Fotenie aktov v Košiciach, vhodné aj pre začiatočníčky. Fotky do portfólia
Fotenie aktov

Fotenie aktov, možné aj bez tváre, aj pre začiatočníčky, možnosť získať portfólio

Fotenie aktov nie je iba pre profesionálne a dokonalo stavané modelky! Na tomto mieste ti ponúkam takéto fotenie v Košiciach alebo v Bratislave, * ktorým si privyrobíš a navyše si odnesieš krásne prezentačné zábery do tvojho portfólia. Na vlastnú prezentáciu alebo jednoducho pre radosť.

* Aktualizácia z augusta 2020: táto ponuka je presne tak, ako ju budeš nižšie čítať, realizovateľná už aj v hlavnom meste!

Často je lepšie niečo ukázať ako zdĺhavo opisovať – tu sú preto ukážkové vzory toho,

ako by toto fotenie aktov mohlo a malo vyzerať.

Ako by mali vyzerať fotografie, ktoré pri ňom vzniknú:

Pri tejto ponuke na výber máš troch z základných možností.

Prvou je čisto iba zárobok, čiže fotenie za honorár.

Výška honorára za fotenie aktov v Košiciach môže byť veľmi rozdielna a závisí:

  • od faktu, či dovolíš fotiť aj tvoju tvár;
  • ak áno, tak od tvojho výzoru, samozrejme – nielen od krásy tváre, ale aj od toho, ako sa vieš tváriť a nakoľko fotogenickou si;
  • od postavy, prirodzene – toto je pri tomto fotení jedným z najdôležitejších kritérií (i keď aj menej dokonalé postavy, pokým sú súmerné a ladné, môžu nádherne ukázať na záberoch;
  • od tvojich skúseností s pózovaním resp. od tvojej šikovnosti v prípade, že si úplnou začiatočníčkou;
  • od tvojej (ne)hanblivosti.

Výška honorára sa stanovuje diskusiou s fotografom na podklade fotiek, ktoré mi pošleš a následne na osobnom stretnutí s ním, ak je to technicky možné.

Druhou možnosťou je fotenie typu TFP

Ak ti tento výraz nič nehovorí a nechce sa ti čítať dôkladné vysvetlenie pojmu tfp na wikipédii, stručne vysvetlím: namiesto honorára dostaneš za tvoje pózovanie špičkové, reprezentatívne fotografie do tvojho portfólia na vlastnú prezentáciu. Pretože ak máš záujem privyrábať si akýmkoľvek fotením či niečím podobným, tak kvalitný tzv. book je nevyhnutným základom. A profesionálne štúdiá za vytvorenie niečoho podobného pýtajú poplatky v stovkách eur, niektoré až do tisícky.

Poslednou z možností je kombinácia honorára a fotiek

do tvojho booku. Čiže dostaneš aj honorár, aj pár fotografií. Podľa toho, na akej výške honorára sa s fotografom (mojím prostredníctvom, samozrejme) dohodneš, toľko krásnych, špičkovo upravených prezentačných fotografií získaš. V pomere: čím nižší honorár budeš akceptovať, tým viac sa rozšíri tvoje portfólio.

Ak nemáš problém ukázať viac, než tie decentné pózy na vzorových záberoch aktov v prvej fotogalérii vyššie (či už s tvárou alebo úplne bez tvojej identity), bude ťa zaujímať toto fotenie erotiky. Ani schvaľovanie a ani zdĺhavé plánovanie tam nie je potrebné. Taktiež ak sa ti nechce čakať na schválenie, na dohodnutie honorára a termínu atď., atď., sú pre teba vhodné aj ďalšie ponuky z môjho webu. Prezri si všetky ponuky bez schvaľovania modelky/aktérky niekým ďalším (ako v prípade fotenia aktov fotografom…), za ktoré môžeš získať rýchle prachy doslova takmer okamžite.

V prípade, že ťa táto ponuka zaujala a máš o takéto fotenie aktov záujem,

Neváhaj zbytočne. Rád s tebou písomne alebo na osobnom stretnutí v Bratislave (prípadne v Košiciach či na Záhorí, pretože tam všade sa pomerne často vyskytujem) preberiem všetko, čo ťa zaujíma. A už čoskoro môžeš robiť “rýchle peniaze”. 🙂

Na záver nasleduje ešte galéria troch

fotografií, ktoré neprezentujú vyslovene fotenie aktov.

Zato ukazujú skutočné pôvodné autorské zábery fotografa, ktorý stojí za touto ponukou. Pre tvoju jasnú predstavu, akým štýlom a ako kvalitne fotí. A teda aké fotografie môžeš získať v prípade, že budeš mať záujem:

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy totiž skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný aj za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Mojím zámerom je sprostredkovať ženským záujemkyniam možnosť diskrétneho, rýchleho a jednoduchého zárobku - preto názov "rýchle peniaze". Mám povesť seriózneho a korektného človeka, spolupráca so mnou je bezproblémová a absolútne nezáväzná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *