Modelky na točenie porna, aktérky na fotenie aktov či erotiky, tanečnice, hostesky...

Ponuka sprostredkovania modeliek a aktérok na fotenie, filmovanie atď.

Sprostredkujem modelky na točenie porna (profesionálneho aj domáceho/amatérskeho), na fotenie aktov či erotiky, na erotické show, na filmovanie amatérskeho porna do súkromných zbierok… – skrátka na všetky možné zákazky, objednávky a džoby aspoň okrajovo súvisiace so zábavou, s erotikou, s erotickým priemyslom či s tzv. sexbiznisom.

Čomu sa jednoznačne a bez výnimky NEvenujem, to je sprostredkovanie sexuálnych služieb čiže prostitúcie. Kupliarstvu (už) sa nevenujem, nakoľko je na Slovensku ilegálne – nech je riešené akokoľvek korektne, slušne a nenásilne. Obracať sa na mňa so žiadosťou o eskort a o rôzne podobné viac či menej maskované aktivity sexuálneho charakteru je teda absolútne zbytočné.

Čo sa kolalizácie týka: pôsobím síce v Bratislave, ale pokrývam aj Košice, kde som relatívne často, takisto celé Slovensko, Českú republiku, Viedeň aj Dolné Rakúsko (vďaka dostupnosti z Bratislavy).

Ako na to, ak máš záujem o modelky na točenie porna

Jednoducho ma kontaktuj s tým, že hneď v prvom maili (a preferujem na začiatku práve ten mail, ergo ja@andymoravek.sk) mi napíš čo najviac informácií po prvé o tom, aký typ modelky či modeliek potrebuješ:

 • aspoň približný vekový rámec;
 • typ postavy;
 • náročnosť na výzor tváre;
 • šírka skúseností v predmetnej veci;
 • špecifické detaily.

Rovnako podrobne – a to je po druhé – potrebujem

poznať typ zákazky, pre ktorú modelky na točenie porna

či na čokoľvek iné potrebuješ:

 • čo presne sa bude fotiť či filmovať;
 • kde sa to bude konať;
 • či musí jednoznačne pricestovať modelka na miesto realizácie alebo je možná dohoda, že ty/fotograf/zberateľ/produkcia (zaraď sa sám) pricestuješ za modelkou na miesto jej pôsobiska;
 • či je stanovený pevný termín zákazky alebo to bude vecou dohody s modelkou/aktérkou;
 • či ide o jednorazovú zákazku alebo sa potenciálne bude opakovať;
 • či je stanovený rozpočet alebo sa potrebujeme dopracovať k všetkými stranami akceptovateľnej dohode.

Napr. v texte o ponuke filmovania amatérskeho porna si urobíš predstavu o tom, ako môže alebo skôr ako vyzerať ponuka po mojom spracovaní na podklade informácií od teba. Príp. pozri si ktorúkoľvek inú z ponúk rýchlych peňazí. Na tom podklade si vytvoríš presný obraz o tom, čo všetko som asi potreboval vedieť na zverejnenie ponuky.

Osobne je možné stretnúť sa so mnou v Bratislave

(kedykoľvek) alebo po dohode v Košiciach, kde sa občas zdržiavam. Samozrejme, v prípade dohody nemám problém pricestovať kamkoľvek na Slovensku. V dnešnej dobe však už v prípade seriózneho a korektného jednania od počiatku nášho kontaktu

nie je problémom dohodnúť spoluprácu na diaľku.

Ako som spomenul: v úvode komunikácie preferujem mailovú diskusiu. Pre prípad potreby však všetky ostatné formy nájdeš v kontaktoch.


Skrátený link do tohto textu pre prípad potreby je bit.ly/akterky.