Jednoduchý zárobok, diskrétne privyrobenie pre dievčatá a ženy

Webstránka plná možností jednoduchého zárobku, diskrétneho privyrobenia

Si žena a zaujíma ťa možnosť, ako získaš nejaký jednoduchý zárobok, diskrétne privyrobenie? Si tu správne! Práve preto má táto stránka názov “rýchle peniaze”.

Rovnako si tu správne v prípade, že si fotograf, producent alebo zberateľ a hľadáš napr. modelku na filmovanie amatérskeho porna či na fotenie aktov atď. (podrobne na konci textu).

Čo všetko ti ako jednoduchý zárobok ponúkam

A to dlhodobo, stabilne, možno s drobnými obmenami prakticky permanentne:

 • Fotenie glamour fotografií
 • Fotenie aktov (aj bez tváre)
 • Fotenie pikantnej erotiky (aj bez tváre)
 • Filmovanie erotických klipov
 • Točenie amatérskeho porna (aj bez tváre)
 • Profesionálne filmovanie porna
 • Diskrétny predaj vlastných nosených nohavičiek
 • Vytváranie anonymného odliatku ženského rozkroku
 • Sexy oblečená poťažmo nahá upratovačka
 • Predvádzanie erotickej show naživo alebo cez web
 • Predvádzanie súkromnej živej sex show
 • Fotenie/filmovanie rôznych špecialít a zvláštností (viac nižšie) *

Musíš ako záujemkyňa spĺňať nejaké parametre?

V princípe stačí byť ženského pohlavia. V takom prípade takmer vždy dokážem aspoň nejaký jednoduchý zárobok ponúknuť.

Netreba byť vyslovene modelkou, stačí súmerná postava. Netreba mať do dvadsať rokov, zárobok mám aj pre zrelú dámu. Netreba mať žiadnu minimálnu výšku ani veľké prsia. A už vôbec netreba mať silikóny či iné úpravy. Stačí byť štandardne pestovanou a upravenou ženou.

Kto jednoduchý zárobok v Bratislave aj inde ponúka

Moje meno je Andy Morávek. V oblasti zábavného a erotického priemyslu pôsobím už od roku 2002. V rubrike “sprostredkovateľ” v hlavnom menu sa o mne vo viacerých článkoch dozvieš úplne všetko. V prípade, že si sa s mojím menom ešte nestretla. (Čo je – pri všetkej pokore – v tejto brandži pravdepodobné jedine ak si úplnou začiatočníčkou.)

Ako už som naznačil, pôsobím a teda

jednoduchý zárobok ponúkam najmä v Bratislave.

Často sa však pohybujem aj na Záhorí (Senica, Šaštín-Stráže) a v Košiciach. Aj na týchto miestach sa s tebou dokážem stretnúť a porozprávať osobne o možnostiach spolupráce. Príp. aj realizovať niektorú z možností diskrétneho zárobku, ktoré ponúkam.

Ako rýchlo je možné privyrobiť si?

Často doslova okamžite. Prirodzene, existujú ponuky, ktoré vyžadujú schválenie modelky/aktérky zadávateľom ponuky. Ale mám aj ponuky, ktoré ti poskytnú jednoduchý zárobok (spravidla iba v Bratislave) doslova do hodiny od momentu, kedy sa mi ozveš.

Je logické a určite si dokážeš predstaviť, že čím vyšší zárobok sa má dať z nejakej ponuky získať, tým náročnejšia je taká ponuka na výzor modelky alebo na plánovanie. Avšak zarobiť si cezo mňa ide aj úplne narýchlo a bez formalít či príprav.

* A ešte pár zvláštností, ktoré občas ponúkam ako jednoduchý zárobok, ako diskrétne privyrobenie. Špeciality, ktoré sa u mňa z času na čas vyskytnú ako jednoduché a rýchle peniaze:

 • Tanec okolo ohňa v celovečernom filme: hľadali sa anonymné nahé “čarodejnice” tancujúce v lese pri vatre.
 • Fotenie v obtiahnutých legínach: stačilo pózovať v totálne natesno obtiahnutých čiernych legínach, dodaných zadávateľom ponuky.
 • Filmovanie upratovania, pri ktorom aktérka nemusela skutočne pracovať – stačilo tváriť sa tak a byť pri tom nahá.
 • Filmovanie drepov len v nohavičkách: jednoduché video, kde honorár určite stál za menšiu svalovicu.

A kadečo ďalšie, uletené až smiešne. Vždy však išlo a ide o veľmi jednoduchý zárobok. Takéto možnosti privyrobenia som teda ponúkal a to spravidla viac-menej jednorazovo. Majú slúžiť ako ukážka toho, k akým

formám rýchlych peňazí sa môžeš dostať

pri spolupráci so mnou. Pretože záujemcovia sa na mňa obracajú so všeličím, z čoho môže vzniknúť jednoduchý zárobok pre teba.


Modelky a aktérky pre fotografov/producentov/zberateľov

Ako si možno pochopil z textu vyššie, dokážem zabezpečiť ženské aktérky v podstate na čokoľvek. Na akúkoľvek prácu fotografického alebo filmovacieho charakteru. Rovnako však na čokoľvek, čo aspoň úplne okrajovo spadá pod zábavu a/alebo erotiku.

Mám istú databázu dievčat a žien, ktoré cezo mňa hľadajú prácu. Ktoré čakajú na jednoduchý zárobok takmer v akejkoľvek forme. Hlavne však viem tvoj dopyt predostrieť formou ponuky na tomto webe a tou cestou nájsť vhodné adeptky. Tu sa dozvieš viac o modelkách na točenie porna či o aktérkach na inú prácu.