jednej modelky pre ktorúkoľvek zo zákaziek, ktoré na tejto stránke či mimo nej ponúkam. Prakticky jedinou podmienkou pre vyplatenie tvojej provízie alebo vybavenie odmeny pre teba (nemusí vždy ísť len o hotovosť) je, aby dotyčná skutočne niečo nafotila, natočila atď. A teda aby som ja tým pádom zinkasoval moju vlastnú províziu za túto zákazku.

Ako sprostredkovanie modeliek na fotenie/filmovanie funguje

Až primitívne jednoducho. Na sprostredkovanie modeliek za províziu, za odmenu pre teba nemusíš byť hneď priamo modelingovým skautom ani žiadnym expertom.

Vlastne na to stačí poznať dievča (ženu), ktoré sa rado baví. Ktoré je patrične “uletené”, divoké, odviazané. Ktoré rado blbne a experimentuje. Ktoré má liberálne, moderné postoje a prístup k životu. A ktoré má dosť rozumu na to, aby pochopilo spoľahlivú diskrétnosť privyrobenia si formou niektorej z mojich ponúk.

Rolu nehrá vek týchto žien * a v podstate ani to, odkiaľ sú. Ja osobne pôsobím v Bratislave, ale často som aj v Košiciach. Sprostredkovať prácu či aspoň privyrobenie dokážem týmto dievčatám v hlavnom meste aj po celom Slovensku. Navyše mnohé moje ponuky sú (alebo ich tak dokážem pre objednávateľa nastaviť) natoľko finančne zaujímavé, že sa oplatí kvôli nim pricestovať. A to napr. aj z Ukrajiny, odkiaľ je do Košíc – pokým ide o rýchle peniaze – naozaj úplne blízko.

* Ponuky sú naozaj rôzne a ak nejaká päťdesiatnička, ktorú považuješ za ideálnu kandidátku na rýchle peniaze, vyzerá naozaj dobre, jej vek nie je prekážkou. Aspoň niečo – keď aj trebárs vyslovene jednorazovo – jej ponúknuť takmer určite bude možné.

Sprostredkovanie modeliek na fotenia a filmovania za províziu
Fotenie pre Playboy v mojom bývalom byte v Bratislave

Fakt, že mi sprostredkuješ modelku, ešte ani zďaleka

neznamená, že budeš presne vedieť, čím presne si privyrobila.

Som po tejto stránke diskrétny a podobné informácie si nechávam pre seba. A dotyčnú o mojej diskrétnosti aj hneď ubezpečím. Ono totiž práve to jej môže pomôcť odhodlať sa na využitie niektorej ponuky rýchlych peňazí. Z pochopiteľných príčin jej nemusí byť ani trocha príjemnou predstava, že niekto, kto pozná ju a možno aj ďalších jej známych, má poznatky o tom, ako si privyrobila či ako zarába…

Ak niekoho podobného poznáš, kontaktuj ma. Nedokážem ti na hneď tomto mieste napísať,

koľko presne na tom zarobíš či získaš. Je to vecou dohody.

Priepastný rozdiely sú aj v mojich províziách za sprostredkovanie modeliek pre mojich koncových odberateľov – pre fotografov, producentov, zberateľov… Preto nedokážem vopred stanoviť konkrétnu pevnú čiastku. K dohode však celkom určite dospejeme.