Modelky na točenie porna, aktérky na fotenie aktov či erotiky, tanečnice, hostesky...

Ponuka sprostredkovania modeliek a aktérok na fotenie, filmovanie atď.

Sprostredkujem modelky na točenie porna (profesionálneho aj domáceho/amatérskeho), na fotenie aktov či erotiky, na erotické show, na filmovanie amatérskeho porna do súkromných zbierok atď., atď. – skrátka na všetky možné zákazky, objednávky a džoby aspoň okrajovo súvisiace so zábavou, erotikou, erotickým priemyslom či s tzv. sexbiznisom. (Aktualizované 19. 09. 2021)

Čomu sa jednoznačne a bez výnimky NEVENUJEM, to je sprostredkovanie sexuálnych služieb čiže prostitúcie. Kupliarstvom (už) sa nezaoberám, nakoľko je na Slovensku ilegálne – nech je riešené akokoľvek korektne, slušne a nenásilne. Obracať sa na mňa so žiadosťou o eskort a o rôzne podobné viac či menej maskované aktivity sexuálneho charakteru je teda absolútne zbytočné.

Čo sa lokalizácie týka: pôsobím síce v Bratislave, ale pokrývam aj Košice, kam z času na čas osobne jazdievam. Rovnako však celé Slovensko, Českú republiku, Viedeň aj Dolné Rakúsko (vďaka dostupnosti z Bratislavy).

Ako na to, ak máš záujem o modelky na točenie porna

Jednoducho ma kontaktuj s tým, že hneď v prvom maili či správe (a jednoznačne preferujem na začiatku online kontakt) mi napíš čo najviac informácií. Po prvé o tom, aký typ modelky či modeliek potrebuješ. To znamená aspoň približný vekový rámec, typ postavy, šírka skúseností a pod.

Rovnako podrobne – a to je po druhé – potrebujem

poznať typ zákazky, pre ktorú modelky na točenie porna,

aktérky na fotenie aktov či čokoľvek iné potrebuješ:

  • čo presne sa bude fotiť či filmovať;
  • kde sa to bude konať;
  • či musí jednoznačne pricestovať modelka na miesto realizácie alebo je možná dohoda, že ty/fotograf/zberateľ/produkcia (zaraď sa sám) pricestuješ za modelkou na miesto jej pôsobiska;
  • či je stanovený pevný termín zákazky alebo to bude vecou dohody s modelkou/aktérkou;
  • jednorazová objednávka alebo potenciálne opakujúca sa zákazka;
  • či je stanovený rozpočet alebo sa potrebujeme dopracovať k všetkými stranami akceptovateľnej dohode.

Všetky tieto parametre môžeš jednoducho vyplniť vo formulári nižšie a odoslať. Ak mi chceš ukázať nejakú tvoju tvorbu alebo vzory, ako má cca vyzerať materiál, ktorý chceš vytvoriť, použi okrem formulára aj mail ja@andymoravek.sk.

Napr. v texte o ponuke filmovania amatérskeho porna si urobíš predstavu o tom, ako môže alebo skôr ako vyzerať ponuka po mojom spracovaní na podklade informácií od teba. Príp. pozri si ktorúkoľvek inú z ponúk rýchlych peňazí. Na tom podklade si vytvoríš presný obraz o tom, čo všetko som asi potreboval vedieť na zverejnenie ponuky.

Osobne je možné stretnúť sa so mnou v Bratislave

(kedykoľvek) alebo po dohode v Košiciach, kde sa sporadicky zdržiavam. Samozrejme, v prípade dohody nemám problém pricestovať kamkoľvek na Slovensku. V dnešnej dobe však už v prípade seriózneho a korektného jednania od počiatku nášho kontaktu

nie je problémom dohodnúť spoluprácu na diaľku.

Ako som spomenul: v úvode komunikácie preferujem mailovú diskusiu. Pre prípad potreby však aj všetky ostatné formy nájdeš v kontaktoch. Z technických príčin som aktuálne formuláre pre objednávku modeliek či aktérok – na akýkoľvek účel – presunul na sesterský web. Na tom nájdeš aj modelky na točenie porna v niečom ako “katalóg”.

Formulár pre objednávku modelky na FOTENIE aktu, boudoir, pikantnej erotiky či porna

Formulár pre objednávku modelky/aktérky na FILMOVANIE pikantnej erotiky alebo porna


Skrátený link do tohto textu pre prípad potreby je bit.ly/akterky.